Zaloguj się, aby obserwować  
ostry45144

Same Dorado 66-Czy to dobry wybór na 20 ha ?

Polecane posty

ostry45144    0

same dorado 66 ile ma km czy bylby dobry na 20 ha jakie ma plusy i minusy jakie spalanie


ursus C-330M moja maszyna
ursus C-360 też moja maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

to ci powiem ze napewno bedzie dużo oszczedniejszy w lżejszych pracach od zetora a jeśli robi robote to spalanie wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwisant02    0

z ceną nie wiem to zależy od wyposażenia odradzałbym kupno john deera

Edytowano przez brzozak2
warn za brak uzasadnienia - po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mu dolega? A tak troche zbaczajac z tematu to nadal nam nie wyjasniles dlaczego silniki Perkinsa "nie sa mocne" w temacie o perkinsach. Wypowiedz sie szerzej bo nas to ciekawi niezmiernie dlaczego?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwisant02    0

to sobie poczytaj inni wyjaśnili to jak małemu dziecku no chyba że nie rozumiesz

 

nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez tommy66692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem i nie znalazlem odpowiedzi dlaczego te silniki nie sa mocne?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwisant02    0

to mało kumaty jesteś albo nie umiesz czytać

 

2 raz cytujesz-ostrzezenie!

 

a tak wracając do tematu to TD80D kosztuje około 95-100 tys no ale to zależy od wyposażenia

Edytowano przez tommy66692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Dlaczego odradzasz john deera ?

 

Że ktoś ma nick @serwisant02, to wcale nie oznacza że ktos jest serwisantem, tymbardziej sądząc po postach gościa o takim nicku można być tego pewnym :lol:. Także dobrze byłoby swe posty podpierać argumentami :D.

 

@paktofonikas1987 - ale ześ Ty nie kumaty nie wiesz dlaczego nie są mocne - bo są słabe :D :lol:.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@deer to nie znasz kodu 02?? powszechnie jest wiadomym, ze jest on zarezerwowany dla brudera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwisant02    0

Uważam że nei są warte tyle pieniędzy

Edytowano przez brzozak2
chcesz nastepnego warna? wykaz sie jakakolwiek wiedza merytoryczna, a nie pustymi haslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwisant02    0
@deer to nie znasz kodu 02?? powszechnie jest wiadomym, ze jest on zarezerwowany dla brudera

Pisz może po Polsu a nie swoją gwarą z obory bo jakoś nie idzie cię zrozumieć

Edytowano przez brzozak2
nie piszemy posta pod postem, uzywaj opcji edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

oby sie tylko nie okazalo, ze tylko ty nie umiesz zrozumiec, bo wtedy nie wiadomo kto bedzie mial z obora wiecej wspolnego :lol:

ja przyznam, ze czasem lubie sie udoić jak krowa :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwisant02    0
oby sie tylko nie okazalo, ze tylko ty nie umiesz zrozumiec, bo wtedy nie wiadomo kto bedzie mial z obora wiecej wspolnego :lol:

taki mocny jesteś tylko przez sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

hmmm nie musze tego komentowac, bo powyzsze stwierdzenie doskonale oddaje twoj styl i charakter, w kolejnym temacie sie skompromitowales - taka masz hierarchie wartosci, ze uwazasz to za prawidlowe?

koniec OT

taki mocny jesteś tylko przez sieć

cytuje co by cwaniaczek nie edytowal postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwisant02    0
hmmm nie musze tego komentowac, bo powyzsze stwierdzenie doskonale oddaje twoj styl i charakter, w kolejnym temacie sie skompromitowales - taka masz hierarchie wartosci, ze uwazasz to za prawidlowe?

koniec OT

 

cytuje co by cwaniaczek nie edytowal postu

a ty jak oceniasz swoją postawe błędy innych potrafisz wypisywać ale tak naprawde swoją elowencją i euredykcją jesteś w czasach średniowiecznych więc nie mów kto się tu skompromitował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

jakieś konkrety z tym JD?? moim zdaniem jest to jeden z najlepszych ciągników co nie oznacza że nie ma wad. NH TD80D nie jest już produkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
@deer to nie znasz kodu 02?? powszechnie jest wiadomym, ze jest on zarezerwowany dla brudera

 

No mam takiego fendta jednego do remontu, ale do tego serwisanta oddam jak będę chciał zeby był bardziej popsuty :lol:.

 

@serwisant02 ,,elowencją i euredykcją" - piszemy elokwencja i erudycją. Euredykcja rozp... mnie :lol: .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
elowencją i euredykcją

rozumiem, ze elokwencja, ale co to do cholery jest euredykcja?? :lol:

serwisant dla mnie jestes zbyt upierdliwy, zeby sie z toba przekomarzac, pisz sobie, ze jestem ze sredniowiecza, czy z obory mi sie nie chce na to odpowiadac (i tak juz wiecej niz polowe tematu "zepsuliśmy"), czytelnik oceni to indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo jaki odwazny moda poucza :) "elowencją i euredykcją".Ciekawe co na to prod. Miodek ? :lol: a juz myslalem ze nie bedzie nic lepszego w wykonania @serwisanta niz silnik "wysokosprezynowy" :lol: :D :D


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Kargul652
      Witam. Mam problem z ciągnikiem same iron 150s a mianowicie sam w czasie jazdy, pracy przy wyłączonym napędzie i blokadach, z balastem i bez, oś sama podnosi się i opuszcza,co to może być za przyczyna? 
    • Przez Rafał11
      Witam, otóż dziś zauważyłem w moim Same że kopci na niebiesko. Gdy wyciągam bagnet oleju na odpalonym silniku nie wygania oleju po odkręceniu nakrętki od wlewu oleju też nie wygania oleju. Jak dodam gazu ciągnik ma normalny dźwięk chodzi ładnie równo pracuje. Czym może byc spowodowane że kopci na niebiesko??
    • Przez edi2000
      Dzień dobry
      Mógłby mnie ktoś poinstruować jak odpowietrzyć układ hamulcowy w Same Iron 150?
      Zabrakło płynu w zbiorniczku i nie został uzupełniony na czas.
    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię ciągnik Lamborghini Lampo lub jego odpowiednik Same Roller powyżej 2007r. Interesują mnie tylko oferty krajowe najlepiej od pierwszego właściciela. Kontakt: 508-228-452; lub adres e-mail: semos@wp.pl
    • Przez NorbertKolk
      Witam . Poszukuję informacji technicznych do skrzyni w która wyposażone są ciągniki same titan lamborghini  deutz fahr itd . Wiem że montowane były tam te same skrzynie a jedynie różniły się wyposażeniem i sterowaniem . Taką samą skrzynię mam w Renault 180.94 i niestety brak ludzi do pomocy aby ją reaktywować . Zbieram wszystkie informacje aby wiedzieć jak ta skrzynia działa jakie musi mieć wartości itd . Większość użytkowników  Ciągników renault ze skrzynią multishift 3 zakresy 9 przełożeń ,sprzedają te ciagniki ze względu na fakt iż nie mogą nigdzie uzyskać pomocy i rzetelnych informacji aby te skrzynie naprawić . Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc gdyż nie chodzi tu tylko o mój problem lecz  o to aby te ciągniki również u innych wróciły do żywych .Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj