Zaloguj się, aby obserwować  
Zetor5340

John Deere North American Farmer

Polecane posty

kamcioo    0

witam. poszukuje linka do sciagniecie JD North American Farmer.gg 7237761 e-mial: kamcioo_xl@wp.pl

z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Kliknij

To nie jest link do ściągnięcia gry John Deere North American Farmer, ale przeczytaj co jest napisane na forum ;) !!!

Pozdrawiam!!! ;);) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcioo    0

dzieki. wersje demo "JD" juz sciagnalem kilka dni temu nawet mi sie spodobalo. a mozna gdzies znalezc sim tractor w sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie trochę własnej inicjatywy, poszukajcie w e-mulu albo DC++ albo w czymś innym, przecierz jest dużo programów do ściągania, wystarczy poszukać!!! ;)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Jeśli chodzi o Simtractor w wersji 3.66 to można znależć go na stronie www.simtractor.com (zakładka "Download"). Niestety na necie nie ma key'a i loginu do tej wersji, można go kupić (kusztuje 44.00 Euro). Natomiast wersje 3.58 jest już trochę trudniej znaleźć. Poszukaj w temacie "Simtractor". Na stronie www.simtractor.com dostępna jest także wersja 3.54. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Ludzie trochę własnej inicjatywy, poszukajcie w e-mulu albo DC++ albo w czymś innym, przecierz jest dużo programów do ściągania, wystarczy poszukać!!! :rolleyes:

dokładnie, i nie chodzi tu już o emule bo emule to się wykorzystuje w ostateczności, po prostu wystarczy "Google"...ja tym sposobem znalazłem milony informacji, plików i innego rodzaju dziadostwa ,których szukałem. :blink:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Zetor5340 zgodze się z tobą. W emule napewno cos będzie. "Google"- hmmmm.... tu jest troche więcej szukania, ale efekty mogą (!) być podone. Jednak nie zawsze coś jest w pełnej wersji za free.

Pozdrawiam!!!

Lukasz16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYCZEK7    0

chłopakowie prosze was jak można to odnależdż na necie tą gierke John Deere Amerikan Farmer Delux????????

napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja mam od kumpla John deere american farmer i John deere american farmer deluxe


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Chłopaki jak ustawic w tym programie Alkochol120% żeby gra mi dizłał bo jak ustawie obraz w wirtualnym napędzie to nic nie daje!! prosze was szybko odpowiedzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Jak chcecie John Deere: North American Farmer to sciagnijcie sobie program pod nazwą BitLord i napiszcie do mnie na gg a ja wam prześle e-mailem torenta i mozna sciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Masz ciągniki, maszyny i ludziki...wciskasz na ludzika i naciskasz na traktor i tam wybierasz żeby wsiadł do traktora...jak już wsiądziesz to naciskasz na jakąś maszynę i dajesz żeby ją zapiął...potem naciskasz na jakieś pole i zależy co tam robisz, jak siejesz to musisz wybrać jakie chcesz tam posiać zboże itd. i jak już sobie wybierzesz to on sobie to tam sam sieje...ty w tym czasie możesz zająć się innym polem (na 1 polu może pracować tylko 1 ciągnik - dlatego sam sobie możesz podzielić te pola, jak chcesz dla własnych potrzeb ;) )...jeszcze coś chcesz wiedzieć...?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Chyba nie wolno, ale nie wiem dokładnie...to samo tyczy się reklamowania innych stron-jest to zabronione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kiedyś grałem w to przez chwilę ale niezbytnio mi się spodobała...

Wole na żywo jeździć w polu, a poza tym nie mam czasu na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
to przepraszam nie wiedziałem to znaczy że mam usunąć moją wypowieć??

 

Trzeba by się moderatora zapytać, ty i tak tego nie usuniesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

z kąd ją sciąśgnac siedziałem 3 godziny i szukałem i nic nieznalazłem eh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj