zetor6441

Jaki ursus jest najładniejszy?

Polecane posty

XMK13    411

Mi się podoba Ursus 7524 z kabiną SPS06.

Niezły też był 8034 Mido, no i oczywiście 1934.

Fajnie też wygląda 1224 z plastikową maską i szeroko rozstawionymi kołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mi się podoba 9014 ten wmiare wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak podobac sie moze ursus kiedys byl potega wiadomo mial wady konstrukcyjne itp ktore mozna bylo usunac itp teraz chlopaki sie biora ale za pozno dlugo beda doganiali takie potegi jak NH JD Fendt itp itd ursus wprowadza revers i uwazaja ze to przełom a NH robi rewolucje w skrzyniach bezstopniowych i sterowaniem GPS osiach skretnych czy amortyzowanych

Jak siedzilem w ursusach nowych to wogole nie ma ergonomicznego rozmieszczenia przyrządów i zaplanowania przestrzeni wiadomo poprawiaja to ale po woli i jakosc materiałów tez fajnie zeby byla na najwyzszym poziomie , powiem tak ja jestem za polskimi markami ale co jak wezme ususa na np 1000 ha to mi sie on rozleci a to ma robic ,mam wsiąść doczepic mu 5m talerzowe i ogien 10 godz dlatego sie boje u mnie katowany jest 5 lat NH na bestopniowce zero 0 jakis napraw teraz JD doszedl i tez idzie ze szok ale powiem jezeli bysmy mieli tak dobre ususy to wcale bym nie spojrzal na inne firmy poco napedzac rynek zachodni jak mozna nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj