Zaloguj się, aby obserwować  
adam120

New Holland CSX

Polecane posty

adam120    0

Co powiecie na temat kombajnu z serii csx? Dobrze sie sprawuje??? Podczas kupna jakie wybrać możliwe dostępne opcje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje jest to nowy model wiec za duzo opinii tu nie bedzie. Sprobój zagadac do uzytkownika tvt, on coś moze Ci powie z tym temacie bo widze ze jest aktywny na forum kombajnów NH. A co do wyposażenia to zapytaj w temacie o CX, pewnie jest w nich sporo podobieństw


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

csx ma wiecej wspolnego z cs niz z cx, wlasciwie to bardzo duzo ma wspolnego z cs, wiec jesli ktos jest zorientowany to moze podac czym sie roznia :lol:

o ile o tym nie bylo juz mowy na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

no powiem tylko że technicznie niczym się nie różni. widziałem tylko że CSX ma ekran komputera tak jak CX ale to jest opcja a w żadnym CS'e nie widziałem komputera tylko kontrolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Czy na AF jest już jakis użytkownik tej maszyny ? jak sie to sprawuje ?

 

Byłem u znajomego na jazde próbną CSX7040 i normalnie miodzio....równie dobrze zaskoczył mnie swoja estetyką (zupełnie co innego niż TC). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Od CS różni się kolorem, symbolem, dodatkowym wyświetlaczem w kabinie i pewnie kilkoma nie istotnymi bzdurami CSX jest poprostu CS-em po liftingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor846    0

kupilęm csx 7040 ale dopiero bedzie w tym tygodniu i napisze jak sie sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor846    0

fotki bde a ceny nie pamietam ale ma rozrzutnim plew opony 800 setki no i komputerek w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

A jaki dokładnie heder do niego zamówiłeś ? Zamówiłes również czujni9k powrotu domłotów do tego kompa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor846    0

zajrzalem w papieri i cena wynosi 425 tys a wozek jest chcesz cos jeszcze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor846    0

hmm tego ci doklądnie nie powiem a jak dobrze pojdzie do bedzie w tym tygodniu ale z pogoda u nas kiepsko i nie wiadomo jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
    • Przez Sztoss
      Witam 
      Mam problem ze skrzynia power command w new holland TM150.
      Podczas kalibracji na biegu F2 wyskakuje błąd u37.
      Co może być przyczyną i jak to naprawić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj