Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaćinające się biegi w proximie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomcio1

tomcio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 25 styczeń 2009 - 20:59

Zaćinające się biegi w proximie mam od jakiegos czasu problem ze zmiana biegow dodam ze skrzynia jest standardowa 10/2 jest taki moment ze nie moge wlaczyc zadnego biegu nie pomaga wysprzeglanie nalatwiej wchodzi jeszcze 4 i jak juz wejdzie to reszta przelozen tez potem wchodzi!!! kapłem oleju pod wajche od zmiany,pod kabina jest w bardzo niedostepnym miejscu kalamitka tez jakos udalo mi sie ja nasmarowac ale nie zaszkodzilo ale tez nie pomoglo! poprostu chwilami cos sie zatnie i koniec nie wiem czy cos sie dzieje w skrzyni?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zaćinające się biegi w proximie Dzisiaj, 20:45
  •  

#2 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 25 styczeń 2009 - 21:04

Zaćinające się biegi w proximie Mam podobne objawy tylko podciągnąłem sprzęgło i sie trochę polepszyło, a problem jest nadal ze wstecznym nie raz nie wskakuje odrazu, niby skrzynia jest synchronizowana wiec powinno wchodzić ładnie bez konieczności całkowitego zatrzymania, i czasem jak jadę do przodu i chce wycofać do tyłu to zacina sie wsteczny ze muszę ponowić probe wrzucenia jego? Wiec tak samo przyłączam sie do pytania

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#3 Share bobert21

bobert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 25 styczeń 2009 - 21:06

Zaćinające się biegi w proximie Ja mialem podobnie kiedy smigalem ja w wakacje no to u mnie wyskakiwala z biegu albo po prostu za chama nie chcialo wejsc... Az mi odebralo pozniej checi jezdzenia nia
Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

#4 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 20 kwiecień 2009 - 22:07

Zaćinające się biegi w proximie W mojej Proximie było tak samo biegi wchodziły z wielkim oporem , i szczególnie narzekają na to posiadacze proxim 7441 , w mojej została wymieniona tarcza sprzęgłowa i ustawiono sprzęgło i jest już ok ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share losktos

losktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2421 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, muzyka

Napisany 02 lipiec 2009 - 15:38

Zaćinające się biegi w proximie w gre wchodzi wyregulowanie wodzików w skrzyni.. mogą być za bardzo wysunięte albo za bardzo schowane i z tąd albo bieg nie będzie chciał wejść albo będzie wyskakiwał. Sprawa 2 to synchronizator - chociaż gdyby to on wysiadł to nie było by biegu. No i zostaje jeszcze regulacja sprzęgła ale wymiana wysprzęglika albo tarczy
Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

#6 Share proxy8441

proxy8441

Włościanin

• Members
  • PipPipPip
  • 1246 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 lipiec 2009 - 10:32

Zaćinające się biegi w proximie ja tam narazie nie mam problemów biegi wchodza lekko ale dobrze wiedzieć :D

My siejemy, a Bóg daje plony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 14:38

Zaćinające się biegi w proximie Ma w tych waszych zetorach jest sprzęgło jedno, czy dwustopniowe? Jeśli jendostopniowe, to wszystko jasne. Takie przypadłości miały też zetory począwszy od 8111. Starszych to nie dotyczy, bo mają sprzęgło dwustopniowe.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.