dawidek223

Pronar-Jakie stabilizatory cięgieł wybrać ?

Polecane posty

Gość   
Gość

kolego taki sam do case kosztuje pół ceny poszukaj a na pewno coś dopasujesz. szkoda przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Masz stabilizator mocowany do pochwy przez kule? Jeśli masz cbm-y to bardzo dobra rzecz, jeśli nie idzie się wściec. 

Jeśli tak to spasuje pewnie z ursusa dużej serii.

http://allegro.pl/stabilizator-teleskopowy-uniwersalny-i6652560868.html

https://www.gumtree.pl/a-czesci-i-akcesoria-do-innych-pojazdow/kalisz/stabilizator-odciag-teleskop-ursus-zetor-czeska-wersja-kalisz/1001570558230910472556009

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

nie kupuj nic do mtz czy prinara kup coś z dużej serii zapłać raz i masz na lata spokój kupisz do mtz to po dwóch latach czy po roku u mnie znowu zakup .przykład cięgno górne na sworzeń 22 oryginał mtz cena 150 zł po zaroraniu 40 ha z długim plugiem się rozlecialo jak by było od 60 konnego ciągnika . kupiłem Cat 3 dałem raz a mam porządne a ruski napewno tego nie zajdzie tak szybko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetorowy
      Witam.
       
      Od niedawna jestem posiadaczem Zetora 7340 i mam kilka pytań co do tego ciągnika-ewentualnie pochodnych. Po pierwsze mam zamontowane stabilizatory boczne z profila kwadratowego a nie śruby rzymskie. Po zabezpieczeniu sworzniem stabilizatory i tak mają luz- maszyna delikatnie pracuje na boki, i tu moje pytanie czy tak ma być czy maszyna powinna być zawieszona na sztywno? A Wy drodzy koledzy jak zawieszacie swoje maszyny do transportu i pracy w polu? Zawsze mają luz czy są skręcone na sztywno ( pomijam oczywiście pług ),
      Drugie pytanie dotyczy podnośnika, a mianowicie o czas podnoszenia ( 2 siłowniki wspomagające). Jak długo wasze zetory podnoszą? U mnie wydaje mi się, że zbyt długo podnosi. Czy może być coś nie tak, czy po prostu ten typ tak ma?
       
      Sory, że tyle pytań, może i głupich, ale zaczynam dopiero przygodę z rolnictwem, zetorami i wszystkim co z tym związane. 
      Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj