Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niezły wynik

93 odpowiedzi na ten temat

#41 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 18 styczeń 2009 - 09:50

Niezły wynik i oddac sprawe do rzecznika praw rolnika :lol: :D :D :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niezły wynik Dzisiaj, 00:02
  •  

#42 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 09:54

Niezły wynik a kto nim będzie? :lol:
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#43 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 09:56

Niezły wynik A.Lepper :D :) :lol: :) :D :) :) :lol:

#44 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 09:57

Niezły wynik też o nim pomyślałem :lol: dobry kandydat :lol:

#45 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 09:59

Niezły wynik szkoda że odszedł. a ci miastowi niech poczytaja ten temat.... ździwią się

#46 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 10:04

Niezły wynik ciekawy jestem jakby taki mądry miastowy co sie tak wypowiada na YT przyszedł jeden dzień na wieś i gnój powywalał albo zboże pozrzucał z przyczepy. czy wtedy miałby tyle do powiedzenia :angry:

#47 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 10:06

Niezły wynik zkitrałby się. dla nich tydzien na wsi to jak rok charówy w kopalni.

#48 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 10:13

Niezły wynik z drugiej strony nie można wszystkich miastowych do jednego wora wrzucać. znajdzie się zawsze taki jeden z drugim co im wszystko przeszkadza.ale znam dużo osób z miasta normalnych którzy mieli okazję troszkę u mnie popracować .fajnie było ale jeden dzień na drugi juz sił brakło. oni wiedzą co to znaczy wieś:lol:

#49 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 10:19

Niezły wynik lepsi pracownicy są ze wsi bo od dziecka pracowali. miastowy pracuje 8godz. a rolnik niestety troche dłuzej nie opuszczajac weekendów.we wsi zawsze jest robota łatwo cos złapac żeby troche zarobic a bezrobocie wzrasta

#50 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 10:22

Niezły wynik a z drugiej strony zastanawiałeś sie kiedyś jak Ty byś miał pracować 8 h za biurkiem? ja bym zwariowaŁ.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 10:24

Niezły wynik to taka robota jak w szkole siędzisz i musisz słuchac nauczyciela (w tym przypadku przełożonych) ale rąk sobie nie poniszczysz i nie ubrudzisz się gnojem

#52 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 10:28

Niezły wynik ale to nudne sedzieć w jednym miejscu 8h nielicząc przerw na kawę :lol: uważam że w jednym mamy przewagę nad miastowymi. jak nam się danego dnia nie chce iść do roboty to nie idziemy. chyba że ktoś ma krowy to musi wydoić

#53 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 11:34

Niezły wynik Oj chłopaki, chłopaki :lol: Przykro mi to pisać, ale nawet sami sobie nie zdajecie sprawy, że pisząc w ten sposób coraz bardziej upodabniacie się do tych gości z yt i forum. W ogóle dziwi mnie samo kryterium podziału ludzi na "miastowych" i "wsiowych". Podobnie jak większość polskiego społeczeństwa nie jesteście świadomi, że zarówno wśród jednych jak i drugich są ludzie i ludziska. Tamten koleś na forum nie był zorientowany, że z 1 tony nawozu nie urośnie 100ton zboża a wy-jak widzę-nie jesteście świadomi tego, że w mieście nie każdy ma ośmiogodzinny dzień pracy. A co się tyczy YT-napewno nie zmienicie stereotypu polskiej wsi jeśli na wyzwiska zareagujecie wyzwiskami. Przecież to było ewidentne, że ten koleś nie pisze jako profesor wyższej uczelni ale jak jakiś typek z bloków z IQ nie większym niż 50 (tak swoją drogą najlepszy był tekst: "ja nigdy nie chodzę solo, mam swoją ekipę" :D ). Ale YT odwiedzają tez inni-nieco bardziej inteligentni- ludzie. Jeśli teraz przeczytają komentarze to będą mieli wyrobione zdanie o polskich rolnikach. Póki co to komentarze pod tym filmikiem przypominają "międzywioskową walkę na sztachety". Jak je czytałem to komentarze rolników od komentarza tamtego gościa nie różnły się niczym jeśli chodzi o argumentację czy kulturę wypowiedzi. Zatem na przyszłość radzę Wam- więcej szacunku do siebie nawzajem, zwykłej kultury i godności osobistej :D
Pozdrawiam :lol:

#54 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 11:39

Niezły wynik buhaj chyba troszkę przesadzasz nie przypominam sobie żebyśmy używali wulgaryzmów w naszych wypowiedziach odnośnie tych dwóch sytuacji.nikt tu nie dzieli ludzi na miastowych i wsiowych nie wiem czy zauważyles ale ten podział zawsze byŁ i to się chyba nie zmieni

#55 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 11:54

Niezły wynik Sorry. Źle się wyraziłem-gdyż nie miałem na myśli konkretnie Was tylko rolników w ogóle. Nie twierdzę, że takiego podziału nigdy nie było. Wprost przeciwnie-odkąd pamiętam takowy był, ale bardzo nad tym ubolewam, gdyż zauważyłem, że jest to tylko pretekst do wzajemnych przytyków a nie miarodajne kryterium oceny wartości człowieka. Taki podział jest krzywdzący i niesprawiedliwy zarówno dla jednych jak i drugich. Człowieka/Polaka nie można oceniać ze względu na pochodzenie czy wykonywaną pracę. Zarówno "miastowi" jak i "wsiowi" (ehhh...sam mimowolnie używam tego podziału) są sobie nawzajem potrzebni, więc po co się kłócić???

#56 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:00

Niezły wynik my się nie kłócimy :lol: my tylko się wypowiedzieliśmy w sprawie dwóch postów na YT.ktre sam przyznasz że pierwszy świadczy o niewiedzy albo głupocie tego kto to napisał a drugi mówi sam za siebie- nie trzeba komentować.

#57 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:11

Niezły wynik wystarczy po prostu nie pisac o tym o czy sie nie ma zielonego pojecia i bedzie super. wiedza na temat uprawnia Cie do wypowiadania się na ten temat. :lol:

#58 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:16

Niezły wynik Naczytałem sie wiele artykułów na WP czy Onecie na tematy rolnicze i zawsze jest to samo. Artykuły sa tak napisane zeby skłócić społeczenstwo. Jak czytam komenty to az mnie skreca ale odpowiadanie na nie jeszcze podnosi temperature rozmowy. Nie warto nawet starac sie tłumaczyc ludziom co i jak bo zawsze zostaniesz wysmiany i opisany jako wiesniak itd.

#59 Share adamo91

adamo91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:23

Niezły wynik nie kłuć się z głupim bo najpierw sprowadzi do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem :lol:
jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:29

Niezły wynik zero szacunku dla człowieka który co dzien wtaje wcześnie( nie mówie o sobie tylko wszystkich rolnikach) i robi jak wół.
my robimy to także dla nich. gdyby nie my to nie mieli by co jeśc.