Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ursus jest najładniejszy?

279 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 12 marzec 2007 - 21:28

Jaki ursus jest najładniejszy? podobają ci się te nowe maski?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ursus jest najładniejszy? Dzisiaj, 18:29
  •  

#22 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 13 marzec 2007 - 09:45

Jaki ursus jest najładniejszy? Mi akurat się podobają.Z resztą nie maską się pracuje tylko ciągnikiem.

#23 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 13 marzec 2007 - 13:12

Jaki ursus jest najładniejszy? Pomyślcie co by było gdyby do seryjnej produkcji weszły prototypy ursusa a one do "urodziwich" ciągników nie należały...
Całe szczęscie Ursus zaczoł składać MF na których bazie produkuje sie jeszcze pare fajnych ciągniczków :rolleyes:

#24 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 13 marzec 2007 - 13:34

Jaki ursus jest najładniejszy? Sorrki ale Was troche nie rozumiem.Jak moze sie podoba C-360,przeciez ten ciągnik jest brzydki.Fakt ze jest bardzo popularny ale to tylko dlatego ze jest Polski i w miare tani.Patrzac na dzień dzisiajszy to ten ciągnik jest przestarzaly i nic w nim mi sie nie podoba :rolleyes: A co do Ursusów które mi sie podobaja to na pierwszym miejscu jest 1634 ,te ciągniki sa naprawde ładne i wyglądaja jak zachodnie :( Drugie miejsce jak dla mnie to 1224,jednym słowem te najwieksze sa najlepsze.Ale jest jeszcze trzecie miejsce które zajmuje poczciwy Ciapek czyli C-330,ładny to on za bardzo nie jest no ale przez sentyment odemnie dla niego tez go wpisze :( No moze jeszcze taki najgorszy nie jest 4514.Jezeli mowa o nowych ursusach to również tylko te najwieksze czyli 1224(chodz kabina za fajna nie jest),1234(juz o wiele lepsze wykonczenie),1634 i 1934 :) Wiem ze pewnie mój post Wam sie nie spodoba,ale mowa jest o wygladzie a nie o funkcjonalności prawda? :)

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#25 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 13 marzec 2007 - 14:11

Pomyślcie co by było gdyby do seryjnej produkcji weszły prototypy ursusa a one do "urodziwich" ciągników nie należały...
Całe szczęscie Ursus zaczoł składać MF na których bazie produkuje sie jeszcze pare fajnych ciągniczków :rolleyes:

Otuż się z tobą nie zgodzę. Wg. mnie to największa pomyłka ursusa podpisanie licencji z mf. Powinien iść swoją drogą i produkować te ciągniki prototypowe. Na tamten czas były to najlepsze ciągniki w europie jeśli chodzi o stosunek masy do mocy.
Wreszcie byłyby pełne polskie ciągniki rolnicze (bo jak wiemy 360 i pochodne to nic innego jak podzespoły zetora, nie wspominając o serii ciągników ciężkich). Być może dzisiaj mógłby konkurować z takimi markami jak jd , valtra. Tak ja sądze.
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#26 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 13 marzec 2007 - 14:19

Jaki ursus jest najładniejszy? szczupak, masz rację, bo ok. 1990 roku to ursus nie mniał żadnych modeli całkowicie polskich, małe na licencji massey fergusson, a ciężkie na licencji zetora

#27 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 13 marzec 2007 - 14:33

Jaki ursus jest najładniejszy? No akurat ja tu miałem na myśli stylistykę ciągnków a nie moc, a co do tych prototypów to macie troche racji bo ciągniki te przeszły bardzo dobrze testy, kto wie jak by potoczyła się historia ursusa jak by nie MF ale to jest tylko gdybanie, więc wystarczy już offtopu :rolleyes:

#28 Share URSUS5314

URSUS5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 marzec 2007 - 15:05

Jaki ursus jest najładniejszy? mi tez sie wydaje ze jeżeli ursus produkowałby zawsze całe swoje ciągniki to dzisiaj by to wszystko inaczej wyglądało. kto wie czy nie były by dzisiejsze ursusy lepsze od tych obecnych ??

#29 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 14 marzec 2007 - 12:09

Sorrki ale Was troche nie rozumiem.Jak moze sie podoba C-360,przeciez ten ciągnik jest brzydki.Fakt ze jest bardzo popularny ale to tylko dlatego ze jest Polski i w miare tani.? :rolleyes:

Właśnie Pixel. Mówimy o tym jaki ciągnik się komu podoba. O gustach się nie mówi. Ten temat nie był o ''nowoczesności ciągników''.
PS: Nie miałem zamiaru cię urazic i jeśli tak się poczułeś to przepraszam.

