Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unia Grudziądz

296 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:02

Unia Grudziądz Chyba co inny gość to inną cenę podawał... Chyba, że chodziło o max wyposażenie to się zgodzę, że elektronika będzie 2 razy droższa niż żelastwo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Unia Grudziądz Dzisiaj, 05:27
  •  

#262 Share karola134

karola134

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 20:14

Unia Grudziądz co do feniksa to masz racje to wagę trzeb brać bardzo orientacyjnie bo coś mi tu za mało się wydaje chodź mogę się mylić :P

kiedyś miałem propozycje z grawitu w lublinie aby zorganizoaz pokaz u siebie ale powiedzieli mi ze jak mi pola ścierniskowym zrobią to muszę im za paliwo zwrocić i zrezygnowałem :P

#263 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 07 kwiecień 2013 - 09:47

Unia Grudziądz @Arek, też już różne ceny widziałem. W RPT było podana cena 100tys zł. Ares kosztuję około 20tys według cennika, ta belka około 15tys mniej więc ej więc za zbiornik wychodziło by około 65tys.
@karola134, nie tylko do Fenixa ale i do wszystkich maszyn Unii trzeba brać poprawki.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#264 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 07:31

Unia Grudziądz Sam fenix bez agregatu kosztuje 30 pare tysi, to nie sądzę aby unia zrobiła przedni zbiornik dwa razy droższy niż cały siewnik przecież taki zestaw to tylko rozdzielony fenix. Chyba, że dołożą jakiś hiper mega sterownik za 20 czy 30 tysi

#265 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 08 kwiecień 2013 - 18:41

Unia Grudziądz No właśnie cała ta elektronika sama w sobie sporo kosztuję. Tyle że Unia tego nie robi tylko zakłada.
Dziś przywieźli do zakładu 3 takie przednie zbiorniki ale kompletnie gołe tzn rama i zbiornik.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#266 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 19:57

Unia Grudziądz Orientujesz się czy będą je robić w Kutnie?

#267 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 20:14

Unia Grudziądz Tylko w Kutnie :)
Fabryka w Famarolu robi tylko małe siewniki ale głównie zajmuję się linią zielonkawą.
U nas natomiast robione są tylko duże siewniki więc i te żółte będą i są już robione. Na razie w wersjach prototypowo-wystawowych.

#268 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 06:44

Unia Grudziądz To wiem, że Kutno albo wcale bardziej interesowało mnie czy te zbiorniki będą robić w Polsce czy we Francji. Jak będą robić u nas to cena zapewne spadnie do akceptowalnej :)

#269 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 09:17

Unia Grudziądz Widzieliście już na pokazach nowe pługi z odkładnią LONG -jak się sprawuje ?

#270 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 13:51

Unia Grudziądz @Arek, na razie są przywożone z Francji. Do tej pory były przywożone kompletne. Teraz ostatnio przywieźli aby same gołe pudła i ramy więc pewnie wyposażenie będzie zakładane u nas. Jakie nie wiem ale poprzywozili tez jakieś szpargały w pudłach. Czy całe będą robione u nas kiedyś, czas pokaże. Jeśli będą to cena na pewno spadnie ale znając Unie spadnie też jakość.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 16:57

Unia Grudziądz to te pługi są robione za granicą??

#272 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 19:17

Unia Grudziądz Pisze jak wół na początku mojego poprzedniego posta że odpowiedź kierowana jest do kolegi @Arek.

#273 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 06:10

Unia Grudziądz to jeśli chciałeś aby nikt jej nie komentował trzeba było wysłać PW, a skoro jest tutaj to mógł byś napisać kto produkuje te pługi dla unii

#274 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 09:48

Unia Grudziądz Tylko że tutaj jest mowa o siewnikach co przychodzą częściowo zbudowane od Agrisemu z Francji :P nic o pługach nie jest pisane

#275 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 14:26

Unia Grudziądz @malkolm, jakby mi kolega @Arek napisał na PW to tam bym mu odpisał, jeśli napisał w temacie to mu odpisuje w temacie.
Nie ma tak że koniecznie muszę odpisać tylko na poprzedni post. Nie zajarzyłeś o co chodzi a teraz się czepiasz.

#276 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 18:46

Unia Grudziądz a to przepraszam, tyle tylko ze jak się odpisuje na nie ostatni post to przydało by się go zacytować aby było wiadomo o co chodzi

#277 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 19:26

Unia Grudziądz Nie ma obowiązku cytowania a po za tym napisałem do kogo skierowana jest odpowiedź.

#278 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 13:08

Unia Grudziądz Agrisem tnie ceny jak donosi angielski Profi czyli są pierwsze efekty przejęcia przez Unię: http://www.profi.com...ts-1166641.html

#279 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 22 czerwiec 2013 - 17:47

Unia Grudziądz Może to obniżka za maszyny pomalowane i złożone u nas he he :)

U nas właśnie zmontowali to:
Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 22 czerwiec 2013 - 21:33

Unia Grudziądz Na razie ciągniecie ich technikę a o ich normach jakości coś u Was się mówi :P

Dodaj odpowiedź