Valtran101

Opolagra 2009

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pati    12

Też jadę, jak zwykle w Niedzielę tj. 7 czerwca. :) To już moja 3 Opolagra będzie. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

tak umiecie planowac? kurcze też bym tak chciał

ja nie wiem co sie bedzie działo w 1. dzien po moim powrocie do domu a tu plany polroczne, tylko prosze nie piszcie ze ktos bedzie w niedziele o 11.15


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    1

Ja też będe na 99% a jeśli cos sie wydarzy to nie przyjade ale postaram sie być a jak bende to jak zawsze w niedziele okolo 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

a co to ma wspolnego z opolagra?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Polagra jest co dwa lata, następna w 2010. ;) A Opolagry to już się doczekać nie mogę... :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Opolagra to wystawa w woj. opolskim, na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi w gminie Komprachcice, niedaleko autostrady A4, zjazd na Niemodlin. Ja i tak jeżdżę na Opole, potem obwodnicą w kierunku Niemodlina i przed Wawelnem odbijamy na Polską Nową Wieś, potem jeszcze kawałek, ciężko trafić bo nie ma oznaczeń (są tylko na trasie co jest mapka na stronie), ale bardzo mili ludzie wskażą drogę, już wiedzą o co chodzi. ;)

 

http://www.opolagra.pl/


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    1

Ja tez byłem juz dwa razy ale nikogo z af nie widziałem a ty pati będziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Naturalnie. ;) Też już 3 raz będę, a z AF to tylko @krzyśka16m widziałam w zeszłym roku. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    1

To byśmy musieli sie gdzieś spotkać u jakiegos dealera ale po fotkach w galeri niektórych urzytkowników to troche ich było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

tez sie chyba wybiore ale nie wiem na 100%... i jak już to w piątek - zeby do szkoly tego jednego dnia chociaż nie iść


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    1

No to coś nas mało z af będzie na tej opolagrze każdy nie ma czasu czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

Ja tez jadę na OPOLAGRA 2009 na 99% nareszcie spotkam kolegów zza ekranu:D Ja jadę na 3 dni a wy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ludzie co was? przeciez opolagra bedzie za 3 mies

zajmijcie sie teraz agrotechem, on juz za 2tygodnie ;)

 

ja nie moge planowac az tyle do przodu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

A tak dokładnie to do niedzieli targowej zostało 97dni. :D

 

Ja wyjazd na Opolagrę 2009 mam zaplanowany już w drodze z Opolagry 2008. :D Po prostu mam ograniczone możliwości transportowe do 100km, a i tacie się spodobało na wystawie, bo interesuje się energetyką odnawialną, więc ja śmigam między maszynami, a on ogląda prasy do peletów, kolektory słoneczne i turbiny wiatrowe. :D Może w tym roku już będzie inne autko z klimą, bo co roku umieram z gorąca w drodze powrotnej. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

trzeba zabrać głos - niestety a może "stety" będzie to głos rozsądku. Jak już wcześniej yacenty zauważył do imprezy zostało kupę czasu i co za sens jest teraz rozwodzić się czy ktoś będzie czy nie. Załóżcie ten temat na tydzień, no dobra na dwa przed imprezą. Pewnie za kilka dni temat pójdzie w odstawkę a za kilka miesięcy ktoś założy nowy "opolagra 2009 - kto jedzie". Panowie i Panie opanujcie się w tym co piszecie bo niedługo forum będzie tak zapchane że odnalezienie konkretnej informacji będzie wręcz niemożliwe. Już teraz ogrom tematów z których 40% tak tak 40% to syf, kiła i mogiła jest niepotrzebne. Natomiast moderatorzy mogli by prowadzić większa selekcje - w końcu macie takie prawo ;)

Kiedyś poruszyłem podobną kwestię jednak odnośnie galerii. Na forum chyba zaczyna robić się gorzej. Jeszcze raz - pomyśl 2 a nawet 3 razy zanim coś napiszesz a na pewno będzie z tego więcej korzyści niż straty.

To tak jak by na tyle moich popołudniowych spostrzeżeń - moich jak i wielu innych użytkowników jak i gości AF

pozdrawiam zorak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

Ja na 100% jadę na opolagre , ale jeszcze niewiem którego dnia :P

a gdzie będzie agrotech ??

Może kogoś spotkam :P


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj