Skocz do zawartości

Zdjęcie

Doktor HOUSE

79 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 09 marzec 2009 - 16:01

Doktor HOUSE ja to oglądam fajny był odcinek z taką dziewczyną co ona nic nie czuje i puzniej miał operacje i miał tasiemca bardzo fajny był ten tekst muzyn powiedział do housa ten tasiemiec ma z chyba 9m house odpowiedział szkoda bo rekord wynosił 20 m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Doktor HOUSE Dzisiaj, 04:00
  •  

#22 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 09 marzec 2009 - 16:39

Doktor HOUSE Siemka.

Oglądał ktoś w ostatni czwartek ten drugi odcinek do końca? Czy kurde wszyscy się zniechęcili jak zobaczyli mózg na wierzchu? :P Ja nie mogłam oglądać, bo mama przyszła oglądać swój program i niestety przegrałam batalie o telewizor, nie oglądałam od momentu jak jej rozwaliło ten łeb w rezonansie, a potem co dalej to już nie widziałam, ehh szkoda...

Wie ktoś co jej było i czemu odsadziło jej czachę? Po mojemu to musiała mieć coś metalowego pod czaszką i magnes wytargał razem z kośćmi, ale to tylko moje przypuszczenia. :P
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#23 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 21:39

Doktor HOUSE ja ogłądałem ten odcinek wyguchła jej głowa bo napiła się chlory lub czegoś

#24 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 21:44

Doktor HOUSE ja ogladalem do samego konca ale jakos nie pamietam :P chyba w wodzie cos bylo i dlatego . Jak przypomne sobie to napisze ale jakos mi sie nie kojarzy ten odcinek
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#25 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 21:14

Doktor HOUSE probowala popelnic samobojstwo i wypila wodorotlenek sodu[popularny kret] tyle zebyla inteligentna i zeby nie przepalic sobie przelyku kulki zapakowala w jakies plastikowe oslonki,ktore dopiero w zoladku sie rozpuscily i przepalily jelita,pokarm zaczal sie przedostawac do krwi i nastapilo zakazenie .oczywiscie ja uratowali

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#26 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 21:16

Doktor HOUSE No dzieki juz sobie caly film przypomnialem :) jego nowa laska mi sie podoba :)
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#27 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 12 marzec 2009 - 22:26

Doktor HOUSE dzisiaj obejrzałem odcinek i musze powiedzieć ze mnie to zaciekawiło nawet :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#28 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 22:29

Doktor HOUSE Nom dzisiaj 2 odcinki super :) szczególnie ten pierwszy z tym chłopakiem mi sie podobał :)
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#29 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 13 marzec 2009 - 00:07

Doktor HOUSE Gorzupiak chłopak Ci się spodobał?, no proszę :) :)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#30 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 22 marzec 2009 - 13:55

Doktor HOUSE Ja również oglądam doktora House jest świetny!!!:) a oglądacie może Córki McLeoda??jutro tzn poniedziałek 23 marca będzie emisja 8 odcinka z 22 polecam świetny serial:)można sobie zrobić przerwę na kawę ponieważ serial zaczyna się od 16 35-17 30 w TVP2:) taka małą przerwa hyhy polecam:)a ten serial jest teraz emitowany od pon-czw:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 14:29

Doktor HOUSE a o której godzinie i w jakie dni jest house na foxie ??

#32 Share Bella

Bella

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 14:54

Doktor HOUSE :) :) Bardzo lubię House'a jest niezwykle "uroczy". Córki McLeoda są nawet lepsze bo to film związany z rolnictwem.

#33 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 15:40

Doktor HOUSE Serial staje sie powoli monotonny. Pojawiają sie co prawda w każdym odcinku inne przypadki ale schemat leczenia prawie zawsze taki sam: może toczeń albo choroba autoimunologiczna(czy jakoś tak), ale nie trzeba sie włąmać do chorego i poszukać pleśni i grzybów, oprócz tego na pewno coś ukrywa w zwiazku z tym trzeba podac duża dawke antybiotyków o szerokim spektrum, a ostatecznie House w rozmowie z kimś wpadnie na przełomowy pomysł po usłyszeniu słowa klucza. Całe sczęscie scenarzyści w pore sie połapali, że błądzą i pogonili starzystów. Może nowa krew wniesie powiew świerzości?. Dla mnie zawsze najbardziej podobało sie diagnozowanie Housa w przychodzi, ale jakoś ostatnio tego mało.

#34 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 16:42

Doktor HOUSE schemat leczenia taki sam bo takie sa ze tak powiem procedury, jest pewien zestaw objawow ktore pasuja do roznych przypadkow i trzeba je eliminowac. relacji znajomych zwiazanych z medycyna House jest dosc realistyczny i kazdy dziwny przypadek zachorowania mial swoj pierwowzor w rzeczywistosci. w jednym odcinku nawet przewinal sie temat mojego przypadku gdy zachorowalem ale ostatecznie to bylo cos innego hehe (moj przypadek to 1 do miliona wiec pewnie zbyt pospolity)

#35 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 26 marzec 2009 - 19:57

Doktor HOUSE Tak Belcia masz 100%racje,Córki McLeoda są świetne uwielbiam ten serial:)

#36 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 kwiecień 2009 - 20:39

Doktor HOUSE a kto oglądał w ostatni czwartek Doktor HOUSE super był ostatni odcinek niewiem dlaczego ale ten serial mi się bardzo podoba.TVP 2 wkurzyło cały tydzien czekałem na czwartke a tu mecz bendą grali :P

#37 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 09 kwiecień 2009 - 18:42

Doktor HOUSE A ja już cały 4 sezon oglądałam, dwa ostatnie odcinki są najlepsze, ale do tego jeszcze daleko.

P.S. 5 sezon, to dopiero wymiata. :P
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#38 Share farmerak

farmerak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 20:58

Doktor HOUSE Fajny serial :P Dobry jest ten Doktor HOUSE :) Dobre było jak włożył nóż do gniazdka :)
Green power ;]

#39 Share Justyn

Justyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 16:01

Doktor HOUSE a ja tam wole oglądać co tydzień :) według mnie lepiej niż cała seriie w 2 lub 3 dni :) tak jak mój kumpela :) !!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 07 maj 2009 - 17:44

Doktor HOUSE @Pati a ogladałaś 5 sezon housa jak tak to gdzie