Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o prasach pasowych

73 odpowiedzi na ten temat

#61 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 22:06

co sadzicie o prasach pasowych pasy skruciłem aje i tak jest nie tak.pasy się kręcą a słomy niewciąga.co to koledzy może być?napiszcie co o tym myślicie,co to może być?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o prasach pasowych Dzisiaj, 20:30
  •  

#62 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 14:24

co sadzicie o prasach pasowych Hmm, jerzeli masz JD 550 to przeczyść zamki od zamykania komory, po drugie przcyzyną może być zbyt szybkie wejście w pokos, trzeba ją po prostu wyczuć :)

#63 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 23:50

co sadzicie o prasach pasowych ja to bynajmiej mam hesstonke 5700,to chyba nierobi róznicy jaka to prasa?ze niechce wciągac słomy?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 01:21

co sadzicie o prasach pasowych może za małe obroty dajesz jak wjeżdżasz w słomę i ja tak miałem tez mi tak się robiło raz szło raz nie ale jakoś z belowałem a na najgorzej w siane nawet zacząć nie moglem bo zapychało się do piero jak kuzyn przyjechał akurat do mnie odwiedził i całe szczęście bo miałem jechać po jakiegoś szpeca no to on wsiadł i pedał w podłogę 1 polowa i powoli jak poszło to nawet 3 szosowa włączył, ale ja belowałem 5 polowa czasem 1 szosowa i od tej pory za każdym razem jak wierzdzałem we wałek to ani razu nie zapchało się i tez tak będę chciał jeździć w słomie żytniej zobaczę jak będzie mówił ze nieraz ito nie pomaga ale zobaczę ,spróbuj tak wiezdzać we wałek oczywiście jeszcze czas he he chyba ze na podwórku już prasę sprawdzasz?Pozdrawiam .

#65 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 20:15

co sadzicie o prasach pasowych może i za małe obroty dawałem,spróje deche zobacze co sie bedzie robic,albo bedzie wciagac albo sie rozwali

#66 Share Tomek5

Tomek5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 20:25

co sadzicie o prasach pasowych czesc kupilem polska prase pasowa z263 nie wiem czy dobrze zrobilem. Co sadzicie o tej prasie

#67 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2009 - 00:11

co sadzicie o prasach pasowych

mam nadzije ze mi doradzicie mam 25tys i chce kupiś prase rolującą i zastanawiam sie nad pasowa co o niej sadzicie ??? i jaką najlepiej kupić????

Kolego ja bym odradzał prase pasowa u mnie sie juz raz zapaliła pasowa;/
Własciciel mowił ze to juz 3 w tamtym sezonie była;/
A pozniej kupił jakas zwykła i zmeczył cały sezon!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#68 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 07:21

co sadzicie o prasach pasowych każda prasa może się zapalić jak się o nią nie dba i nie przeprowadza się codziennej obsługi :blink: jak ty odradzasz pasową to ja musze odradzić łańcuchową, bo w tamtym sezonie w mojej wiosce się zapaliła. Pasowe prasy i tak sa najlepsze bo żadna inna prasa nie zrobi takiego balota...

#69 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2009 - 12:55

co sadzicie o prasach pasowych Dobrze ale u Ciebie to była jedna a u mnie to gosc mowił ze juz jego 4!!

#70 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 13:39

co sadzicie o prasach pasowych post wyżej pisałes ze 3 a teraz, że 4 dzwne :blink: najwidoczniej gość nie dba o maszyny, albo zapomina sprawdzać stan łożysk itp.

#71 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 23 maj 2009 - 10:36

co sadzicie o prasach pasowych zaras to jak niezwija to moze byc walniete lozysko,ale jak sprawdzic

#72 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 25 maj 2009 - 17:59

co sadzicie o prasach pasowych pewnie pasy się ślizgały na balocie

#73 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 27 czerwiec 2010 - 23:19

co sadzicie o prasach pasowych Pozwolę sobie odświeżyć temat :) Czytam ze pasówki są dużo lepsze pod każdym względem od reszty pras. Ale jak to z nimi jest. Rozumiem że oryginalne pasy sa bardzo wytrzymałe itd ale co jeśli się kupi nowy i sie go zepnie? Na pewno pas jest osłabiony i już nie można tak zbijać mocno bel prawda? Jaka jest zrywalnośc tych pasów z zapinkami? Można mieć spięte te pasy i śmigać po 1000 balotów rocznie i sie nie zerwie czy trzeba liczyć sie z wymianą w sezonie? Jak dobrze się orientuje pasówka głównie ma 5 pasów tak? jaką długośc mają te pasy? Pozdrawiam
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#74 Share Krolix15

Krolix15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 październik 2016 - 22:09

co sadzicie o prasach pasowych Ktoś tam jeszcze żyje ? Mam prasę deutz fahr Gp230. Chciałbym ją sprzedać, dołożyć trochę kasy i kupić coś lepszego. Rączej wole prasę pasową na siatkę . Smigał będę casem 5120 . Co wy na to ? Jakieś rady ? :)