Skocz do zawartości

Zdjęcie

byla vista jest XP

49 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pawlikk18

pawlikk18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 09:13

byla vista jest XP to pewnie miales wersje 60cio dniową Visty :)

teraz tylko pirat zostaje ale nie polecam visty.

chyba ze tak bardzo sie upierasz...

Bydło Mięsne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
byla vista jest XP Dzisiaj, 11:22
  •  

#22 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 19:34

byla vista jest XP kompa kupilam w sklepie i mam go juz ponad rok i wrabal sie trojan i wszystko popier......, wiec chcialam zeby ktos zrobil formata a ze czesto slyszalam ze XP jest lepszy to kazalam wgrac XP.jak odebralam kompa okazalo sie ze to jest teraz gorszy mul niz byl na Viscie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#23 Share pawlikk18

pawlikk18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 23:22

byla vista jest XP jesli masz jedna partycje i nie masz DVD z instalka visty to juz nie wiem...

dzwon do sklepu

Bydło Mięsne

#24 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 20:44

byla vista jest XP jest tu na forum ponad 200osob i nikt nie odopowie mi na to pytanie???? :D :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#25 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 17 styczeń 2009 - 21:36

byla vista jest XP

Ty sie ciesz ze nie masz tego ustrojstwa na komputerze (VIstY) eh ja mam i płacze.. a na moim laptopie nie moge miec XP jakies ograniczenia techniczne... :lol: :D :D a co do tematu to musisz Jedynie kupic od nowa Viste a nie mialas wraz z laptopem (back-up'u) tzn Cd z stane systemu??

dawaj lapka do mnie i bedzie XP, jeden warunek - ty przynosisz system,
ostatnio zrobiłem 2 laptopy których nawet serwis pisał ze nie wspierają XP - jednego robiłem 2 miesiące, drugiego tydzień ale w końcu wszystko działa i chodza z 10 razy szybciej - dla porównania goły (prosto ze sklepu) - vista ciągnie 880mb ramu, xp 200 - no comment.

czyli po formatowaniu moge odzyskac Viste jak zostal wgrany XP??????

nie - domowymi czy tez małofirmowymi sposobami, taka impreza kosztuje koszmarne pieniadze i na 99% nie uda sie w 100%.

Po wgraniu tego XP to komp tak sie grzeje ze szok, po 30min jest taki goracy jakby go z pieca wyciagnol. wentylator chodzi,stoi na twardym czyli dostep powietrza jest.

Czemu sie tak grzeje????

przyczyn moze byc kilka jesli nie kilkadziesiat - na 99% ktos odstawił maniane i kompa skonfigurował na odpieprz się.
Zapraszam na weekend do wrocławia i laptop bedzie jak nowy - jesli nic sie fizycznie nie zepsuło to bedzie chodził cichutko i zuzywał mniej energii - potrafie tak skonfigurowac laptopa ze zywotnosc baterii rosnie o ok 20-25%, ty pojdziesz zwiedzac miasto, szukac mieszkania a ja zrobie ci lapka, pozniej ewentualnie pojdziemy na piwko w ramach "odpłatności" za usługe

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#26 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 21:54

byla vista jest XP ostatnio pytalam sie w sklepie na ten temat. i gosc powiedzial mi ze odzyskaja jezeli laptop byl oryginalny bo od spodu jest klucz do tego i ja takowy posiadam, ale jak to sie robi to niewiem a cena tej uslugi to 80zl.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#27 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 22:01

byla vista jest XP a co ty chcesz zrobic? co masz na mysli - odzyskiwanie? najelpiej uderz do mnie na jakims komunikatorze

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#28 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 22:16

byla vista jest XP mialam laptopa i podczas zakupow online dostal sie trojan pisalam o tym na forum to dostalam glupie komentarze. Kompa dalam do formatowania. koles wgral XPsp3 (pirat)i chodzil jak burza ponoc, ale po zainstalowaniu plyty do internetu okazalo sie ze nie polaczy mnie z internetem bo mam pirata.
A ze potrzebny mi komp do szkoly to teraz mam drugi nowke. a tamten lezy i czeka az zawioze go do sklepu.i ponoc ma miec wszystko tak jakbym go kupila nowego ze sklepu. ze bedzie ta VISTA co byla.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#29 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 22:26

byla vista jest XP ale co chcesz odzyskac?
masz plyte masz nr, to jest kwestia godziny czy tam 1.5 i system masz wgrany na nowo i po co przepłacac?
vista z tego co widziałem jest dobra pod tym wzgledem ze ma duzo sterowników i jak jest lapek dla niej dedykowany to instalacja idzie jak z platka.
Ja bym nie mniej nie instalował VISTY to jest syf, nawet dlatego MS tak szybko wypuszcza W7, który bedzie cos jakby Vista Second Edition

#30 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 22:36

byla vista jest XP gosc powiedzial ze te laptopy nie maja plyty z VISTA, bo ona jest juz wgrana w laptopie i jest tam tez dysk z VISTA do formatowania ale jezeli zostalo usuniete to oni odzyskaja ja bo pod laptoplem jest naklejka (klucz) do odzyskania tego.

mi potrzebny jest komp do szkoly czy z vista czy z XP ale na piracie nie pojdzie na moim internecie, wiec jezeli mozna odzyskac Viste to ja odzyskaja.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 22:53

byla vista jest XP Pod spodem masz naklejkę z kluczem Visty. W laptopie powinna być osobna partycja na dysku z obrazem Visty i zainstalowanymi sterownikami i podstawowymi programami, skoro nie ma to ktoś to musiał jakoś usunąć. Oni zwyczajnie zainstalują nową Vistę tyle że z płytki wykorzystując klucz z naklejki. Zwykły format. Ale za 80 zł? Kurde sporo. Instalacja Visty to coś koło godziny. Ja również jej nie polecam. Lepiej XP i zapewniam cie ze da sie takiego wgrac

#32 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 01:02

byla vista jest XP ta partycja moze byc po prostu ukryta :lol: wiekszosc lapków jakie miałem w rekach tak własnie miała
a jaka to vista jest? bo jesli business to można zainstalowac legalnie XP, jak home to juz lipa

#33 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 01:07

byla vista jest XP Vista Home Premium
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#34 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 01:14

byla vista jest XP to niestety na legalu nie zainstalujesz xp do tej visty wiec czeka cię albo mordega z vista albo wydatek 300zl

#35 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 01:26

byla vista jest XP ale mi beda instalowac(odzyskiwac) ta Viste co mialam za 80zeta. narazie smigam na nowej TOSHIBIE (laptop) tez z vista. Ale jakby ten XP byl piracki to i tak go nie podlacze do internetu.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#36 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 09:15

byla vista jest XP podłączysz, co ma internet wspolnego z pirackim windowsem? co najwyzej moze nie uda sie pobrac łatek do windowsa

#37 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:00

byla vista jest XP co ma??? niewiem co ma!!! ale podczas instalowania CD w kompie i podlaczaniu calego modemu wyskakuje ze (modem niemoze otrzymac IP). wroc i sprobuj przez WIFI lub zglos ten problem do dostawcy. niebede pisac bo znow bedzie cos nietak. w sklepie pytalam to mi powiedzieli ze to normalka bo dostawca internetu jakas blokade ma i kompem z piratem sie niepodepniesz.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#38 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:19

byla vista jest XP ale bujda na resorach - to co ci kładzie ten sklep,
potrzebuje wiecej szczegołów - temat do rozwiązania domowymi sposobami :lol:

na cholere ci jakas płyta cd do internetu?

potrzeba tylko sterownika do karty sieciowej/modemu - nie wiem czego uzywasz w tym momencie.
poźniej tylko ustawić właściwosci połaczenia internetowego i musi tyrać, nie ma opcji zeby nie działało

#39 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:28

byla vista jest XP kiedys pisalam. to jest modem co podlaczasz go do internetu bez kompa go nieuruchomisz bo z tego modema podlaczasz jeszcze tv i telefon. modem sam z internetem polaczysz ale kanaly telewizyjne niebeda chodzic i telefon niebedzie mial tej opcji polaczen darmowych polaczen.
wiem ze 80zl zaplace i bedzie mi smigac komp.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:55

byla vista jest XP dawaj dokładna nazwe modemu więcej nie potrzebuje - google nam pomoże

Dodaj odpowiedź