#30 Share t-tas

t-tas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 14 marzec 2007 - 13:48

Jaki ursus jest najładniejszy? Jeśli chodzi o ciągniki postlicencyjne to obecny ich wygląd(głównie maski) jest straszny-o wiele lepiej wyglądały w maskach MF. Co do ciężkich ciągników to wg mnie najlepiej wyglądały one w metalowej masce idącej całą swą długością ku górze w stronę kabiny(chyba są to lata 90-te) choć bardzo podobają mi się 1734 i 1934 oraz Ursus-Bison 518-ale wszystkie one na szerokich gumach i z prostą rurą zamiast wydechu-dodaje to takiego poczucia respektu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 14 marzec 2007 - 20:21

Jaki ursus jest najładniejszy? 1224, stara maska i kabina to jest coś, fajnie wygląda

#32 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 14 marzec 2007 - 21:15

Jaki ursus jest najładniejszy? najładniej sie prezetuja od 902 do 1634 te sa najładniejsze a z tych wersji naładniejszy to 1014 taki zgrabny jest i 1134 czy sos takiego powiem tyle 4 gary z kabina komfort a restza tak samoo ładne . te nowe to sie na nie nie moge patrzeć . ochyda . maja ludzie u nas te nowe wersje z sciatymi machami i tak mi sieto nie podoba ze jejq

#33 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 15:48

Właśnie Pixel. Mówimy o tym jaki ciągnik się komu podoba. O gustach się nie mówi. Ten temat nie był o ''nowoczesności ciągników''.
PS: Nie miałem zamiaru cię urazic i jeśli tak się poczułeś to przepraszam.

No pewnie ze nie uraziłes,napisałes prawde i za to Ci dzieki :(
Masz racje,o gustach nie dyskutuje i nie powinienem sie wtracac co sie komu podoba :(
Sorrki i jeszcze raz dzieki ze napisałes ze nie powinienem tak pisac :rolleyes:

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#34 Share zetor6340

zetor6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 17:45

No pewnie ze nie uraziłes,napisałes prawde i za to Ci dzieki :rolleyes:
Masz racje,o gustach nie dyskutuje i nie powinienem sie wtracac co sie komu podoba :(
Sorrki i jeszcze raz dzieki ze napisałes ze nie powinienem tak pisac :(

Wlasnie!! a tak poza chyba wiesz dlaczego podoba sie c360 skoro piszesz o c330 :) sentyment bracie, sentyment a swoja droga 60siatka w nowej kabince ale ze stara maska niczego sobie. zreszta o gustach sie nie dyskutuje- ja np nie lubie plastikowych masek okraglych blotnikow w nowoczesnych ciagnikach.

#35 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 18:08

Jaki ursus jest najładniejszy? a np. mojemu koledze podobają się te nowe ursusy np. 4514 agro bis z tymi plastikowymi maskami, a zetory forterra wg są bardzo ładne a mu się nie podobają, nie wszystkim musi sie to samo podobać!!!

#36 Share tomek665dt

tomek665dt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 19:00

Jaki ursus jest najładniejszy? kurde no bez przesady , przecie te nowe maski URSUSA są szpetna jak noc , paczeć na nie sie nie da!!

#37 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 20:09

Jaki ursus jest najładniejszy? A mi najbardziej podoba się maska w.....c-325 i światła tuż przy masce. A tak z nowszych to plastikowe w postlicencyjnych mi się bardzo podobają, co innego z kabinami. Dopiero 6024 i 7524 mają maskę i kabinę które mi się podobają, piękne ciągniczki. A te prostokątne jak w MF okropne............

#38 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 20:13

Jaki ursus jest najładniejszy? a jak wytłumaczyć takie coś?:
mojemu tacie nie podoba sie mf 255, ale podoba sie mu u3512 z taką maską od mf
tak samo nie podoba mu sie u c360 3p, bo ma wcięcie w masce :rolleyes:
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#39 Share t-tas

t-tas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 23:52

a jak wytłumaczyć takie coś?:
mojemu tacie nie podoba sie mf 255, ale podoba sie mu u3512 z taką maską od mf
tak samo nie podoba mu sie u c360 3p, bo ma wcięcie w masce :rolleyes:

nie ma nic do tłumaczenia tylko okleić MF naklejkami Ursusa i będzie ukochany ciągnik tatusia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 16 marzec 2007 - 18:43

nie ma nic do tłumaczenia tylko okleić MF naklejkami Ursusa i będzie ukochany ciągnik tatusia

niezły pomysł

Dodaj odpowiedź