JEDREK

Rozsiewacz Sipma [Połączone]

Polecane posty

JEDREK    22

chce kupic rosiewacz sipmy 2 talerzowy i chce sie dowiedziec jak sie sprawuje i jaka jest jakosc farby czy rdzewieje itd. ma ktos rozsiewacz sipmy???


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Gościu z mojej wsi ma rozsiewacz Sipmy 2-talerzowy i bardzo ładnie rozsiewa nawóz, akurat jego rozsiewacz korozja jeszcze nie bierze. :(


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Ale który model cie interesuje ten stary typ czy ten nowy produkt 2008 rosiewacz nawozów mineralnych Antek????


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

zastanawiam sie wlasciwie nad antkiem ale niewiem do konca czy nie lepiej wzias ten starszego typu.


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Mój wukej ma Antka niedawno kupił więc nie wiem jak nawóz sie rozsiewa ale wygląd super i widac dopracowany jest jegą wadą jest jedynie pojemnośc 400L mogło być 500 to by sie mały big bag mieścić a tak to wujek musi brać w workach ale wujaszek mówi ze dorobi nadstawki wiem że dostajesz do tego zestawu wałek napędowy oraz 2 dodatkowe tarcze nie ma co siewnik jest dopracowany wszytsko elegancko pozabezpieczane przed korozją :(


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

powiadasz ze nawek walek jest w standardzie to ciekawe ja slyszalem ze za doplata?????


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

Nowymi ładnymi ciągnikami siejecie nawozy czy te 2 tarczówki nie rzucają nic a nic nawozu na ciagnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Ja jestem zadowolony, jedynie gdzie sie pojawila rdza to siatka w skrzyni :/ Co do rzucania na ciagnik to nic takiego niewystepuje- ma oslony

 

mam boryne, jakbys mial jakies pytania mozesz napisac do mnie na gg


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2
powiadasz ze nawek walek jest w standardzie to ciekawe ja slyszalem ze za doplata?????

no to widocznie żle słyszałeś albo masz takiego sprzedawce!!!!


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9
Mój wukej ma Antka niedawno kupił więc nie wiem jak nawóz sie rozsiewa ale wygląd super i widac dopracowany jest jegą wadą jest jedynie pojemnośc 400L mogło być 500 to by sie mały big bag mieścić a tak to wujek musi brać w workach ale wujaszek mówi ze dorobi nadstawki wiem że dostajesz do tego zestawu wałek napędowy oraz 2 dodatkowe tarcze nie ma co siewnik jest dopracowany wszytsko elegancko pozabezpieczane przed korozją :(

A ile twój wujek zapłacił za rozsiewacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Mój wujek zapłacił 7450zł a teraz ten rozsiewacz kosztuje o 400zł drożej a mój wujas kupywał jeszcze po starej cenie :(

 

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowano przez krolikNH

Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

belaruski chyba zartujesz ze az tyle zaplacil ja dzisaiaj wlasnike kupilem antka i dalem 6450 zl i przywioza do domu gratis ale cie oskubali za niego masakra zmien dostawce!!!!

 

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowano przez krolikNH

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Tak akurat to zalezy od jakiego sprzedawcy no to wstaw zdjęcia tego antka pochwal sie

Znowu cytujesz poprzedni post, więc znowu %! ;)

Edytowano przez krolikNH

Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

niechcesz nie musisz mi wiezyc ze tyle zaplacilem a przywioza mi go w czwartek to wstawie foto


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7400 brutto to po upustach kosztuje Boryna z nadstawką do 750dm^3.


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolas13    0

jak się sprawuje wam rozsiewacz sipmy i jaka wytrzymałośc jego a najwqzniejsze jaka cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Co do tego co jest w opcji to wałek jest w opcji - mam przed oczami cennik który przyszedł do mnie z sipmy. Zresztą w Brzegu też jest w opcji.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1275

Też chcę kupić Antka ,tylko nie wiem jaka jest aktualna cena?.Po Nowym Roku zacznę szukać ,możecie mi polecić jakiegoś sprzedawcę w województwie wielkopolskim, lub kujawsko-pomorskim?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurus28    0

Też chcę kupić Antka ,tylko nie wiem jaka jest aktualna cena?.Po Nowym Roku zacznę szukać ,możecie mi polecić jakiegoś sprzedawcę w województwie wielkopolskim, lub kujawsko-pomorskim?.

 

inter vax w żninie ma rozsadne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

mam 5 letni rozsiewacz sipmy bodajże N-060 skrzynia z nierdzewki, plandeka, dodatkowe tarcze wysiewu skrajnego, hydraulicznie zamykany, pojemność 500 kg. Problem był z mieszadłami (jak trafiła siue gruzła to nie sypał) ale dospawaliśmy kawałek blaszki i jest lux ,kupiliśmy wiekszy więc pasuje pstryknąć fotki i wystawić na allegro.. Ogólnie polecam ładnie rozsiewa i nie gnije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurus28    0

7400 brutto to po upustach kosztuje Boryna z nadstawką do 750dm^3.

teraz boryna kosztuje 8000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1275

Ja kupiłem 4 dni temu Antka i dałem 6400, w Agromex-ie w Kurzętniku.

Jak to jest kwota brutto? to cena jest super!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

    • Przez asful
      Rozsiewacz vicon rs-edw problem polega na skalibrowaniu wagi nie mogę prawidłowo jej ustawić   
    • Przez happyrolnik
      Witam. Zakupiłem rozsiewacz marki Vicon rs-edw z 2005r z komputerem sterującym Focus control box i nie posiadam instrukcji obsługi tegoż rozsiewacza. Dodam jeszcze ze nigdy nie miałem doświadczenia z rozsiewaczem talerzowym gdyż wcześniej posiadałem pneumata. nie mam pojęcia jak go prawidłowo ustawić. Szpary przy lejach otwierają się przez siłowniki elektryczne na komputerze gdy ustawie np. 200 kg komputer sam mi ustawia odpowiednia wielkość szpary która dopasowuje to do prędkości ciągnika, ale oprócz tego mam jeszcze kolo tarcz wysiewających taka dźwignie a kolo niej literki od A do T i własnie nie wiem do czego one służą i ma żadnych cyfr tylko te własnie litery. Czy ktoś posiada taki rosiewacz lub wie jak to ustawić do danego nawozu






      . Z góry dziękuje za odpowiedz.
      Ps. przesyłam zdj komputera jak i rozsiewacza





    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj