pati

Doktor HOUSE

Polecane posty

klama    13

No dzieki juz sobie caly film przypomnialem :) jego nowa laska mi sie podoba :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Nom dzisiaj 2 odcinki super :) szczególnie ten pierwszy z tym chłopakiem mi sie podobał :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Gorzupiak chłopak Ci się spodobał?, no proszę :) :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również oglądam doktora House jest świetny!!!:) a oglądacie może Córki McLeoda??jutro tzn poniedziałek 23 marca będzie emisja 8 odcinka z 22 polecam świetny serial:)można sobie zrobić przerwę na kawę ponieważ serial zaczyna się od 16 35-17 30 w TVP2:) taka małą przerwa hyhy polecam:)a ten serial jest teraz emitowany od pon-czw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella    0
:):) Bardzo lubię House'a jest niezwykle "uroczy". Córki McLeoda są nawet lepsze bo to film związany z rolnictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Serial staje sie powoli monotonny. Pojawiają sie co prawda w każdym odcinku inne przypadki ale schemat leczenia prawie zawsze taki sam: może toczeń albo choroba autoimunologiczna(czy jakoś tak), ale nie trzeba sie włąmać do chorego i poszukać pleśni i grzybów, oprócz tego na pewno coś ukrywa w zwiazku z tym trzeba podac duża dawke antybiotyków o szerokim spektrum, a ostatecznie House w rozmowie z kimś wpadnie na przełomowy pomysł po usłyszeniu słowa klucza. Całe sczęscie scenarzyści w pore sie połapali, że błądzą i pogonili starzystów. Może nowa krew wniesie powiew świerzości?. Dla mnie zawsze najbardziej podobało sie diagnozowanie Housa w przychodzi, ale jakoś ostatnio tego mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

schemat leczenia taki sam bo takie sa ze tak powiem procedury, jest pewien zestaw objawow ktore pasuja do roznych przypadkow i trzeba je eliminowac. relacji znajomych zwiazanych z medycyna House jest dosc realistyczny i kazdy dziwny przypadek zachorowania mial swoj pierwowzor w rzeczywistosci. w jednym odcinku nawet przewinal sie temat mojego przypadku gdy zachorowalem ale ostatecznie to bylo cos innego hehe (moj przypadek to 1 do miliona wiec pewnie zbyt pospolity)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

a kto oglądał w ostatni czwartek Doktor HOUSE super był ostatni odcinek niewiem dlaczego ale ten serial mi się bardzo podoba.TVP 2 wkurzyło cały tydzien czekałem na czwartke a tu mecz bendą grali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

A ja już cały 4 sezon oglądałam, dwa ostatnie odcinki są najlepsze, ale do tego jeszcze daleko.

 

P.S. 5 sezon, to dopiero wymiata. :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerak    0

Fajny serial :P Dobry jest ten Doktor HOUSE :) Dobre było jak włożył nóż do gniazdka :)


Green power ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn    0

a ja tam wole oglądać co tydzień :) według mnie lepiej niż cała seriie w 2 lub 3 dni :) tak jak mój kumpela :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Tak, mam kilka odcinków z neta, ale nie wiem z kąt mi brat ściągał. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja w czwartek nie, ale jak pierwszy raz oglądałam na kompie to tez się wzruszyłam. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhas    0

Lubię oglądać go:P Jest dobrym doktorem ale jego teksty,zachowanie i obraźliwe komentarze do przyjaciół i do pacjentów są świetne .Uwielbiam go siedzę razem z moją dziewczyną i oglądamy go :(


........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2092

Ja Hausa oglądam jak tylko jest ma genialne teksty i jego zachowanie.....


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Hause jest gienialny!Uwielbiam go!!


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj