pati

Doktor HOUSE

Polecane posty

Adex    0

Ja pooglądałem 5 sezonów i jakoś mi się nie chce 6 oglądać. Troszkę mi się znudziło :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam ustawione nagrywanie, więc oglądam kiedy chcę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Za to, że jest chamski ma taką gażę sam aktor, a serial światową sławę :) Polecam równie serial Lost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Lost? A co w tym w ogóle chodzi? :blink:

 

House jest po prostu najlepszym serialem. 7 sezon wymiata. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Lost normalnie bym się śmiał, bo ja lubie seriale i ten najlepsze oglądam :) Serial o grupie rozbitków po katastrofie samolotu. Ci, którzy przeżyli próbują jakoś żyć na wyspie, która ma w sobie niewyobrażalne tajemnice i "siły" - żadne sci-fi :) Zresztą wpisz w googlach - określili go mianem serialu wszechczasów. Serial się już zakończył 6 sezonów. Powiem tak zobacz sobie 3-4 pierwsze odcinki i wierz mi wciągnie cie jak w wir :)

 

Inny serial, który ma również gigantyczną sławe jak Lost to Prison Break - Brat geniusz, próbuje wyciągnąć brata z wiezienia, przemyślał cały plan w najmniejszych szczegółach, a ucieczka z więzienia to dopiero początek :)

 

No i jeszcze 24 godziny dla tych co lubią gry RPG strzelanki... to są 4 seriale, które są godne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Ja pier..dziu temat o Housie :lol: Właśnie siedzę i Go oglądam ;) Gościu super B)

Lost kolejny dobry film ;) O co w nim chodzi? Tytuł to odpowiedz na twe pytanie "zagubieni" bohaterzy i widzowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

serial, nie film the cinek :) Poza tym fajne laski xD konkretnie jedna i jeden na nia leci, a ona leci na innego :) Zreszta po 4 pierwszych odcinkach dowiecie się trochę na poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Oj źle odczytaliście moją wypowiedź, oglądałam kilka pierwszych odcinków Lost, wiem, że to rozbitkowie itd., ale właśnie po tych kilku odcinkach zrezygnowałam, nie obraźcie się ale... trochę takie pogmatwane i nic nie wiadomo, czegoś szukają, a jak już znajdą to uciekają. Może nie rozumiem fenomenu... ale ogólnie nie ciekawe, albo tematyka mi nie podeszła.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

czegoś szukają, a jak już znajdą to uciekają

 

Hihihi :) Dobre. pewnie pierwsze kilka odcinków jak szukali źródła syngału nadawania tej wiadomości od francuski, a u ciekali przed niedźwiedzie polarnym w lasach tropikalnych - tak niedźwiedź polarny na wyspie tropikalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Dobra serial, a błąd dlatego że Housa oglądałem ;) Lost, szczerze nie wiem o co chodzi(może właśnie o to chodziło żeby nie wiedzieć) ale na każdy odcinek czekam z niecierpliwością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

House to jedyny serial jaki oglądam. Inne jakoś nie trafiają do mnie, są z trochę nudne i płytkie :rolleyes

Edytowano przez javorskyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A kto nie. I to jest piękne w tym serialu. I jeszcze jego rasistowskie, antysemickie, antyreligijne odzywki lub działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemic    0

Uwielbiam tego gościa :D Gdyby nie ograniczony czas to mógłbym cały dzień to oglądać :) Brawa dla scenarzysty i aktora. Coś więcej odnośnie serialu tutaj - Doktor House

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Te wszystkie zagadki są naprawdę ciekawe, jest sporo humoru i wciągających momentów. Lubię to oglądać, czasami się z tego pośmiać.

Polecam, warte obejrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaa    0

Dr House to według mnie jeden z najlepszych seriali. Bardzo chętnie go oglądam i nawet zdecydowałam się na temat prezentacji maturalnej z polskiego dt m.in. dr Housa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Doktorek obecnie odpoczywa za kratkami. Już jest dostępny 8 sezon 1 odcinek. Polecam.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    303

Oj tam oj tam. Za dużo nie zdradziłem bo nowości w tym odcinku jest dużo, dużo więcej a moje info to tylko miało na celu zrobienie małego smaka na ten odcinek :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj