Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mocowanie ładowacza czolowego

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:07

Mocowanie ładowacza czolowego Witam. Otóż przy fendtcie 309lsa jest załozona oryginalna rama z 95roku do ładowacza czołowego i joy jest w kabinie załozony. Przeglądając ładowacze to nie wiem który by pasował itd. Napewno wiem ze odpada stoll bo ma całkiem inne mocowanie. Ale mam takie pytanie. Macie przy swoich ciągnikach ładowacze i wiecie jakie sa mocowania wiec liczę na wasz że może coś mi podsuniecie pozytywnego:) i powiecie że np ten ładowacz i ten by pasował. (przeszukałem całe google ale nnie miałem styczności z ładowaczami i niewiem jakie sa ramy mocowania itd itp.) Pozdrawiam i daje zdjęcia.

Lewa strona
Prawa strona
Może sie przyda, nalepka z ramy
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mocowanie ładowacza czolowego Dzisiaj, 03:47
  •  

#2 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:11

Mocowanie ładowacza czolowego Firma alo robi ładowacze pod trzema nazwami obecnie: quicke, trima,veto i bodajże baas. Ja bym obstawiał ładowacz trima.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#3 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:30

Mocowanie ładowacza czolowego Z tego co widzę to jak by miał być trima to trzeba przerabiać ramę a czy robią jeszcze takie ładowacze że bez przeróbek pasują?? Co do quicke to hmm za drogie

#4 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:50

Mocowanie ładowacza czolowego Z nowych to raczej nic nie bedzie pasować. Dzisiaj nowe alo maja inne mocowania.

Chyba muszisz się za używką rozejrzeć. To mocowanie jest z 1995r. i cos koło tego rocznika trzeba poszukać.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#5 Share michas1934

michas1934

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:57

Mocowanie ładowacza czolowego Musisz sie rozejrzec za orginalnym turem do fentda :)

#6 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 18:07

Mocowanie ładowacza czolowego Hmmm to też nie jest łatwe..... A kupując nowy ładowacz kupuje sie też rame do ciągnika czy ją już trzeba mieć?? I każda rama rozumiem ze ma rożne mocowania ale czy idzie jakos u producenta zamówić ja pod dany ciągnik?? Np w firmach metal fach stoll itd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share radzik

radzik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 08 luty 2009 - 21:32

Mocowanie ładowacza czolowego Ja mam tur firmy alo Quicker 6000 z lat 90 kupiułem go razem z traktorem Case 685 z 1992 roku foty są w galerii

#8 Share marcin1606

marcin1606

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 18:11

Mocowanie ładowacza czolowego Witam mam problem mam ładowacz czołowy alo typ US 950/895/3950 z roku 2000 problem polega na tym ze w siłowniku dwu stronnego działania od wychyłu łyżki jest zgięta rura rurę sprostowałem i wszystko było ok do pewnego momentu kiedy wywaliło zabezpieczenie na rurze kołek .Myślałem ze uszczelniacz rozwaliło ale jak rozebrałem go to zobaczyłem ze końcówka gdzie się wysuwa tłok jest zdarta i dużo jest opiłków uszczelniacz też jest rozwalony .Wysuw tłoka ocierało o rurę tłoka i został uszkodzony a opiłki zepsuli uszczelniacz teraz muszę wymienić siłownik lub jego zregenerować .Proszę o osoby które mają namiary , lub do osób sprzedających siłowniki lub firm regenerujących takie siłowniki.Z góry dziękuję za odpowiedz.

#9 Share Przemek1988

Przemek1988

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 06 grudzień 2013 - 15:55

Mocowanie ładowacza czolowego Kolego, tu masz firmę która się takimi rzeczami zajmuje: http://www.oring.com...-hydraulicznych

Orientuje się ktoś może, czy do MF 3090 będzie pasowało mocowanie do tura od innego ciągnika? czy musi być typowo od tego modelu?

#10 Share arturooo

arturooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 17:26

Mocowanie ładowacza czolowego Witam, nie jestem pewien ale powinno pasowac do wszystkich mf z seri 30xx, jesli sie myle ktos mnie poprawi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2124 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 14:14

Mocowanie ładowacza czolowego Nie może pasować do wszystkich 30xx bo 3070 i w dół to 4 cylindrowe a 3080 i w górę to 6 cylindrowe i tu powinno być tak samo.