pati

Doktor HOUSE

Polecane posty

pati    12

Kto ogląda House'a??? Co wam się podoba w tym serialu, a co nie za bardzo. Mnie osobiście fascynują zawiłe zagadki medyczne i ukazanie problemów społecznych. :) No czasem jest sporo humoru... Jestem świeżo po obejrzeniu 4 sezonu (z napisami) i powiem, że jest extra. Każdy odcinek trzyma w napięciu, nie wspominając o próbie "trochę samobójczej" House'a i wypadku autobusowym. Sezon zaczyna się wyborem nowych asystentów, a kończy... śmiercią jednej z odrzuconych kandydatek (nowej miłości dr.Willsona).

 

Obecnie w TVP2 leci 3 sezon. :(


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

Ja czasem ogladam dr. House-a (czy jakos tak) ciekawe kiedy bedzie Skazany Na Śmierć :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Jeśli mam taką możliwośc to oglądam ten serial. Najlepszy moment to wtedy kiedy House każe znaleźc przyczyne choroby asystentom a on sam wie już co mu dolega :( A najlepsze odcinki to wtedy jak jego przyjaciel traci możliwośc wypisywania recept...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Taa... Tritter wszystkim blokuje dostęp do konta tylko nie Chaseysowi. :(


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

ale ostatecznie wymiksowali Hous`a z ćpania ale i tak z vicodinem się nie rozstaje :(

tiia serial jest super ostry dowcip, w ciekawy sposób pokazane relacje między ludzmi, a zagadki fenomenalne jak tylko mówia o jakimś chorubsku zaraz sprawdzam w wiki co to jest :) mi w pamięci utkwił motyw z grubasem na początku brzydziłem się nim a ostatecznie było mi go szkoda...rak trzustki...

a skazany na śmierć już leci- nie bawi mnie w tv ogladam info i Housa :))


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

ogladam każdy odcinek czwartkowy wieczór bez niego to jak soboa bez imprezy sezon 4 jest jeszcze bardziej emocjonujący jak 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Zarąbisty serial ostatnio miałem beke jak na wózku inwalidzkim jeździł. Mimo wszystko uwarzam iż niezwykłe choroby wymyślają pewnie połowa jest fikcyjna :(


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja też sobie nie wyobrażam czwartku bez filmu, ale mama zawsze chce oglądać "Londyńczyków" (dobrze, że się skończyli), albo potem program Elżbiety Jaworowicz, ale walczę do ostatniej minuty. :(

 

Zapomniałam dodać, że genialne jest rozpoznawanie przez House'a kogoś uczuć i myśli po zachowaniu i sposobie ubierania. Rozpoznawanie dnia cyklu u Cuddy... :)

 

Myślę, że choroby są ja najbardziej prawdziwe, ale niezwykle rzadkie, o których nasi lekarze mieli może 2 str. w studenckim podręczniku. Ale kto w Polsce wydawałby masę pieniędzy na wszystkie dostępne testy, niezliczoną ilość kosztownych badań, rezonansów itp. i to tak od razu bez czekania (na tomograf czeka się chyba 3tyg. nie mówiąc o rezonansie) Część objawów i badań przypomina mi moją chorobę, ale dla mnie czyni to serial jeszcze fajniejszym. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

tylko że Caddy to jego eks;)

hej pati a pamiętasz jak jej dogadał że nie potrafi się dzieckiem opiekować kiedy mała dziewczynka miała infekcję i straciła nogę i rękę bo Caddy spękała i nie dała jej pełnej dawki antybiotyków? aż mi się jej szkoda zrobiło...

serial jest genialny!


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Caddy to wcale nie jego eks a ta dziewczynka wcale nie straciła wtedy ręki i nogi. Ja właśnie oglądam 5 sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Nie kojarzę jakoś tego odcinka. :( A eks House'a to ta facetka co kazała go uśpić, żeby wbrew jego woli usnąć mięsień w nodze i przez to teraz chodzi o lasce (odcinek kiedy opowiada swój przypadek studentom, na przykładzie innych ludzi: siatkarki i farmera). Był jeszcze jeden odcinek, jak Gregory miał leczyć jej obecnego męża. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Ja również oglądam House'a. Kiedy jestem w szkole, i chce wytrwać do 15 to od razu myśle sobie o wieczorku i dwóch odcinkach House'a ;) Chociaz nie zawsze się udaje obejrzeć.

