Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini r3 evo 110

39 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 13 styczeń 2009 - 20:48

Lamborghini r3 evo 110 co to za traktor ile ma koni??? jezeli jest podobny temat to przepraszam i prosze o wyrozumiałość???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini r3 evo 110 Dzisiaj, 05:33
  •  

#2 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 20:58

Lamborghini r3 evo 110 http://www.lamborghi...ml?idblock=4042

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:01

Lamborghini r3 evo 110 Tu jest temat o DF Agrofarm-ie, praktycznie jest to ten sam ciągnik co R3 Evo i Same Explorer3
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#4 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:02

Lamborghini r3 evo 110 przyznam szczerze ze nie słyszałem o tych traktorach. ile on ma koni? ile kosztuje?

#5 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:10

Lamborghini r3 evo 110 @piochu tam rozmawiamy o zwyklym agrofarmie, a ten taki nie jest :)
bardzo ciekawa ta wersja VRT, widzial ktos juz ja w realu, albo jakies foty wnetrza??
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:12

Lamborghini r3 evo 110 jest mowa o jakimś overbost.wiecie ile on ma koni???

#7 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:13

Lamborghini r3 evo 110 Koni ma pewnei 110. A ile kosztuje to poszukaj w temacie o cenach. Jak to jest nowosc to moze jeszcze nie jest dospepny u dilerow. Najlepiej zadzwon do dilera SDF i zapytaj.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#8 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:16

Lamborghini r3 evo 110 kurde trzeba się zorientowac może fajny traktor to jest

#9 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:17

Lamborghini r3 evo 110 No rzeczywiście tam jest temat tylko o Agrofarmie. Z tego co widzę w linku podanym przez @pioter dostępna będzie wersja z bezstopniową przekładnią, ciekawe czy ma EHR, moc: 110 kM
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#10 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:24

Lamborghini r3 evo 110 pewnie drogi jak cholera będzie. ze 180tys netto będzie kosztował albo drożej!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 13 styczeń 2009 - 23:19

Lamborghini r3 evo 110 (...)Wystarczy popchnąć do przodu dźwignię joysticka, by przyspieszyć i pociągnąć ją do tyłu, by zwolnić, nawet do 0 km/h... Co to ma znaczyć, coś ala hydromat? :)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 23:28

Lamborghini r3 evo 110 hydromat to nie wiem, ale hydrostat to predzej :)

No rzeczywiście tam jest temat tylko o Agrofarmie. Z tego co widzę w linku podanym przez @pioter dostępna będzie wersja z bezstopniową przekładnią, ciekawe czy ma EHR, moc: 110 kM

tak jak mowisz nie inaczej :) tez jestem bardzo ciekawy tej wersji. ciekawe czy beda dostepne amortyzacje

#13 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 13 styczeń 2009 - 23:44

Lamborghini r3 evo 110 Aha no to bajerek, kurde ciekawe kiedy będą takie stały u mojego lokalnego dealera bo bym się chętnie takim przejechał. W najbliższym czasie przybędzie mi kilkanaście ha i niedługo trzeba będzie myśleć o jakimś większym ciągniku i tu moje pytanie czy ktoś nie wyczytał czy przypadkiem nie będzie takiego lambo ale w wersji ok. 120 konnej ? A może jest jeszcze za wcześnie na takie pytania? :)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#14 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 23:55

Lamborghini r3 evo 110 nie wiem jak u ciebie z dilerem lambo, ale u mnie jeszcze nie mieli zadnego r6 vrt, a te ciagniki sa juz troche na rynku :)
poza tym grupa SDF juz pare razy atakowala nowymi modelami wyposazonymi w bezstopniowke, a pozniej nic z tego nie bylo, wiec proponuje byc powsciagliwym :)
na dodatek troche nie rozumiem ich strategii, skoro r3 jest dosc ubogim ciagnikiem i nie mozna go wyposazyc (na razie) w ehr, czy miekka os i kabine to po kiego grzyba pakowac mu taka przekladnie, tymbardziej, ze do r4 wystarczy dolozyc ta skrzynie i szafa gra :) tylko, ze wtedy cena bedzie odpowiednia

#15 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 00:41

Lamborghini r3 evo 110 No faktycznie bo chyba już, tak jak Ty napisałeś atakowali z np. Agrofarmami i fakt coś mało chyba to ludzie kupują. Może chodzi tu o to, że ludzie nie wierzą w tę skrzynię i boją się jej kupić bo myślą, że np. będzie się psuć :/

#16 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 01:12

Lamborghini r3 evo 110 tzn nie widzialem, zeby byla w sprzedazy, widzialem juz takie aktualnosci na stronach SDF, np. same dorado bez kabiny z bezstopniowka :)

#17 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 12:58

Lamborghini r3 evo 110 ta bezstopniówka to jak w JD 7920 autopowr tak samo działa tylko w JD jest jeszcze pokrętło od prędkosci zadanej, pchasz do przodu to przyspiesz do tyłu odwrotnie a reszte regulujesz gazem
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#18 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 14:55

Lamborghini r3 evo 110 a co to jest eco jazda??? mówią w ulotkach że prędkość maxymalna to 50km/h ograniczona do 40km/h.

#19 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 15:02

Lamborghini r3 evo 110 eco jazda to osiagniecie max. predkosci przy mniejszych niz maksymalne obrotach silnika, zwieksza sie komfort jazdy (mniejszy halas), a zmniejsza zuzycie paliwa (patrz na charakterystyki silnika spalinowego)
predkosc w Polsce jest ograniczona dla ciagnikow rolniczych do 40 km/h, ale na swiecie wiekszosc producentow oferuje ciagniki, ktore moga sie poruszac szybciej.
o ile w przekladniach stopniowych najczesciej jest dodatkowy bieg by uzyskac wieksza predkosc, wiec przewaznie mozna zamowic bez niego i wtedy nie ma problemu, albo zamowic z i ograniczyc predkosc elektronicznie, to samo tyczy sie przekladni bezstopniowych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share serwisant02

serwisant02

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 15:12

Lamborghini r3 evo 110 Ciągnik jest dostępny w dwóch wersjach evo oraz gs w szczególności przeznaczona do pracy zładowaczem czołowym :)

Dodaj odpowiedź