Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adaammek    24

jak to jest najlepiej zorganizowana działalnosc w rolnictwie zadna w polsce grupa producentów nie jest tak zorganizowana  a grupy milcza maja kase ze skladek nie organizujja transport logistyke  albo niech ida na zielona trawke strajk tylko  pod zakładami tytoniowymi lub pierwszymi przetwórcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgadzam się z wami ZORGANIZUJMY SIĘ!!! Tylko nie każdy czyta agrofoto.pl.  Z tym zjedoczeniem to jakoś niebardzo wygląda, bo akurat prawie każda firma ma (swoją grupę) . Proponuję na początek ustalić termin PROTESTU i na jakimś gruncie spotkanie w tej sprawie, chyba najlepiej byłoby w ŁUKOWEJ. Ja z mojej okolicy parę plantatorów mogę przywieżdż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
af34    0

Jeśli chcemy coś wynegocjować w cenach to już trzeba działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atech    2

Jedynem wyjściem jest zmniejszenie kosztów nakładu, to bardzo trudne ale nie ma wyjścia.

 

daj przykład zmniejszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie u stalam termin spotkania na 14 lutego na godz.10 tj. sobota w Łukowie pod centrum Delikatesy, celem omówienia szczegułów naszego STRAJKU (protestu) i kiedy?         Mamy jeszcze miesiąc na to, bo dowiedziałem się że ceny poznamy dopiero 15 marca jeden z prezesów grupy tak mi oznajmił.                                                                      Więc czekam na propozycję z waszej strony na temat daty wstępnego spotkania, jak dlamnie może być i wcześniej.                       


mateusz 8530 może ma na myśli samemu w pojedynke nazrywać kontener i załadować? No i prąd z wiatu + sciułka z lasu , wtedy w 6kl. bez sortowania (wezmą). Już nie wspomnę krętowiskach na łące. Można też samemu nasiona zebrać ,sadzić,wózkować,pielić itp??? Jak widać MOŻNA = MOŻNA . Mam jeszcze wiele przkładów ale to już 100lat za mużynami by było!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek1960    0

Ja produkuje tytoń , owszem trafiają się drutowce ale ja pożądnie opryskam pole przed sadzeniem tytoniu i jest dobrze.

Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mercedes66me to umówmy się ludzmi na inną date, mamy jeszcz czas. Bo jako plantator tytoniu niechciał bym skończyć za rok jak koledzy rolnicy z podlasia. Po 850zł zapomogi od (rządu) za straty spowodowane przez firmy kupujące tytoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mariaci10 tobyło w przenośni. Codziło mi szkody spowodowane przez dziki w kukurydzy. I jak teraz będziemy cich siedzieć i czekać na ceny zaproponowane firmy tytoniowe. To za rok będziemy żebrać od rządu na nasiona, bo nawet na nie nie będzie nas stać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Dzików nie wystrzelaja

Edytowano przez urbanskiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

nie wiem jak jest w grupie biłgorajskiej ale zarząd grupy leżajskiej podchodzi troche do spraw cenowych tak jakby Moris wpłacał najwieksze składki  więc pan Czyż zapewne powie że ,, cicho bedzie dobrze tylko trzymajcie się morisa,,   jak ktoś był na pierwszych zapisach na kontraktacje w Luxtabie w babicach pare lat temu to wie o czym pisze. 

 strajk od strony zarządu grupy leżajskiej jakoś mi się wydaje mało realny ale kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
af34    0

Czy ktoś poleca odmianę 28 tytoniu niemca, jak wychodzi z klasą i wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
af34    0

Dzięki, bo zamierzam go w tym roku posadzić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego mozemy sie spotkac, pogadac. Ale co zrobimy grupa kilku plantatorow, kazdy albo sie boi albo wstydzi... Apelujmy do zwiazkow niech zrobia zebrania i uswiadomia tych ktorzy czekaja na h.... Wie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK jutro dzwonię do OZPT w Leżajsku i zapytam ich kiedy do mnie (nas) przyjadą i uświadomią nas? Tylko jakoś mam dziwne przeczucie że już teraz - wiem co mi jutro odpowiedzą....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytonik    1

Oprócz sprania tyłków na cenie to i na klasie .1 na pewno nie zobaczymy.przeanalizujcie lata.czekajamy dalej i jak ktoś napisał będziemy sprzedawać nasiona a nie tytoń.!!!dodstaniemy jałmużnę od firm i każą się cieszyć.gdzie Alp rolnika w morrisie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez ashelyjones965
      Dove acquistare CELI B2, 
      Dove acquistare euro! tutte le valute ]
      Dove acquistare Duolingo, DALF , DELF .
      Dove acquistare diploma con verifica e approvazione online
      Dove acquistare documenti accreditati e certificazione verificata. (testduolingo6@gmail.com).
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez ekobiznes
      Sprzedam ziemię w Czarnogórze, razem 208 hektarów, podzielonych na mniejsze działki od 5 do 60 hektarów. Jest to bardzo dobra inwestycja ze względów prawnych, ponieważ kraj nie podlega regulacjom UE. Czarnogóra rozwija się bardzo szybko! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów. Możemy zorganizować spotkanie online, aby omówić sprawę oraz odwiedzić ziemię w Czarnogórze. Skontaktuj się z nami: +48 784 889 226. 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj