Skocz do zawartości

Zdjęcie

Padł komputer :(

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrek007

piotrek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 18:40

Padł komputer :( witam mam prośbę mam MF 3650 i padł mi komputer i potrzebuje książę do tego modelu bądź serii i36XX z góry dziękuje
za pomoc i pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Padł komputer :( Dzisiaj, 06:19
  •  

#2 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 13 styczeń 2009 - 18:58

Padł komputer :( Poszukaj tutaj:
http://www.agrofoto....amp;hl=katalogi

i tutaj :) :
http://www.agrofoto....b...&hl=katalog
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#3 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 19:01

Padł komputer :( po pierwsze co rozumiesz przez słowo komputer bo w tym ciągniku sa trzy panele sterujące potocznie nazywane komputerami o który ci chodzi???? Na jakiej podstawie wnosisz że ci padł jakie są objawy???

#4 Share piotrek007

piotrek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 19:25

Padł komputer :( nie działa mi przedni naped i nie mam blokady mostów nie mozna znienic biegów na polowe a chodzi mi o ten panel sterujacy który znajduje sie z prawej strony pod podłogą kabiny

#5 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 19:37

Padł komputer :( Świeca ci się jakieś kontrolki????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share piotrek007

piotrek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 20:33

Padł komputer :( swieciła jedna i raziła mnie w oczy to ja wyzuciłem trzecia z lewej od dołu pod smarowaniem

#7 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 20:48

Padł komputer :( jak pod smarowaniem (ciśnieniem) w silniku to nie trzecia od lewej tylko druga. Upewniej się i napisz poprawnie bo to spora różnica.
PS. a od kiedy to jak się zaczyna świecic jakas kontrolka zwłaszcza czerwona to się ja wyłacza. Powiem tyle głupaotra jakich mało kontrolki chyba po to sa żeby cos sygnalizować no chyba że myślisz ze jak wyłączysz kontrolke to problem zniknie, brawo :)

#8 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:18

Padł komputer :( Nie chce nikogo obrazic ale potem ludzie mówią ze MF-y sie psuja i sa do du** ale nic dziwnego jak się ciągnik uzytkuje jak stara C-360 i do tego jesli kontrolka sie jakas zapali to sie nie dowiaduje od czego ona jest i ze coś może sygnalizowac tylko najlepiej odciąc i po problemie... A potem się jeszcze dziwi ze sie psuje.

#9 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 22:39

Padł komputer :( No tak raziła w oczy trochę zła decyzja ile czasu świeciła się ta kontrolka czy były jakieś wcześniejsze objawy,pisał mi Pan na gadu gadu że zrobił jakieś zwarcie czy coś w tym stylu?.Może gdyby użytkownik od razu zareagował to dziś by nie miał dużego problemu,radzę zapoznać się z kontrolkami.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 13 styczeń 2009 - 22:56

Padł komputer :( Ja w swoim 3610 też wymieniałem komputer, koszt 1800 zł. Skąd w ogóle jesteś?
A w tym roku przestał działać również ten nowy, ale okazało się, że nie ma dobrej 'masy'. Objawy były te same co u ciebie, może nie koniczne będzie wymienianie komputera? Jeśli traktor jest Ci potrzebny, a komputer Ci siadł zawsze możesz żółwia/zająca przełączać 'na krótko', kabelkami:) Ja tak robiłem przez jakiś czas zanim mechanik nie przyjechał (to była jego rada, a koleś zna się jak mało kto na MF-ach:) ).
Pozdro!

Dodaj odpowiedź