Skocz do zawartości

Zdjęcie

byla vista jest XP

49 odpowiedzi na ten temat

#41 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 13:15

byla vista jest XP sagem f@st 254
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
byla vista jest XP Dzisiaj, 21:00
  •  

#42 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9686 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 18 styczeń 2009 - 13:21

byla vista jest XP jak masz to cos podpiete do kompa? usb, eth czy wifi?

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#43 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 13:26

byla vista jest XP Zeby wszystko uruchomic to przez ETH trzeba, a na tym piracie niemoglam, laczylam sie przez USB ale po pol godzinie sygnal zanikal i jak przelaczylam na inne gniazdo USB znow laczylo. teraz mam polaczone przez ETH bo mam nowego kompa.a na piracie pisalo ze niemoze modem otrzymac IP przez ETH
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#44 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9686 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 13:33

byla vista jest XP no wiec w czym jest problem?
przeciez eth ma kazdy obecnie sprzedawany komputer i 99% sprzętu ma od razu sterownik w XP czy viscie

sorry edytowałas post wiec

zrob tak z lini komend visty wpisz ipconfig /all

wklej tutaj wynik

karta sieciowa na laptopie z xp jest zainstalowana poprawnie?

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#45 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 13:39

byla vista jest XP przez ETH nie chcialo bo wyskakiwalo ze modem niemoze otrzymac IP. WROC i POLACZ przez USB i wtedy polaczylo.
moze cos brakowalo w XP .
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9686 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 13:43

byla vista jest XP zrob to co ci mowiłem - to musi działac, mam juz nawet podejrzenie co jest zwalone w konfiguracji tego lapka

#47 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 16 luty 2009 - 12:05

byla vista jest XP Co do odzyskania visty to nic nie straciłaś. Bo legalność systemu na komputerach sprzedawanych z zainstalowanym systemem to naklejka, a nie sam system. Naklejkę masz, więc masz legalną viste na ten komputer. Możesz nawet zainstalować ją z jakiejkolwiek płyty (czyjejś pirackiej wersji, byle była tam Vista Home) i wpisać swój klucz z naklejki i masz legalny system. Co do odzyskania instalatora visty, wszystko zależy jakiej marki jest laptop. Większość producentów nie daje płyty z vistą. NA laptopie zazwyczaj jest ukryta partycja z tym instalatorem, tylko pytanie gdzie i tu wszystko zależy od marki. Ta partycja powinna być widoczna, z instalatora innego systemu (tak możemy sprawdzić czy ona tam w ogóle jest). Choć osoba instalująca xp mogła ja usunąć, w co wątpię. Bo skoro zwaliła instalacje xp to pewnie nie była w stanie kombinować z partycjami, a jeżeli to jakaś osoba znająca się na kompach to powinna pomyśleć ze ten instalator może się jeszcze kiedyś przydać. Więc uważam, że instalatora na 50% da się odzyskać, a jak nie, można zainstalować z jakiejkolwiek płyty wpisując twój klucz. Tylko potrzeba kogoś kto ma chociaż trochę pojęcia o instalacji systemów.
Co do pirackiego xp to wszystko może na nim działać, ale trzeba trochę pokombinować i poszukać w google. Ale sądzę,że Twoje problemy są spowodowane złymi sterownikami.

#48 Share rastafarmer

rastafarmer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 21 luty 2009 - 12:24

byla vista jest XP ... tak jak mówicie- zwalona konfiguracja i sterowniki... najlepiej daj tego kompa zaufanej osobie która się na tym zna. A podaj proszę cały opis komputera i podzespołów-config, dalej się grzeje...?

#49 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 22 luty 2009 - 08:02

byla vista jest XP ja jak kupiłem swojego lakpka to okazało sie że był zle system wgrany a też mam vistę,nie można było modemu zainstalować a mam sagem fast 800,żadne sterowniki nie pasowały,dopiero dałem komp. kolesiowi i wgrał od nowa system i hula,a ja dostałem płytę do reinstalacji visty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 13:50

byla vista jest XP

Co do odzyskania visty to nic nie straciłaś. Bo legalność systemu na komputerach sprzedawanych z zainstalowanym systemem to naklejka, a nie sam system. Naklejkę masz, więc masz legalną viste na ten komputer. Możesz nawet zainstalować ją z jakiejkolwiek płyty (czyjejś pirackiej wersji, byle była tam Vista Home) i wpisać swój klucz z naklejki i masz legalny system. Co do odzyskania instalatora visty, wszystko zależy jakiej marki jest laptop. Większość producentów nie daje płyty z vistą. NA laptopie zazwyczaj jest ukryta partycja z tym instalatorem, tylko pytanie gdzie i tu wszystko zależy od marki. Ta partycja powinna być widoczna, z instalatora innego systemu (tak możemy sprawdzić czy ona tam w ogóle jest). Choć osoba instalująca xp mogła ja usunąć, w co wątpię. Bo skoro zwaliła instalacje xp to pewnie nie była w stanie kombinować z partycjami, a jeżeli to jakaś osoba znająca się na kompach to powinna pomyśleć ze ten instalator może się jeszcze kiedyś przydać. Więc uważam, że instalatora na 50% da się odzyskać, a jak nie, można zainstalować z jakiejkolwiek płyty wpisując twój klucz. Tylko potrzeba kogoś kto ma chociaż trochę pojęcia o instalacji systemów.
Co do pirackiego xp to wszystko może na nim działać, ale trzeba trochę pokombinować i poszukać w google. Ale sądzę,że Twoje problemy są spowodowane złymi sterownikami.

Masz racje i to jest dobra odpowiedz.Widze ze znasz sie na laptopach.

W stacjonarkach masz plytke z Vista a w laptopach nie, bo masz wgrana w kompa i samemu sobie ja zgrywasz na plytke lub klucz USB.

A co do kompa to juz sie nie grzeje bo mam od nowa wgrana Viste i wszystko hula.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Dodaj odpowiedź