Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unia Grudziądz

296 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 21 marzec 2007 - 10:02

Unia Grudziądz Niechce być jakimś zagorzłym obrońcą UNI GRUDZIĄDZ bo np mam agregat 3m XXL+CROSCIL trzy sekcje zębów i byle co to się przypycha nawet jak wyjołem kilka zębów to musi mieć czyste pola, a co do tego TUR to ja dokładnie tydzień temu przewiozłem kumpla ze szkoły z moim a on ma tą 5 TUR 35Cm XL i powiedział że nieporównywalnie kryje oczywiście jak ja orałem kukurydzisko przed zimą stalerzowane i duża ilość obornika, albo łąke zglebogryzowaną wtedy jest różnica a tak w normalnych warunkach to może i nie, a co do tych 1234 to nie wiem jak powiedzieć jeśli jest ktoś z pobliża byłego woj. Częstochowskiego powiat Kłobucki gmina Krzepice to zapraszam bo mój 11441 z tym obrotkiem robi co chce i możemy ustawić na równe 30cm bruzde albo i troche lepiej 1 obroty koło 2000 i leciutko 10km/h będzie śmigał i ten piasek bym też pokazał na 4a glina tylko nie taka na cegłe ino brązowa fajne kulki się lepi teraz już poorałem ale jak ktoś jest spobliża to nie ma sprawy zawsze te 2ha znajde

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Unia Grudziądz Dzisiaj, 10:02
  •  

#22 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 21 marzec 2007 - 17:45

Unia Grudziądz Mam pług z Uni Grudziądz- TUR 4x35 ażurowy. Jestem zadowolony z tego sprzętu. Orze ładnie i lekko (pracuje z Ursusem 4514).

#23 Share witek21

witek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 21 marzec 2007 - 18:03

Unia Grudziądz ja mam agregat uprawowy kombi i jestem bardzo zadowolony-prawie tak samo jak z rozsiewacza do nawozu mx premium-tez bardzo dobra maszyna, co do rozrzutnika i siewnika z famarolu to sie nie wypowiadam bo jestem tak srednio zadowolony...
panowie podajcie mi prosze jakis kontakt z dealerem w polsce płuów vogel not. Prosze!
z mazowieckiego jestem....

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 21 marzec 2007 - 18:29

Unia Grudziądz A skąd jesteś, bo jeśli z wielkopolskiego to może coś znajde

#25 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 21 marzec 2007 - 18:59

Unia Grudziądz ja mam glebogryzrke pracuje z c-330 i plugofrezarke pracuje z c-330 - mtz82 maszyny miodzio

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#26 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 21 marzec 2007 - 20:36

Unia Grudziądz @krzysiu musisz mieć lżejsze ziemie bo u mnie z tym pługiem 1614 chodzi na 1 szosowej czyli ok 9km/h ja MF 110 km orałem na biegu 8,5 km/h przy 2200 takze podczas pracy przy obr do 2000 to jest do 8 km/h 1234 też tak jak ja orze

Pisałem w innym temacie że przyprowadził niedaleko mnie w sobote zetorka 11441 a wczoraj przywiezli mu czwórke vogel&noota ja chyba kupie coś z overuma cena 32000 zł na ramie 4+ w razie co jak kupie większy ciągnik to 5 skibe będe mógł dołożyć

#27 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 21 marzec 2007 - 21:47

Unia Grudziądz mam ibisa 4*48 ten pług dobrze orze i przykrywa ale ma tendencje do zapychania się i stawia durze opory natomiast agregat scierniskowy kos to moim zdaniem super maszynka ;)

#28 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 25 marzec 2007 - 15:52

Unia Grudziądz 5*35 unia grudziadz do zetora proxima 8441

#29 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 25 marzec 2007 - 17:08

Unia Grudziądz radzi sobie proxima z takim pługiem, ile ci pali?

#30 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 30 marzec 2007 - 10:32

Unia Grudziądz

5*35 unia grudziadz do zetora proxima 8441

Masz okładnice ażurowe czy pełne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share --Przemek--

--Przemek--

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 30 marzec 2007 - 21:44

Unia Grudziądz Mam zamiar kupić TUR-a 4*35 do Zetora 5340, czy warto dopłacać do ażurowych odkładnic ,mają jakieś wady w stosunku do pełnych, czy same zalety??

#32 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 31 marzec 2007 - 10:52

Unia Grudziądz mają też wady, to jest najprościej tak jak masz gliny i ciężkie ziemie to pójdzie lżej i wiele zalet jak masz piaski i wogóle słabsze lub lżejsze ziemie to pójdzie ciężej niż normalnie i możesz się zapłakać co do orki wykonanej

#33 Share Lukasz4255

Lukasz4255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, film ,muzyka, technika rolnicza,

Napisany 01 kwiecień 2007 - 22:14

Unia Grudziądz Zgadzam się z piootrem mój sąsiad ma 2 pługi polskiego ibisa i zachodniego rabe werk. Powiem tylko tyle minusami ibisa są duża waga, niezbyt równo orze i stawia większy opór. Plusem jest to że ładnie kryje i łatwo wchodzi w ziemię. Co do innych maszyn to mam aresa xl c maszyna przyznam robi bardzo ładnie ale czasem się zapycha (wyrzuciłem 1 rząd zębów i teraz już nie) i jest za ciężki ale ogólnie jestem z niego zadowolony. pozdro ;)

#34 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 02 kwiecień 2007 - 21:27

Unia Grudziądz też mam ARES 3m XL C i tak jak Łukasz wyrzucić musiałem jeden rząd zembów środkowy bo nie dało się robić chyba że bardzo płytko i wolno bo nawet ziemia przy większej prędkości nie zdążała przelecieć a pozatym chwale sobie

#35 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 20:56

Unia Grudziądz Ja mam Ibisa 3+1 sz xxl, aresa p 3m, polonez 3m, i brone talerzową cut 3,2m z wałem. Sprzęt ogólnie sprawuje się dobrze, tylko agregat się troche przypycha na lżejszej ziemi.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#36 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 22:07

Unia Grudziądz z maszyn unii mi sie podobaja duze agregaty uprawowe takie jak atlas, mars i max i siewnik mazur 6t
natomiast wole dolozyc wiecej i kupic zachodnich producentow: plug, agregat podorywkowy, zestaw do siewu uproszczonego, rozsiewacz i opryskiwacz
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#37 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 19:50

Unia Grudziądz Ja odebrałem w czwartek MX 1600 rozsiewacz i on nie jest pospawany tylko podryzdany troszke żałuje że nie kupiłem zachodniego ale 50% trzeba było dołożyć :wacko:

#38 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 20:50

Unia Grudziądz no jesli jest tak duza roznica to pewnie podjales dobra decyzje
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#39 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 20:52

Unia Grudziądz może ktoś wie ile kilogramów ma najmniejszy BigBag

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 21:14

Unia Grudziądz @piootr też mam MX tylko 1000 ładnie sieje tylko mogłem wziąć zasówy otwierane ręcznie ale człowiek uczy się na błędach :unsure

@kamil41najmniejszy ma 500kg (uwaga nie litrów!)

Dodaj odpowiedź