Skocz do zawartości

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ?

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2009 - 20:27

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? Witam, mam zamiar kupic JD chciałbym sie dowiedziec jak jest u nich z elektroniką :( Wiem że jako jedyne ciągniki mają wbudowany komputer diagnostyczny, który sam wskarze nam jaka nastapila awaria ;D jeżeli mieliście kiedys jakas awarie dotyczaca elektroniki w tych lub w innych ciagnikach, to bardzo prosze o opisanie tego problemu jak on wyglądał :) Pozdrawiam ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? Dzisiaj, 17:30
  •  

#2 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 25 styczeń 2009 - 20:45

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? myślę że nikt by nie chciał awarii elektroniki w ciągniku.ja w swoim wymieniałem jeden czujnik parę razy bo jakaś wadliwa seria wyszła ale teraz jest już w porządku :(
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#3 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2009 - 20:07

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? a w jakim ciągniku to wymieniałeś ?

#4 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1434 postów

Napisany 26 styczeń 2009 - 20:15

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? Jak do tej pory nie i oby tak zostało ;).
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#5 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 26 styczeń 2009 - 21:09

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? w mccormicku. gineły mi półbiegi ale teraz jest ok ;)
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#6 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 26 styczeń 2009 - 21:22

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ?

Witam, mam zamiar kupic JD chciałbym sie dowiedziec jak jest u nich z elektroniką ;) Wiem że jako jedyne ciągniki mają wbudowany komputer diagnostyczny, który sam wskarze nam jaka nastapila awaria ;D jeżeli mieliście kiedys jakas awarie dotyczaca elektroniki w tych lub w innych ciagnikach, to bardzo prosze o opisanie tego problemu jak on wyglądał ;) Pozdrawiam ;D

hej. a skąd wiesz że ma taką funkcje??wiesz może jak to się uruchamia w wersji premium??wie ktoś może?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Zenek71

Zenek71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 07:57

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? Nie tylko w JD masz wbudowany komputer diagnostyczny.Valtra też go ma wyświetla numerycznie błędy.

#8 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 27 styczeń 2009 - 08:22

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? ale to chyba większosc ciągników po 2005 roku to juz ma,..w Case tez jest
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#9 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 27 styczeń 2009 - 09:14

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? New Holland też to ma ;) na pulpicie pokazują się kody z błędami...
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#10 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 13:21

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? Diagnostykę ma większość nowszych ciągników. A co do awarii to u mnie w fendzie 511 zaciął się kiedyś styk na przełączniku polowe-szosowe i biegów nie było ale całe szczęście po kilku minutach domyśliliśmy się że to może być to i działa do dziś tj. 2 lata od tego zdarzenia bez problemu.

#11 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 luty 2009 - 22:31

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? John Deere ma całkiem inny komputer diagnostyczny, można w nim wszystko modyfikować, zmieniać i ustawiać według własnych potrzeb. A w innych ciągnikach komputer tylko wyświetla numer błedu, także nie obejdzie się bez srwisu :) Pozdro ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share johndeere6210

johndeere6210

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 20:01

Czy nawaliła wam kiedyś elektronika w ciągniku ? u mnie kiedys w JD byly problemy z podnosnikem, mieli przyjechac z serwisu z komuterem i sie podlaczyc, ale po miesiacu samo wszystko wrocilo do normy:)