 

We wczorajszym odcinku wyciągał dziewczynie tasiemca(dobrze, że nic wtedy nie jadłam :))... Ogólnie przypadki medyczne są bardzo ciekawe. A i oczywiście pośmiać sie można. Bardzo polecam :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

super serial po prostu bomba ostatnio wyciągną komuś z brzucha 8 metrowego tasiemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

"... szkoda, bo rekord Guinesa wynosi 18..." ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

kurcze chyba coś przeoczyłem infekcja opanowała girę i łapę dziewczynki i padła kwestia że zrobią z dziewczynki "kadłubka"... hej Kizo przypomnij proszę jak to było, a co do Caddy to kim ona jest dla Grega Housa?

pati jesteś pewna z tym chodzeniem o lasce? zdaje się ze został postrzelony... ;) tak powtarzał w którymś z ostatnich odcinków...kurde cały problem w tym że nie oglądałem od początku i umykają mi informacje :)


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

serial jest genialny. duzy plus za autentycznosc przypadkow medycznych. najlepiej mi sie go oglada w orginale lub z napisami - z lektorem troche humor wg mnie traci. najlepiej jak obejrzy sie 10 odc z rzedu i chce sie jeszcze!!! jest juz V season??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
kurcze chyba coś przeoczyłem infekcja opanowała girę i łapę dziewczynki i padła kwestia że zrobią z dziewczynki "kadłubka"... hej Kizo przypomnij proszę jak to było, a co do Caddy to kim ona jest dla Grega Housa?

pati jesteś pewna z tym chodzeniem o lasce? zdaje się ze został postrzelony... ;) tak powtarzał w którymś z ostatnich odcinków...kurde cały problem w tym że nie oglądałem od początku i umykają mi informacje :)

 

W wyniku postrzału w mięśniu zrobił się zator, którego na czas nie zdiagnozowano i posunęła się martwica, którą wycięli i teraz utyka i łyka proszki. :)

 

@beorn, już dawno na FOXsie leci 5 sezon.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Ja też czasem oglądam ten serial i powiem szczerze że bardzo mi się podoba. Ale ten ostatni odcinek był niezły jak wyciągał tasiemca, aż lekarka zdjęcia telefonem robiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

ja to oglądam fajny był odcinek z taką dziewczyną co ona nic nie czuje i puzniej miał operacje i miał tasiemca bardzo fajny był ten tekst muzyn powiedział do housa ten tasiemiec ma z chyba 9m house odpowiedział szkoda bo rekord wynosił 20 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Siemka.

 

Oglądał ktoś w ostatni czwartek ten drugi odcinek do końca? Czy kurde wszyscy się zniechęcili jak zobaczyli mózg na wierzchu? :P Ja nie mogłam oglądać, bo mama przyszła oglądać swój program i niestety przegrałam batalie o telewizor, nie oglądałam od momentu jak jej rozwaliło ten łeb w rezonansie, a potem co dalej to już nie widziałam, ehh szkoda...

 

Wie ktoś co jej było i czemu odsadziło jej czachę? Po mojemu to musiała mieć coś metalowego pod czaszką i magnes wytargał razem z kośćmi, ale to tylko moje przypuszczenia. :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

ja ogladalem do samego konca ale jakos nie pamietam :P chyba w wodzie cos bylo i dlatego . Jak przypomne sobie to napisze ale jakos mi sie nie kojarzy ten odcinek


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

probowala popelnic samobojstwo i wypila wodorotlenek sodu[popularny kret] tyle zebyla inteligentna i zeby nie przepalic sobie przelyku kulki zapakowala w jakies plastikowe oslonki,ktore dopiero w zoladku sie rozpuscily i przepalily jelita,pokarm zaczal sie przedostawac do krwi i nastapilo zakazenie .oczywiscie ja uratowali


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj