Skocz do zawartości

Zdjęcie

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 23 styczeń 2009 - 11:32

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj dopiero kupiłam sobie styczniowy numer AgroMechaniki i jest tam o konkursie w którym do wygrania jest indeks na Wydział Inżynierii Produkcji SGGW.

Patronat objęło ministerstwo i KRUS

Tak , jak pisze to na wiosnę będą pierwsze eliminacje w szkołach średnich o kierunku rolniczym. Do wszystkich szkół w Polsce mają zostać wysłane szczegółowe informacje.

Będziecie startować w tym konkursie??? :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 11:17
  •  

#2 Share zetor12245

zetor12245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 16:53

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie mysle ze jak sie ukaze cos takiego to wezme w tym udzial, mam troche wiedzy na ten temat gdyz bralem udzial w konkursie z zakresu wiedzy o bhp w konkursie dla mlodzierzy szkol rolniczych woj zachpomorskiego na etapie wojewodzkim i zajalem 2 miejsce:D:D:D:D:D
JOHN DEERE 6930, ZETOR 12245 ZTS, CLAAS MEGA 218,,2x U C-360, ZETOR 7211, 2x HL8011,HL 6011, 2x PPS,i inne przyczepki ogolnie 12 ich jest
I maszyny wspolpracujace:):):)

#3 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 01 luty 2009 - 22:11

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Wszystkich uczniów szkół rolniczych zachęcam do udziału! Materiałów jest sporo w internecie na stronach KRUS i Państwoej Inspekcji Pracy - ulotki broszury prezentacje itp. Życzę powodzenia!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 11:17
  •  

#4 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 11 luty 2009 - 18:10

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie ja mam brać udział w tym konkursie

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2009 - 18:15

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Mam nadzieje, że również za rok odbędzie się ten konkurs. Wybieram się w tym roku do technikum rolniczego i będę miał zamiar startować w tym konkursie.

#6 Share Marcinuzz90

Marcinuzz90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 11 luty 2009 - 18:17

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Patronat objęło ministerstwo i KRUS

A przypadkiem nie PRONAR ? U nas w szkole tak podawali...
SPRZEDAM !!!
*URSUS C-355, po odbudowie. Pierwszy właściciel!
*Rozrzutnik obornika jednoosiowy, 4tony duże koła, 2005 rok.
Kontakt przez PW - "Prywatna Wiadomość"

#7 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 12 luty 2009 - 15:47

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie też będę w tym startował ;)

#8 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 12 luty 2009 - 15:53

A przypadkiem nie PRONAR ? U nas w szkole tak podawali...

Pronar ma swój konkurs "Wirtuoz Techniki" do wygrania jest Zefirek. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#9 Share Damian1

Damian1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 luty 2009 - 10:36

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie ja też mam brać udział w tym konkursie razem z wojtek 53

#10 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 15:44

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Mi zabrakło jednego punktu by zakwalifikować się do ogólnopolskiego <_<

Nic więcej bym nie chciał tylko zakwalifikować się...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 18 marzec 2009 - 18:48

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie he he 1 punkt i bym jechał <_< dziś pisaliśmy
Marcin ile miałeś pkt?

#12 Share Robertsuw

Robertsuw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 18:53

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie ja miałem 2 miejsce ale niestety w szkolnych eliminacjach
--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

#13 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:16

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ja tez drugie miejsce na szkołę, pierwsze na klasę, najwiecej miał gość 25pkt ja miałem 24pkt i koleżanka za mną 23pkt, gdyby jeden punkt więcej to miałbym dogrywkę z tym pierwszym ale i tak nie jest źle :)

Z początku myślałem ze poprawność będzie 29-28/30 nauczyciele mysleli ze ktos może 30/30 sie trafi a tu najwięcej 25pkt było <_<

Ale i tak git, bez wiekszego przygotowania, bez żadnych "przecieków" z czystym sumieniem wynik :)

he he 1 punkt i bym jechał :) dziś pisaliśmy

Właśnie... tylko jedzie ten co pierwsze zajął :)

Kontakt 661995047

#14 Share Robertsuw

Robertsuw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:18

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie o ja tez miałem 25 ale te pytania były teoretycznie skonstruowane dla dzieci w gimnazjum
Musza wytrzymac

#15 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:40

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Taaa... a ile było podchwytliwych...

Ja bardziej nastawiłem się na zagrożenia w rolnictwie a tutaj były pytania o pozycje ładowacza czołowego na postoju traktora, atestach w opryskiwaczu, odległościach bezpiecznych przy pracy kosiarki rotacyjnej czy wykonywania zabiegów chemicznych i wiele innych...

Lepsza jednak byłaby opisówka :)

A miałem full materiałów to się nie chciało godzinę krócej na AF posiedzieć a poduczyć się <_<
Ja myślałem ze najpierw wybiorą kilku w szkole i dopiero napiszemy kto ma jechać a tu dali z grubej rury wszystkim i za godzinę poznaliśmy wyniki i z tego jedna osoba jedzie :)

Kontakt 661995047

#16 Share Robertsuw

Robertsuw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 20:40

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie ja miałem akurat dogrywke z kumplem z klasy i poległem na zabezpieczeniem drabiny przed przwróceniem i kumpel cos bonknoł o gumie a ja nie i pojechal na eliminacje wojewodzki i dostał badziewne mp4
Musza wytrzymac

#17 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 18 marzec 2009 - 21:12

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ja chciałem brać udział w tym konkursie ale niestety już mieli komplet osób... <_<
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#18 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 22:53

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie U nas w szkole był ten konkurs, brałem udział, ale się ie zakwalifikowałem, ale z drugiej strony wyjazd w maju pomiędzy maturami do warszawy maturzystą nie pasował, także jedzie chłopak z 3 klasy. U nas jedna osoba ze szkoły jedzie bezpośrednio do Warszawy, nie ma eliminacji wojewódzkich.
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#19 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 31 marzec 2009 - 10:26

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Jestem ciekaw jakie konkretnie były pytania w tym konkursie? Jak ktoś ma lub pamięta niech podrzuci mi w postaci wiadomości. Dzięki z góry!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 21:00

I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Częściowo z Twoich materiałów sie @Bartek uczyłem, gdzieś nawet odbiło mi sie Twoje nazwisko ;)

Kontakt 661995047