Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedam Claas Tucano 450

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share galoe

galoe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 16:44

Sprzedam Claas Tucano 450 Kombajn zbożowy Claas Tucano 450
Cena: 135.000,00 EURO netto
Warszawa
Telefon: 600-468-473
email: tomasz.golaszewski@siemens.com

Kombajn nowy, po pierwszym sezonie żniwnym. Efektywny czas pracy kombajnu w/g komputera CEBIS wynosi 242,9 h pracy silnikowej. Z dokonanych oględzin wynika, że kombajn był garażowany, aktualnie znajduje się w stanie kompletnym i sprawnym technicznie. Informacje o stanie technicznym: dotychczasowe wykorzystanie eksploatacyjne nie wpłynęło na utratę sprawności technicznej. Kombajn jest w pełni skompletowany i w bardzo dobrym stanie technicznym. Nie stwierdzono oznak wycieków oleju przez uszczelnienia silnika napędu głównego, podzespoły napędów hydraulicznych bez oznak wycieków zewnętrznych. Oblachowanie zewnętrzne kombajnu bez istotnych uszkodzeń mechanicznych. Powłoka lakierowa na powierzchniach elementów osłonowych i komór wewnętrznych w dobrym stanie. Przenośnik pochyły w dobrym stanie, bez uszkodzeń mechanicznych na zabierakach masy omłotowej. Konstrukcja aparatu żniwnego bez odkształceń, podajnik ślimakowy i aparaty tnące bez uszkodzeń mechanicznych. Nie stwierdzono braków w uzębieniu głównego aparatu tnącego i kosy bocznej do rzepaku. Kabina operatora utrzymana w dobrym stanie, kompletna, urządzenia sterowniczo – kontrolne kompletne, bez uszkodzeń. Ogumienie w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń.

Wyposażenie (osprzęt)
1/ Silnik 6-cylindrowy R-6 marki Mercedes Benz typ OM926LA chłodzony cieczą, turbodoładowany z intercoolerem, o mocy 202 kW (275 KM) według ECE R24.
2/ Hydrostatyczna skrzynia przekładniowa Linde 4 - biegowa, z układem napędowym na koła przednie, zwolnice przykołowe, bieg wsteczny.
3/ Młocarnia Multicrop z systemem APS, z bębnem młócącym 450 mm oraz wstępnym bębnem przyspieszacza, klepisko o kącie opasania 151 stopni.
4/ Wytrząsacze w liczbie 6 sztuk, system dokładnego oddzielania ziaren.
5/ Rozdrabniacz do słomy (sieczkarnia).
6/ Zbiornik ziarna o pojemności 9,0 m3 z hydraulicznie sterowaną rurą opróżniającą.
7/ Zespół żniwny (heder) klasyczny C-600 AC o szerokości cięcia 6,0 m, awaryjne wyłączanie urządzenia tnącego, hydrauliczny rewers zapchań.
8/ „Auto-Contour” system kopiowania poprzecznego i wzdłużnego terenu.
10/ Stół do zbioru rzepaku z boczną kosą (prawą).
11/ Wentylowana i klimatyzowana kabina, z centralnym systemem informacyjnym i sterowania CEBIS.
12/ Ogumienie przód 800/65R32, tył 500/70R24.
13/ Wózek jezdny do hedera. Posiada sprawne akumulatory rozruchowe.

Pierwszy (jedyny) użytkownik. DTR z instrukcją obsługi.

Załączone pliki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzedam Claas Tucano 450 Dzisiaj, 07:35
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 19:53

Sprzedam Claas Tucano 450 a mozna poznac przeszlosc tego kombajnu, tzn czy byl uzywany nie wiem do pokazow, czy przez normalnego rolnika.
dlaczego ktos chce sie pozbyc takiego kombajnu :) moze to akurat nie tajemnica.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 19:59

Sprzedam Claas Tucano 450 kombajn ładny cena zresztą też :) ile kosztuje zupełnie nowy skoro ten 560000zl netto?
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 20:31

Sprzedam Claas Tucano 450 zdaje sie ze goly (bez AC, stolu i na waskich gumach) 440 kosztuje 160 tys euro netto :) :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#5 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 20:33

Sprzedam Claas Tucano 450 masakra. kto to kupi?
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#6 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 20:40

Sprzedam Claas Tucano 450 mysle ze biorac pod uwage wyposazenie oraz bdb stan o ktorym pisze sprzedajacy cena nie nalezy do zbyt wysokich
a kolega galoe moze jest np z firmy leasingowej ktora przejela niesplacony kombajn i teraz musi go komus sprzedac...

#7 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 20:41

Sprzedam Claas Tucano 450 Jak byś miał z 400 ha to byś chciał kupić za taką cenę...
Ale na moje trochę tani jak na kombajn po 1 sezonie?
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#8 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 20:43

Sprzedam Claas Tucano 450 hmmm moim zdaniem raczej nie jest tani ani drogi (tzn ktos dobrze policzyl amortyzacje), prawie nowy to nie znaczy nowy, nie zapominajcie o tym.
ja jakbym mial 400 ha to nie chcialbym takiego kombajnu za taka kase kupic, bo za troche wiecej mialbym lexa :)
moim zdaniem to dobra propozycja dla troche mniejszego rolnika, ktory moglby skorzystac z takiej oferty, bo za calkiem nowego by nie wybulil i zdecydowalby sie na 340, lub 430

#9 Share ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 21:13

Sprzedam Claas Tucano 450 obecnie na necie jest dużo prawie nowych maszyn rolniczych, które sprzedają firmy leasingowe

biorąc pod uwagę treść ogłoszenia brzmi jak wycena sporządzona przez fachowca

#10 Share galoe

galoe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 10:15

Sprzedam Claas Tucano 450 Maszyna jest własnością firmy leasingowej.
Sprzedajemy ją ponieważ nasz klient zmarł.
Narazie maszyna znajduje się koło Pasłęka na Mazurach (mogę umówić zainteresowanych na oględziny).
Jeśli nie znajdziemy kupca w najbliższych dniach to przewieziemy ją prawdopodobnie do Warszawy.

Zaproponowana cena jest do negocjacji. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu i składania ofert.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share galoe

galoe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 16:19

Sprzedam Claas Tucano 450 obniżyliśmy cenę do 130.000,00 EUR netto

#12 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 16:51

Sprzedam Claas Tucano 450 Przy tym kursie euro to dlugo nabywcy nie znajdzie. ;)

#13 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 08 luty 2009 - 17:29

Sprzedam Claas Tucano 450 729560zł. :lol: cena odstrasza
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#14 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 luty 2009 - 17:52

Sprzedam Claas Tucano 450 wlasnie skoro kombajn byl kupowany sezon temu to euro stalo 3,3 (nie waznie ile dokladnie), to czemu teraz chca go opchnac po 4,5, przeciez wiecej wezma za niego niz zaplacili na poczatku.

#15 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 luty 2009 - 17:55

Sprzedam Claas Tucano 450 do tego jeszcze trochę zarobił pracując. Ciekawy biznes :lol:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#16 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 luty 2009 - 17:57

Sprzedam Claas Tucano 450 taa moze chce oddac i kupic nh ktory w miare cene trzyma. znow nowy bedzie :lol:

#17 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 09 luty 2009 - 09:54

Sprzedam Claas Tucano 450 Nie wiem ile kosztuje nowy Tucano 450 ale przy takim kursie euro to moim zdaniem cena o jakieś 200tys. za wysoka może lepiej niech podadza cene w złotych to może się szybciej znajdzie klijent to jest oczywiscie moje zdanie :lol:

#18 Share piotrdeer

piotrdeer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 luty 2009 - 22:23

Sprzedam Claas Tucano 450

Maszyna jest własnością firmy leasingowej.
Sprzedajemy ją ponieważ nasz klient zmarł.
Narazie maszyna znajduje się koło Pasłęka na Mazurach (mogę umówić zainteresowanych na oględziny).
Jeśli nie znajdziemy kupca w najbliższych dniach to przewieziemy ją prawdopodobnie do Warszawy.

Zaproponowana cena jest do negocjacji. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu i składania ofert.

właśnie chcę kupić nowy kombajn,ale czekam na niższy kurs euro bo w tej chwili ta cena w euro jest dla mnie za wysoka . W złotówkach dalbym za niego 500000 zł netto na tą chwile !
JD 6530 ,JD 5620 jaśki są silne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share rolas13

rolas13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 28 luty 2009 - 21:20

Sprzedam Claas Tucano 450 Kombaj bardzo fajny i cena nie taka mała Bo przecież jak rok temu kupił go to euro było po 3.30 a teraz jest po 4,70. Ta cena nie wiem czy kogoś skusi