Zaloguj się, aby obserwować  
lutek

Same Dorado 85-Opinie

Polecane posty

lutek    1

Witam!
Prosze czytelnikow o opinie o tym modelu, mam okazyjna propozycje zakupu nowej maszyny, powoli musze sie decydowac. Egzemplarz dobrze wyposazony, jeszcze po starej cenie euro.

z gory dziekuje
lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matys116    11

znaczy sie dorado 86 ja mam zamiar takiego zakupić juz nie długo . jaka jest ta promocyjna cena i jakie wyposażenie jesli mozna wiedzieć moj około 130 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek    1

Z tego co pamietam:

-wom 540/540e

-CBM

-skrzynia 40km/h

-siedzenie pazazera

-klima

cena 140 brutto, dealer Agro-Rolnik

 

A Ty swoj gdzie zamawiasz? i z jakim wyposazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Agro-Rolnik Śniadowo? Co to jest CBM? ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Aaa...kurde, a nawet nie wiedziałem, że to tak się nazywa ;) Podziękował :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
CBM to ramiona z zaczepami hakowymi tak jak u ciebie w DF i MC

Dokładniej rzecz biorąc to są ramiona z zaczepami hakowymi firmy CBM (znaczy haki są tej firmy)-bo mogą być innej np.Walterscheida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Jaro- a ja bym nawet nie pomyślał że to nazwa firmy :)dopiero teraz skojarzyłem że gdy brałem ofertę na DF tam właśnie było napisane Walterscheida a ja myślałem że oni używają innych oznaczeń ;) czego tu się tu nie można dowiedzieć :D dzięki


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matys116    11

Ten mój ma : klime , szklany szyber dach,dwie predkosci wałka ale to podstawa , trzy wyjscia hydrauliki , tapicerke, zegary sa troche zmienione niz w podstawie ale tego to za bardzo ie pamiętam bo to malo istotne , rura wydechowa do góry obciążniki tylne i ogolnoe to było by na tyle traktor wyglada idetycznie jak ten z oferty wyzej ,kurcze przydał by sie jeszcze ten rewers i podbitki no ale kasa,kasa. mnie on wyniesie 130 tyś no i ladowacz stoll hdpm 8

 

ja zamówienie składałem początek listopada takze kurs byl całkiem inny zamawiałem go w Czarnocinie kolo Piotrkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mamjuzdosc
      Witam, Jaki powinien być luz zaworowy w silniku Deutz 1000.6 AT 130KM, traktor Same Antares II 130 Turbo?
      Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji na ten temat. Pozdrawiam.
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z ciagnikem same Explorer 60 88r mam spory luz na pedale sprzęgła przez co rewers wchodzi ciezkawo z lekkim zgrzytem wie ktoś może jak podregulowac pedał lub co innego zrobić? 
       
    • Przez gogo500
      witam posiadam ciagnik same laser 90 i mianowicie co uzupełnie olej w silniku do stanu max pojezdze pare dni i oleju  nie  ma ciagnik  nie kopci a zauwazułem ze zwieksza sie stan w tylnich zwolnicach co moze sie dziac??
    • Przez Kargul652
      Witam. Mam problem z ciągnikiem same iron 150s a mianowicie sam w czasie jazdy, pracy przy wyłączonym napędzie i blokadach, z balastem i bez, oś sama podnosi się i opuszcza,co to może być za przyczyna? 
    • Przez Rafał11
      Witam, otóż dziś zauważyłem w moim Same że kopci na niebiesko. Gdy wyciągam bagnet oleju na odpalonym silniku nie wygania oleju po odkręceniu nakrętki od wlewu oleju też nie wygania oleju. Jak dodam gazu ciągnik ma normalny dźwięk chodzi ładnie równo pracuje. Czym może byc spowodowane że kopci na niebiesko??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj