KrzychuM

Lamborghini r3 evo 110-Dane techniczne i informacje

Polecane posty

KrzychuM    0

co to za traktor ile ma koni??? jezeli jest podobny temat to przepraszam i prosze o wyrozumiałość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@piochu tam rozmawiamy o zwyklym agrofarmie, a ten taki nie jest :)

bardzo ciekawa ta wersja VRT, widzial ktos juz ja w realu, albo jakies foty wnetrza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koni ma pewnei 110. A ile kosztuje to poszukaj w temacie o cenach. Jak to jest nowosc to moze jeszcze nie jest dospepny u dilerow. Najlepiej zadzwon do dilera SDF i zapytaj.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

No rzeczywiście tam jest temat tylko o Agrofarmie. Z tego co widzę w linku podanym przez @pioter dostępna będzie wersja z bezstopniową przekładnią, ciekawe czy ma EHR, moc: 110 kM


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

(...)Wystarczy popchnąć do przodu dźwignię joysticka, by przyspieszyć i pociągnąć ją do tyłu, by zwolnić, nawet do 0 km/h... Co to ma znaczyć, coś ala hydromat? :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

hydromat to nie wiem, ale hydrostat to predzej :)

No rzeczywiście tam jest temat tylko o Agrofarmie. Z tego co widzę w linku podanym przez @pioter dostępna będzie wersja z bezstopniową przekładnią, ciekawe czy ma EHR, moc: 110 kM

tak jak mowisz nie inaczej :) tez jestem bardzo ciekawy tej wersji. ciekawe czy beda dostepne amortyzacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Aha no to bajerek, kurde ciekawe kiedy będą takie stały u mojego lokalnego dealera bo bym się chętnie takim przejechał. W najbliższym czasie przybędzie mi kilkanaście ha i niedługo trzeba będzie myśleć o jakimś większym ciągniku i tu moje pytanie czy ktoś nie wyczytał czy przypadkiem nie będzie takiego lambo ale w wersji ok. 120 konnej ? A może jest jeszcze za wcześnie na takie pytania? :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

nie wiem jak u ciebie z dilerem lambo, ale u mnie jeszcze nie mieli zadnego r6 vrt, a te ciagniki sa juz troche na rynku :)

poza tym grupa SDF juz pare razy atakowala nowymi modelami wyposazonymi w bezstopniowke, a pozniej nic z tego nie bylo, wiec proponuje byc powsciagliwym :)

na dodatek troche nie rozumiem ich strategii, skoro r3 jest dosc ubogim ciagnikiem i nie mozna go wyposazyc (na razie) w ehr, czy miekka os i kabine to po kiego grzyba pakowac mu taka przekladnie, tymbardziej, ze do r4 wystarczy dolozyc ta skrzynie i szafa gra :) tylko, ze wtedy cena bedzie odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No faktycznie bo chyba już, tak jak Ty napisałeś atakowali z np. Agrofarmami i fakt coś mało chyba to ludzie kupują. Może chodzi tu o to, że ludzie nie wierzą w tę skrzynię i boją się jej kupić bo myślą, że np. będzie się psuć :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tzn nie widzialem, zeby byla w sprzedazy, widzialem juz takie aktualnosci na stronach SDF, np. same dorado bez kabiny z bezstopniowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ta bezstopniówka to jak w JD 7920 autopowr tak samo działa tylko w JD jest jeszcze pokrętło od prędkosci zadanej, pchasz do przodu to przyspiesz do tyłu odwrotnie a reszte regulujesz gazem


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

a co to jest eco jazda??? mówią w ulotkach że prędkość maxymalna to 50km/h ograniczona do 40km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

eco jazda to osiagniecie max. predkosci przy mniejszych niz maksymalne obrotach silnika, zwieksza sie komfort jazdy (mniejszy halas), a zmniejsza zuzycie paliwa (patrz na charakterystyki silnika spalinowego)

predkosc w Polsce jest ograniczona dla ciagnikow rolniczych do 40 km/h, ale na swiecie wiekszosc producentow oferuje ciagniki, ktore moga sie poruszac szybciej.

o ile w przekladniach stopniowych najczesciej jest dodatkowy bieg by uzyskac wieksza predkosc, wiec przewaznie mozna zamowic bez niego i wtedy nie ma problemu, albo zamowic z i ograniczyc predkosc elektronicznie, to samo tyczy sie przekladni bezstopniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwisant02    0

Masz racje jest to pewien brat nie do końca jednak bliźniak :)

Ciągnik posiada system napędowy VRT który najlepiej sprawdza się w transporcie może osiągnąć prędkość nawet do 40 km/h nawet przy obrotach 1800 na min co pozwala zmniejszyć spalanie. Natomiast system GS jest to system pracy gdzie operator ustala stałe obroty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomson402
      Witam ostatnio kupiłem we Francji Lamborghini 180 . Ciągnik kupiłem z wyciekiem między skrzynią a silnikiem . Ciągnik wjechał o własnych siłach . Ciągnik w Polsce juz nie zjechał sam bo olej sie wylał cały . Teraz moje pytanie gdzie sie wlewa olej do przekładni . Bo jeden jest wlew w zwolnicy z tyłu po lewej stronie na imbus z miarką . Ale w instrukcji pisze ze są dwa wlewy oleju i teraz moje pytanie gdzie jest drugi wlew oleju ? Jeszcze świeci mi błąd silnika 240 i skrzyni błąd 254 . I potrzebuje elektryka który by mi to zrobił kto mi polecicie ? I proszę o waszą opinie o tym sprzęcie . 
    • Przez Casevil
      Czy rama od tura z Lamborghini champion 135 może spasowac do innych ciągników? Jeżeli ktoś wie na 100% proszę napisać (tur nowy metal-tech) 
    • Przez Vinci4
      Witam, co warto wymienić w Lampku rozłożonym na pół, potrzebowałem dostęp do sprzęgła. Ma nabite 3200 mtg, i skrzynia biegów skrzynia biegów bardzo żęzi na luzie przy załączonym rewersie. Pozdrawiam
    • Przez MOTOMANIAK1
      Witam. Posiadam ciągnik Lamborghini Grand Prix 95 Target z silnikiem (1000.4-WT). Poszukuje do niego momentów dokręcania: głowicy, wtryskiwaczy i wielkości luzów zaworowych. Z góry dziękuję za pomoc MOTOMANIAK1
    • Przez Przemek443
      Witam wie może ktoś gdzie moge kupić ten plastik do błotników?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj