Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o nowych Ursusach?

108 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 22:03

Co sądzicie o nowych Ursusach? Wdsług mnie Ursus to bubel jest taka jest moja opinia zero kmfortu brzydki wygląd zero jakichś nowości tylko to co było 15 lat temu i jeszcze te częste awarie w nich i słaba hydraulika i podnośnik <_< Ja bym w życiu nie kupił Ursusa nawet jak by był 2 razy tańszy od Zetora wolał bym już Farmraca zamiast Ursusa . A co do silnika to moim zdaniem Zetor ma lepszy silnik i to dużo niż Ursus. To nic że silniki te co ma Ursus są w innych ciągnikach ale w nich są napewno ulepszone a nie takie jak w nim. Kiedyś Ursus był jedną firmą z Zetorem ale się odłaczył od niego i to mu wyszło na wielki minus bo teraz był by w czołówce razem z Zetorem a nie na samym końcu :P
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o nowych Ursusach? Dzisiaj, 15:14
  •  

#82 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 22:07

Co sądzicie o nowych Ursusach? pablo21 cwaniaczkiem to jesteś raczej ty ja tylko nie dałem po sobie jechać

#83 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 10 lipiec 2009 - 22:28

Co sądzicie o nowych Ursusach? @gago sądzisz że tylko ursus korzysta z silników perkinso-podobnych?
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#84 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 22:31

Co sądzicie o nowych Ursusach? Bez przesady w 6024 i 7524 i ogólnie w tych nowych ursusach spełniajacych nowe normy emisji spalin sa ORYGINALNE Prekinsy a nie podróbki i watpie ze ustepuja czyms takiemu samemu silnikowi np: w Landini <_<

#85 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 22:38

Co sądzicie o nowych Ursusach? damian18 bronisz ursusa jadąc po zetorze, a nie przedstawisz jakichś mocnych plusów ursusa w porównaniu do zetora.
aha i ciekawa teoria na temat tych czołgów...ciekawe z kąd masz takie informacje że jesteś ich taki pewien.

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#86 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 22:44

Co sądzicie o nowych Ursusach? Z tymi czołgami to rzeczywiście ciekawa rzecz. Ale jeżeli to byłaby prawda to ursus by robił ciągniki na gąsienicach <_<
Zapraszam na swój profil

#87 Share mekiss

mekiss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 23:17

Co sądzicie o nowych Ursusach? kolega chyba zartuje z tym ze silniki zetor ma lepsze ,przeciez ona pamietaja czasy c 385 ,tylko dolozono im turbo i sa wyzylowane na maxa i przystosowane do euro 3 co tez im dobrze nie robi bo stara konstrukcja,ktora kiedys byla dobra,a teraz juz napewno nie bedzie tak wytrzymala

#88 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 23:19

Co sądzicie o nowych Ursusach? mało kto sie tak zatrzymał w schyłku lat 80 XX wieku jak ursus.

A-Mount Alpha user

#89 Share rolnik19

rolnik19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 13:48

Co sądzicie o nowych Ursusach? Panowie wolowik ma rację karzdy z was broni swojego a i tak i tak nikt z was racji nie ma.W moich okolicach spotykam full ursusów i zetorów nowych- i wszystkie sie psują jak nie zetory to ursusy.Wszystko zależy od doświadczenia operatora.Znajomy np.kupił proxę turbo i co przy docieraniu ją już zarznął.Drugi kiedyś kupił ursusa i też go zarznął.A sąsiad ma zetora 7341 i ursusa 5314 i do dziś żadnej awarii.I po co wam te kłutnie - lepiej się do żniw przygotowujcie <_< :P

#90 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 16:25

Co sądzicie o nowych Ursusach? panowie z tymi czołgami to prawda no ale to już nie moja sprawa czy ktoś interesuje się historią czy nie a kolega rolnik19 ma całkowita rację! i ty zetor też ze ursus ma technologie z lat 8o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 17:17

Co sądzicie o nowych Ursusach? Dodajcie jeszcze ze w małych modelach ma technologie z MF-a a nie swoja...

#92 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:16

Co sądzicie o nowych Ursusach? Według mnie to te starsze Ursusy były dużo lepsze i ładniejsze od tych obecnych. I ktoś napisał że Zetor ma stare silniki tylko turbo im dano i Euro3 ha ha ha smieszny to jest <_< Zetor wprowadził całkiem nowe silniki przystosowane do normy Euro3. I moge się założyć że Zetor ma dużo mocniejszy ( silniejszy bedzie i dłużej pochodzi )silnik od Ursusa.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#93 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:25

Co sądzicie o nowych Ursusach? Mocniejszy tzn jaki?
Co rozumiesz pod tym pojęciem <_< ?

#94 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:34

Co sądzicie o nowych Ursusach? Dobra panowie teraz na poważnie było już mnustwo kłutni i wiem z doświdczenia że i tak z tego nic nie wyniknie...
@damian18 Nie możesz napisać normalnie tylko musisz na każdego się złośćić, i go poprawiać. Gdzie te ursusy skoro chodzi jeden na godzine ??
Nowe Zetory jak i Ursusy to ,,Średnia Półka'' Więc nie wymagajmy cudów każdy kupujący taki ciągnik powinien to widzieć. Jeden jak i drugi prędzej czy później będzie miał awarie aczkolwiek kupując nowy ciągnik wybrałbym zetora. Większość tak by zrobiła jakoś nowy Ursus nie ma takiej dobrej opini jak ten stary,
@Gago mi sie te nowe ursusy podobają

#95 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:35

Co sądzicie o nowych Ursusach? Chyba chodzi mu o wytrzymałość. Tu bym polemizował, oryginalne silniki Perkinsa raczej będą przewyższać silniki zetora. Nie mam dowodów, to tylko moja opinia.
Zapraszam na swój profil

#96 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:47

Co sądzicie o nowych Ursusach? Edytowałem posta o to mi chodziło <_< Ale ja jestem tego zdania że napewno do Ursusów nie dają tych silników co do lepszych marek bo Ursusy nie mają dodatkowej mocy jak inne marki np. Claas.
Zetor Team

#97 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:52

Co sądzicie o nowych Ursusach?

Dodajcie jeszcze ze w małych modelach ma technologie z MF-a a nie swoja...

jakby nie kupili tych licencji od MF-a to do dziś by chyba tłukli C-360...

A-Mount Alpha user

#98 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:55

Co sądzicie o nowych Ursusach? He he dobrze powiedziane kolego 'zetor' i jeszcze by pewnie robili C330 <_< ciekawe czy by w nich zrobili Euro 3 ? :P :D
Zetor Team

#99 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:58

Co sądzicie o nowych Ursusach? Jakby nie kupili licencji od MF-a to weszła by cała seria U do produkcji a to był naprawde spory krok do przodu jak na Ursusa. Silniki całkiem nowe i do tego cały projekt polski <_<

Oryginalny Perkins wytrzyma wiecej napewno niz silnik Zetorowski i nie obrazcie sie ale nie pieprz*** głupot ze w Ursusie nie ma oryginalnego Perkinsa tylko podróbka ( o nowe serie chodzi)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:59

Co sądzicie o nowych Ursusach? Ej no panowie myślę ze przez tyle lat by przejrzeli na oczy i by do takie 30 czy 60 dali lepsza kabinę i wspomaganie.... Przynajmniej tyle <_<
Zapraszam na swój profil

Dodaj odpowiedź