Zaloguj się, aby obserwować  
krynio

TROLL 350

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Troll t274
krynio    2

Czy ma ktoś jakieś częsci albo dostep do nich? Chodz mi o tuleje wysięgnika których to w agromie Lublin nie można dostac jak i innych częsci do tego ładowacza, prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

U mnie w okolicy takie części w większości można dostać praktycznie od ręki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

A u mnie tych tulejek np. dostac nie można choć występują w katalogu częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Szukam ładowacza, więc Troll mógłby byc dobry. Napiszcie jak wam się sprawuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

Podam nr. części z katalogu gdyby ktoś z was był w jakiejs składnicy części to zapytajcie może w waszych stronach to dostanie:

 

Nazwa

- Tuleja łożyskowa

Nr fabryczny części lub norma

- 727/04-02-002/0

KTM

- 8227-274-040-227

 

Dane jak wspomniałem z katalogu czesci jutro dodam skan zdjęcia z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Mój ojciec ma takiego. Cały czas narzeka na niego. Trochę popracuje i na warsztat. A to rama pęknie, a to węże się poprzecierają. Rama w nim zastosowana nie wytrzymuje obciążeń. Jak na 10 letni ładowacz spawany był już ponad 30 razy. Niedawno pompa wysiadła, to ją ojciec wymienił, trochę popracował i podpora z lewej strony pękła. Teraz znowu stoi bo rozdzielacz nie wytrzymał ciśnienia od nowej pompy. Pracuje on w 30ha gospodarstwie przy załadunku obornika i liści buraczanych. Raz na tydzień idzie do pracy a wygląda jak by robił 24h non-stop. Osobiście nie polecam szczególnie nowych modeli, które mają jeszcze cieńszą ramę niż przy moim!!! Polecam droższego ale wytrzymalszego (podnosi big-bagi) Mikrusa 7 lub 12. Cena jest wyższa ale jakość też stoi na wysokim poziomie.

Edytowano przez Nikita_Bennet
literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

A mój ma 13 lat i nawet raz nie był spawany, pompa chodzi jak nowa, węże od nowości nie zmieniane i ciągle są całe. Jedyne co do niego dołożyliśmy to 2 razy olej wymieniliśmy i koniec na tym. Rama pęka Ci pewnie od przeciążania go, to nie jest cyklop w końcu on udźwigu ma zaledwie 350kg(chociaż można podkręcić na ponad 500, ale ramy.....). Ja tam jestem bardzo zadowolony ze swojego trolla i nie zamieniłbym go na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Versus co ty wiesz o tych trollach

ty się na nich tak znasz jak na szczerbaty na sucharach i poza tym żal mi ciebie

 

 

hehehe!!!!

 

 

Pozdrawiam (wszystkich oprócz Versusa)Pronar15!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Widzę że ban Ci się skończył kolego!!!!! Nie znasz mnie to się nie wypowiadaj na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

Panowie spokojnie ten temat był założony w poszukiwaniu części a nie do kłutni. A co do części już są zrobione tylko trzeba wszystko teraz złożyć do kupy.

Edytowano przez krynio
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Niestety trafił mi się model z dalej wysuniętym stanowiskiem (czopy uchwytów są dalej wysunięte niż w starszych czy nowszych modelach). Może to i lepiej bo się lepiej pracuje, jest więcej miejsca na siedzisko ale przy lekkim przodzie ciągnika (MF 255 bez obciążników) daje o sobie znać. Mój kumpel z siąsiectwa ma Troll'a jeszcze z krótką ramą i do tego szary lakier i jeździ tez MF 255 bez obciążenia z przodu nawet z wysuniętym ramieniem.

Wie ktoś ile kosztuje nowy Troll albo Cyklop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Troll coś ok. 18 tys. Masz mocniej wysunięte siedzenie niż w tych nowych modelach????Możesz foty wrzucić?? A jak Ci chodzi z MF-em?? mojemu kumplowi strasznie szarpie troll jak jest zapięty do MF.

Co do tego nieszczęśliwego postu to załatwiłem już sprawę z moderatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

@versus - to zależy jak kto używa sprzętu - znajomy miał i chwalił póki nie pożyczył go jakiemuś sąsiadowi - teraz trochę narzeka bo sąsiad mu go rozpie****ł.

 

 

@Pronar15 - publicznie proszę o kulturalne zachowanie względem innych użytkowników serwisu.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Zgadzam się z tobą. Wcześniej pisałem że rozwala się bo pewnie jest przeciążany. Brak regularnie sprawdzać olej, tuleje, przewody itp. Jak mało co zacznie nie tak chodzić to się podszykuje, wtedy to jest 5 minut roboty i minimalne koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Gdy spokojnie jeżdżę jest spoko. Gorzej jak jakaś koleina lub dziura się trafi to szarpie. Przy pracy daję mu 950-1025obr/min i ciągnie.

W "Gallery>maszyny>pozostałe" dałem 3 fotki mojego Troll'a

Edytowano przez Nikita_Bennet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

moim zdaniem troll też potrzebuje sporo miejsca do obsługiwania-ja np. jak ustwiam ciagnik z cyklomez z ciągnikiem z rozrzutnikiem równolegle to jest problem trzeba manipulowac rozrzutnikiem i ramie okazuje sie za krótkie, a pompaza słaba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Wiem, że Cyklop w 2005 roku kosztował chyba 27500 zł.

W Trollu nie ma hydraulicznych podpór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Troll ma tylko dwie ręcznie rozsuwane podpory. Jak ciągnik wysoko podnosi to można wysunąć je na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

Gdzieś w galeri jest troll z kołami ciekawe po co mu je i jak się z nimi pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nikita,chciałbym zauważyć ze na stronie które podałeś(dziecineo.prv.pl),pisze iz mianem trolla nazywa sie kolesia co nadużywa wykrzykników itd....w postach pronara15 mozna tych wykrzykników naliczyć miliony...hehe myślicie o tym co ja??

nie obraź sie pronar...

http://dziecineo.prv.pl/


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemo123    4

WITAM.w JAKIEJ MIEJSCOWOŚCI PRODUKUJĄ TROLLA.PROSZĘ O ADRES I TELEFON.

 

 

Nie pisz caps lock'iem kolego, wszyscy zobaczą nawet jak małymi literkami napiszesz ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemo123    4

Podajcie mi numer telefonu do Warfamy poniewaz pod te numery co są na stronie tej firmy nie mogę sie dodzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez piotreksz231
      Witam mam takie pytanie, otóż wymieniam uszczelniacze w obu siłownikach obrotu w cyklopie t 214 i zastanawia mnie czy po złożeniu siłowników i zamontowaniu na miejsce trzeba je jakoś odpowietrzać, chodzi mi głównie o to połączenie z tyłu które łączy oba siłowniki stalową rurką jeden z drugim, bo tak na mój rozum to nie ma tam się skąd wziąć olej bo nie ma połączenia z rozdzielaczami.
       
      Dziękuje z góry za odpowiedź.
    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj