Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik z tych 4

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 20:09

Jaki ciągnik z tych 4

jak wyżej już o tym wspomniałem to czytałem te posty, no spoko wiem ale za te 40 tys nie kupisz Case,Jd,Nh z takim rocznikiem i wyposażeniem,
masseyferguson6140: luz nie jstem typem awanturnika i nie mam zamiaru sie z tobą kłucić bo nie miałem dużego doczynienia z MF jak ty jeżeli cie uraziłem to sory

Spoko nic się nie stało każdy może mieć swoją decyzje na temat ciągnika ale wracając do tematu za 40tyś z turem ciężko pewnie by było znaleźć MF 40tyś mowa o serii 30XX a jak by znalazł to pewnie w gorszym stanie ale nic nie wiadomo taniej nie zawsze znaczy gorzej za 45tyś 50tyś to na pewno coś konkretniejszego ale to nie znaczy że i za 40tyś nie kupi.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik z tych 4 Dzisiaj, 12:32
  •  

#22 Share Monteks

Monteks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 20:13

Jaki ciągnik z tych 4 Trzeba się rozejżeć w tym temacie...może nawet coś da się wybrać w tych cenach.Ja osobiście dałem za swojego 31.5 tys tyle że na wąskich gumach a awari jak nie bylo tak nie ma:)
Miał być Zetor a jest Mf.....jak bym miał się przesiąśc do ciągnika bez ehr, polbiegu to bym chyba zwariował:)

#23 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 20:58

Jaki ciągnik z tych 4 http://allegro.pl/it...rem_okazja.html Ciekawe jaki technicznie ale z turem.
http://allegro.pl/it...60_z_turem.html Nawet

A to ze skrzynie w tej serii MF-ów sa awaryjne to sa tylko plotki albo awarie związane ze złym użytkowaniem.
Na forum było duzo takich plotek ale ciesze się ze teraz powoli zaczyna się to zmieniac i wypowiadaja się ludzie którzy znaja się na rzeczy a nie mówią ze komus sie zepsuł trybik i zapłacił 7 tys zł.

#24 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 styczeń 2009 - 21:29

Jaki ciągnik z tych 4 Z tych czterech to belarus będzie najlepszy na zewnątrz widać że zadbany tur Przedni tuz łatwy w naprawie.

#25 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 22:07

Jaki ciągnik z tych 4 Ja podzielam zdanie poprzednika że belarus będzie najlepszym wyborem bo te trzy to jak dla mnie to straszne dziadki i ten jeden z kombinowaną masko od Pronara ???? Rusek w tym przypadku to chyba będzie najpewniejszy wybór bo o części nie będzie problemu i ten tuz zachęcająco wygląda :) i wytrzymały do pracy z turem
Poleciłbym jeszcze landini chyba podobny w budowie do MF a u nas obie te marki cieszą się dobrą opinią :)
:)

#26 Share Rafal7

Rafal7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 09:27

Jaki ciągnik z tych 4 No ale chyba ten belarus ma most stożkowy :) i zbytnio nie nadaję się do pracy z turem :) A co do @pablo21 to wolal bym dopacić te 3000 i miec pewniejszego. Bo ten pierwszy coś mnie nie przekonuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 16:20

Jaki ciągnik z tych 4 Hej ten MF 3060 z jest z miejscowości Łuków o dokładnie około 3km od Łukowa kiedyś widziałem go jak pracuje może z 5razy bo przejeżdżam tam codziennie.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#28 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 19 styczeń 2009 - 17:00

Jaki ciągnik z tych 4 ten belarus jest dla mnie znany ponieważ stoi 10km od Sejn stan dobry jak wszyscy podkreślają to na dobrego tura. :lol:

#29 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 19 styczeń 2009 - 18:26

Jaki ciągnik z tych 4 hmmm, most stożkowy w MTZ nie nadaje się do tura kto tak powiedział??? ja jeszcze nigdy nie słyszałem aby pękł albo coś. mój kolega ma MTZ 82 z 1996 roku i z turem i u niego tur non stop w uzyciu cały rok i nie narzeka żeby mu się coś działo a dzwiga nim co sie daje, palety z cegłą , pustakami czy ładuje obornik, łyzka pelna ziemi i nic sie nie dzieje. Z tych 4 Belarus WINNER!! :lol:
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#30 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 22:44

Jaki ciągnik z tych 4 Mtz jak zawsze brzydki ale niedo zdarcia!!
Najmłodszy
I części kiedyś jak coś pizdnie to tanio dokupisz
A do tych połamanców ??

Opus meum est

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 22 styczeń 2009 - 19:14

Jaki ciągnik z tych 4 dawidastra- koleś czy ty wiesz co piszerz , kolega ma mtz82 te same podzespoły co w belarusie, ciągle mu coś się psuje, on go nie katuje wręcz dba o niego. Ostatnio padł mu przedni napęd, olej się leje z każdego miejsca, w skrzyni wypracowały mu się tryby (przy normalnej eksploatacji) poszczególne biegi mu "wyskakują" i co ty na to powiesz? he?
to nie jest pojedyńczy przypadek, znajomy ojca kupił do firmy mtz 82 (nówke) po paru latach olej się lał z każdego miejsca a przedni napęd także mu padł.
plusem jest to ,żę silnik w mtz jest nie do zajeżdzenia.
Wieczny kawaler ;)

Dodaj odpowiedź