Skocz do zawartości

Zdjęcie

Owijarka samozaładowcza McHale

42 odpowiedzi na ten temat

#21 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Krówki ;)

Napisany 21 luty 2011 - 14:57

Owijarka samozaładowcza McHale

Tak, tak to o tych Rogienicach myślisz, niedaleko Stawisk. Niedawno zaczęli sprzedawać Valtry ok. roku, może dwóch lat temu, jak Sobol zdecydował się na Classa. Firma prężnie się rozwija, ale kasy na reklamę szkoduje. Hieny.... dajcie większe upusty rolnikowi, wtedy będziecie mieli lepszą reklamę.

Reklamę zapewne każdy robi wg własnej inwencji. :) Sprzęt każdy zapewne kupuje kierując się własnymi wytycznymi jedni wolą polski sprzęt (Jakość dyskusyjna), inni używany a jeszcze inni markowy - za czym idzie adekwatna cena. A Ci których nie stać na dobrej klasy sprzęt puszczają obelgi pod każdym możliwym adresem, tylko szkoda że nie własnym :)
pozdrawiam

Aż podskoczyłem jak kliknąłem ten odnośnik-ta firma jest z Rogienic Wielkich ?-no to powodzenia w handlu :D -byłem tam przed laty i próbowano mi wcisnąć złom z Francji (oczywiście tabliczki znamionowe fachowo pozrywane) za taką cenę że dołożyłem chyba ze 3 tys i kupiłem nową polską-jeżeli to ta sama firma to jednak najwidoczniej sporo tego złomu sprzedała i stać już ich na handel nowymi maszynami-zgodnie z zasadą "pierwszy milion trzeba...:D ".

Jedni Bogacą Danex inni Sobola inni Primatora ...itd.... :) he a sprzęt zapewne kupujesz taki na jaki Cię stać, najlepiej aby nie miał usterek. pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Owijarka samozaładowcza McHale Dzisiaj, 10:55
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 luty 2011 - 15:08

Owijarka samozaładowcza McHale Myślę że jednak dokonałem dobrego zakupu-była to prasa sokólska z że tak powiem "pierwszego wypustu" (z perspektywy lat uważam że firma ta robiła prasy na początku na tzw."wabia" :D -no a potem chyba poszła na żywioł)-a w Rogienicach w owym czasie nie stało nic rewelacyjnego-jak zapewne zauważyłeś napisałem że dołożyłem jeszcze parę tys.-więc widocznie było mnie stać....:D .

#23 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 luty 2011 - 17:06

Owijarka samozaładowcza McHale :P Hmm włosy dam sobie obciąć, że tym mięsem rzuca jakaś konkurencja. :P albo nawiedzony dzieciak,któremu rodzice zapomnieli wyłączyć komputera

Edytowany przez piterek1979, 21 luty 2011 - 21:27.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

McHale na Targach FERMA zobacz »

•  

#24 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 luty 2011 - 17:18

Owijarka samozaładowcza McHale Hmm-Telly Savalas ?:D

#25 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 21 luty 2011 - 18:32

Owijarka samozaładowcza McHale Kolego @piterek sugerujesz, że nie stać mnie na dobrej klasy sprzęt? :huh: Akurat nie masz racji, bo posiadam kilka maszyn z wyższej półki. Jestem z Twoich okolic i mozesz juz włosy obcinać, bo nie jestem żadną Twoją konkurencją, tylko zwykłym rolnikiem ;) . Napisz tylko jak mogę Ci to udowodnić. Aha wstaw jeszcze do galerii swoje zdjęcie przed i po obcięciu włosów, aby nie było żadnych wątpliwości. No chyba, że jesteś kłamcą i wciskasz kit, tak jak wielu rolnikom przy sprzedaży swoich maszyn.

#26 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 luty 2011 - 18:38

Owijarka samozaładowcza McHale Maszyny z wysokiej półki - to niech rodzice Ci je zdejmą z tej półki na podłogę to się nimi pobawisz. :unsure:
:D Haha to na jakie firmowe maszyny się zdecydowałaś? :) jaka hiena i krwiopijca Ci to wcisnęła? :D

Edytowany przez piterek1979, 21 luty 2011 - 21:30.
Cytowanie posta

#27 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 21 luty 2011 - 19:07

Owijarka samozaładowcza McHale Mam Ci wymieniać po kolei? Np. ciagnik JD , plugi Kuhn , kosiarka Pottinger, maszyny Vicon i wiele innych..... wystarczy? I zadna hiena mi tego nie wciskala tak bezczelnie jak Ty. To jak dotrzymasz slowa i obetniesz te wlosy?

#28 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 luty 2011 - 19:16

Owijarka samozaładowcza McHale Poproszę konkrety :) ogólnikami możesz rzucać dowolnie. Zresztą dzieciaku ja Ci niczego nie wciskam :) nawet bym nie chciał ;) gdybym i pracował w jakiejkolwiek sprzedaży :blink: :unsure: śmieszny jesteś aż żal Cię słuchać, ale polemizować można :rolleyes:
pozdro

Edytowany przez milanreal1, 21 luty 2011 - 21:14.
cytowanie poprzedniego posta

#29 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 21 luty 2011 - 19:36

Owijarka samozaładowcza McHale Kolego @piterek1979 miej odrobinę szacunku do innych, nawet jesli ten rok w Twoim nicku jest rokiem Twoich urodzin i nawet jeśli jestem 9 lat młodszy, ok? Mówisz, że nie wciskasz nam( użytkownikom agrofoto) żadnego sprzętu. To ja się pytam, dlaczego przeglądając wczoraj różne tematy na tym portalu, trafiam po raz kolejny na Twoje posty, w których w każdym bez wyjątku, zachwalasz maszyny jakie to niby posiadasz i jakie chciałbyś posiadać oraz podajesz link do Bazy Maszynowej Danex...( tyle tego czytałem, że już to zapamiętałem). To jaki Ty masz w tym cel, aby reklamować tak tego sprzedawcę?

#30 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:00

Owijarka samozaładowcza McHale Po pierwsze to TY zacząłeś rzucać obelgami nie wiedząc do kogo piszesz, a sam zaczynasz się domagać szacunku - miej szacunek do innych. Przemyśl to co piszesz i weź na te konto magnez na uspokojenie :).
Wrzuciłem do nich link (jest na forum w końcu taka opcja) Znalazłem tam ciekawe materiały do poczytania. Brałem też z tej firmy maszyny, może skutecznie zbijałem ceny i nie mam do nikogo dziwnego żalu czy urazy aby obrzucać kogoś epitetami. B)

Edytowany przez piterek1979, 21 luty 2011 - 20:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:05

Owijarka samozaładowcza McHale Pisałeś że reprezentujesz Claasa...

#32 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:17

Owijarka samozaładowcza McHale Teraz piszesz, że jesteś zwykłym rolnikiem. A przed chwilą pisałeś, że niby ja, Twoja konkurencja, obrzucam Cię "mięsem"....Zastanów się, bo się pogrążasz ;)

#33 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:21

Owijarka samozaładowcza McHale no jak On jest rolnikiem to Ty jako tez rolnik jesteś jego konkurencją jakby nie patrzeć

#34 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:31

Owijarka samozaładowcza McHale :) w sensie, że obrzucają się błotem firmy :) czytałem kiedyś takie sceny :P:blink: i jest ubaw :rolleyes: zresztą nie wiem jaką firmę prezentujesz bo gryziesz wszelkie odsyłacze. :)

#35 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:33

Owijarka samozaładowcza McHale Panowie skończcie, zanim mod się spieni. Przepychajcie się na czacie, albo na priwa. Nic ciekawego do tematu nie wnosicie. Oglądając owijarkę Pronaru odniosłem wrażenie, że stoję przed kopią McHalle, chociaż gościu zapewniał mnie że to ich pomysł :D . Ciekawe jak się sprawuje.

Edytowany przez agromatik, 21 luty 2011 - 20:43.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#36 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:48

Owijarka samozaładowcza McHale Ja też nie wiem, bo żadnej nie reprezentuje. Zastanawia mnie tylko dlaczego, przy każdej opisywanej przez Ciebie maszynie, był link do tego dealera. A co do tych odsyłaczy, to nie tylko ja je "gryzę", po prostu wielu użytkowników nie lubi być napastywanymi takimi ofertami firm. Pamiętasz zakład...Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał człek po 30-stce ogolony na zero :D.
Agromatik nie denerwuj się, jak mod to zobaczy to całą stronę usunie i będzie należyty porządek :D.

Edytowany przez johnylukas, 21 luty 2011 - 20:54.

#37 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:59

Owijarka samozaładowcza McHale Co do odsyłaczy już pisałem. Mów za siebie co kto lubi a czego nie lubi :) Twoje wywody w odróżnieniu od innych osób są tu naprawdę najbardziej przykre. Idź chłopie do apteki, kup sobie ziółka bo masz jakieś problemy egzystencjalne ;) A taki z ciebie rolnik jak ze mnie poeta. :P

#38 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 21 luty 2011 - 21:16

Owijarka samozaładowcza McHale A to niby dlaczego nie mogę mówić w imieniu użytkowników, jak zauważyłem że oni też nie lubią takich hien jak Ty, a choćby kolega @brzozak. Dobra ja kończę bo jesteś krwiopijcą, który i tak wiele krwi mi popsuł.

PS. A nie mówiłem, że z zakładu się wycofa.......

Edytowany przez johnylukas, 21 luty 2011 - 21:18.

#39 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 luty 2011 - 21:20

Owijarka samozaładowcza McHale Lecz się dzieciaku i gryź psy we wsi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 luty 2011 - 13:28

Owijarka samozaładowcza McHale na myślałem że przedstawiciele handlowi potrafią prowadzić merytoryczną dyskusję :P Ten powyżej spał na szkoleniach :lol: