Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan??

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaczmar

kaczmar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 19:44

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Witam chciałbym sie dowiedzieć coś o kombajnie bautz titan gdyż na google nie moge znaleść żadnych informacij!! Chce coś wiedzieć bo właśnie sobie taki kupiłem z 87r, stan jak oglądałem wydawał sie bardzo dobry, ale nóż widelec niech sie coś stanie konkretnego to skąd częsci wziąść. Prosze piszcie co wiecie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Dzisiaj, 21:44
  •  

#2 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 18 styczeń 2009 - 19:56

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Tu są dane techniczne
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#3 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 styczeń 2009 - 21:29

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Pierwszy raz widzę taki kombajn i pierwszy raz słyszę taką nazwę.A może ten kombajn jest na podzespołach jakiegoś innego kombajnu.Jeśli można spytać ile kosztował ?

#4 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 21:33

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Na konedata pisze ze do 72 roku go produkowali a Ty mowisz ze masz z 87 to cos tu nie gra. Nie chce Cie martwic ale mysle ze gdy z czesciami typu łozyska nie powinno byc problemu (moga byc normalizowane) to z typowymi dla tej marki to juz moze byc MEGA proglem. A jesli faktycznie byl produkowany do 72 to nie liczylbym na latwy dostep do czesci jesli wogole jakikolwiek dostep bedzie.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#5 Share kaczmar

kaczmar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 22:31

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Spoko a ja już go kupiłem. Wydaje sie niezły, brak luzów, wszystko porządnie urządzone i pomyślane- wydaje mi sie że bedzie chodził!!! Ale naprawde nikt nie słyszał nawet takiej nazwy????

#6 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 29 styczeń 2009 - 22:45

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Nie chce Cię straszyć ale to musiał być jakiś niewypał skoro nigdzie tego nie można spotkać. Z częściami to pewnie okropnie krucho. A powiedz mi "kaczmar" dlaczego akurat taki wynalazek i jak mozna wiedziec to ile za niego dales????

#7 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 03 luty 2009 - 15:51

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Słyszał ktoś o kombajnie Bautz mój jest z 64 roku i nadal pracuje tylko że z silnikiem 3cyl z zetora majorka bo oryginal padł to zdjecia http://www.allegro.p..._heder_2_2.html nie jest mój ale do przykładu mój am heder 1.80 ale nadal daje rade części niedostępne. Jeśli ktoś ma takiego pisać. Chce sie dowiedzieć ile ich jeszcze jest :) ;) :D

#8 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 03 luty 2009 - 15:54

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Moim zdaniem są to niemieckie kombajny zbożowe a wywnioskowałem to na podstawie przewracarki do siana na metce ma wybity napis "Bautz" jest bardzo stara ale sprawuje się idealnie napęd jest cały na wałkach i to ją różni od polskiej,sory za OT.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#9 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 03 luty 2009 - 18:13

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Ja mam przewracarkę 2 gwiazdową bautza, zawieszaną
co się stało z tą firmą? została wchłonięta przez inną czy zbankrutowała?

#10 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 03 luty 2009 - 18:16

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Ja mam prasę kostkę Claas Bautz mam ją już około 15 lat
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 03 luty 2009 - 18:30

Ja mam przewracarkę 2 gwiazdową bautza, zawieszaną
co się stało z tą firmą? została wchłonięta przez inną czy zbankrutowała?

Moja jest również dwu gwiazdowa te przewracarki bardzo ładnie przewracają i jak wcześniej pisałem napęd gwiazd jest na wałek a nie na pasek i to bardzo duży plus tej przewracarki oraz najbardziej co mi się w niej podoba to to że posiada na wałku odbioru mocy sprzęgiełko przeciążeniowe.

#12 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 03 luty 2009 - 19:54

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? mój sąsiad miał dokładnie taki kombajn, miał go ok 8 lat lecz w sezonie 2007 zaczęły się problemy z silnikiem (a konkretnie to obróciło panewkę na wale) dostępu do części ,,0" robił mu remont jakiś gość ale niestety na niewiele się to zdało i go sprzedał.

#13 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisany 04 luty 2009 - 00:24

Moja jest również dwu gwiazdowa te przewracarki bardzo ładnie przewracają i jak wcześniej pisałem napęd gwiazd jest na wałek a nie na pasek i to bardzo duży plus tej przewracarki oraz najbardziej co mi się w niej podoba to to że posiada na wałku odbioru mocy sprzęgiełko przeciążeniowe.

tak jest mam ją 2 lata kupiłem za około 500zł

#14 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 04 luty 2009 - 09:35

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Wow kupiłeś za 500zł "takie rzeczy tylko w erze" musiałeś trafić na dobrą okazję wałek napędu masz oryginalny ja zapłaciłem sporo więcej ale to już było kilka ładnych lat temu.
pozdrawiam.

#15 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisany 04 luty 2009 - 14:50

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? tak, od znajomego, kupił okazyjnie 4 gwiazdową claasa za1500 do naprawy i bautz kosztował go około 10 lat wcześniej 2 niemczech ponad 1000zł przez te 10 lat chodziła u niego i teraz chodzi u mnie, muszę jeszcze na wiosnę gumy zmienić bo popękały ze starości

#16 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 04 luty 2009 - 16:58

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Tak się składa że również muszę wymienić opony strasznie mi popękały cena jednej to 40zł ;).

#17 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 04 luty 2009 - 17:48

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? http://www.konedata.net/bautz.htm macie tu wszystkie parametry tych kombajnów. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#18 Share kaczmar

kaczmar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 luty 2009 - 13:33

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Ja mam Bautza titana tylko nowszy model ( http://www.konedata.net/BautzTitan.htm ) i też chce się coś dowiedzieć właśnie o tej firmie. Dlaczego prawie nikt nie słyszał o tym. Wyczytałem że chyba ją przejął Class ale nie jestem pewien bo dobrze nie znam niemieckiego.

#19 Share suzuki550e

suzuki550e

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa

Napisany 15 luty 2009 - 16:51

Witam chciałbym sie dowiedzieć coś o kombajnie bautz titan gdyż na google nie moge znaleść żadnych informacij!! Chce coś wiedzieć bo właśnie sobie taki kupiłem z 87r, stan jak oglądałem wydawał sie bardzo dobry, ale nóż widelec niech sie coś stanie konkretnego to skąd częsci wziąść. Prosze piszcie co wiecie.

Witam
Kupiłem w zeszłym roku taki0 kombajn, wymieniłem parę pasków, niektóre łożyska, płyny, wykosiłem nim na żniwa 55 ha, bezawaryjnie, ten model jest na podzespołach Claas, a więc części pytać się od Claasa po nr części, pasują od Claas Consul, Mercator, słuchaj jak masz możliwość, to zrób parę fotek szarpacza do kosy, głównie chodzi mi o przekaz mocy z wałka na szarpacz, i przesłanie zdjęć na mój mail, u mnie było to uszkodzone, musiałem dorabiać na tokarni, chciałbym zobaczyć jak jest oryginalnie.

Posta piszemy w tym pierwszym okienku :) .

Edytowany przez MarcinPykuS, 15 luty 2009 - 16:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 15 luty 2009 - 20:55

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan?? Kaczmar możesz pow. ile zapłaciłeś?

Dodaj odpowiedź