Skocz do zawartości

Zdjęcie

ładowacz na głeboką ściółkie

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukas17

lukas17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 17:25

ładowacz na głeboką ściółkie planuje kupić tak ładowacz tylko na wymiary na zamówinie http://www.allegro.p...ika_okazja.html miałby współpracować z ursusem 912 co o tym myślicie będzie dobry do tej pracy?
sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ładowacz na głeboką ściółkie Dzisiaj, 13:58
  •  

#2 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 12 styczeń 2009 - 17:30

ładowacz na głeboką ściółkie lepiej było by kupić tura bo nie wiem czy to zda egzamin :)

#3 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 12 styczeń 2009 - 17:39

ładowacz na głeboką ściółkie Moim zdaniem do usuwania obornika z głębokiej ściółki to się za bardzo nie nadaje. Ciężko będzie tym sprawnie operowac, i nie wiem czy ktoś będzie miał tyle cierpliwości, bo chyba będzie wolno się robota posuwała.
Takie coś to byłoby dobre, jako rozwiązanie przejściowe, do wypychania obornika z płytkiej ściółki.
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#4 Share lukas17

lukas17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 17:42

ładowacz na głeboką ściółkie mój znajomy już to przetestowałi jest zadowlony i ja chyba też spróbuje
sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

#5 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 17:52

ładowacz na głeboką ściółkie Lepiej był by tur i to z krokodylem. Możesz dorobić do tego krokodyla, bo jeżeli to ma być do głęgokiej to ciężka sprawa. Jak masz krokodyla wbijasz sie w obornik przytrzymujesz krokodylem wyrywasz i podnosisz bez problemu, a te rozwiązanie to troche męczące nie dość, że cały czas trzeba sie oglądać za siebie to jak wbijesz to nie podniesiesz ani nie wyrwiesz (może troche w kilka podejść). Przerabiałem to c330 z turem na głebokiej. Takim rozwiązaniem to tylko kurzy obornik wozić :)

#6 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 18:30

ładowacz na głeboką ściółkie

planuje kupić tak ładowacz tylko na wymiary na zamówinie http://www.allegro.p...ika_okazja.html miałby współpracować z ursusem 912 co o tym myślicie będzie dobry do tej pracy?

ten cudak t tylko do 3512 c 360 czy z 5211 a i tak szybko spalisz sprzegło a wydajność żadna, tylko tur a głębokiej ściółki tym nie nabierzesz bo 80tka raz 2 ten ładowaczyk rozniesie, tylko tur

#7 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 18:34

ładowacz na głeboką ściółkie lepiej w takie wynalazki nie inwestować bo tylko kase walisz i będzie szajs

#8 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 21:02

ładowacz na głeboką ściółkie dzwoniłem do tego producenta i pytałem o udźwig tego ładowacza to powiedział mi że około 500kg wytrzyma . nie wiem ile 80 ma udźwigu a na moje oko to około 4t . ja to nie widzę długiego żywotu dla tego ładowacza w głębokiej ściółce z 80 .

mój kolega robił kiedyś tak cofał cyklopem do obory nabierał chwytak i wyjeżdżał i na rozrzutnik, żeby szło sprawniej pomagał mu brat kierował traktorem

#9 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 06:51

ładowacz na głeboką ściółkie ha ha ah ah a 500kg udzwigu!!!! chyba ciągnik powinien mieć 500kg udzwigu żeby tego ni eroznieść, mój ładowacz jest masywniejszy a już w każdym możliwym miejscu był połamany, pozatym te widły są węższe jak w moim o 20cm i wogóle jakiś krutszy i delikatniejszy jest, przecież w tąłyżkę ziemi nawet 500kg nie nabierzesz, tych widełek, to na rozrzutnik 3,5t będziesz musiał min. 15 nałożyć a może i więcej także z 15-20 min łaodwania, a tak wgóle to perkiet bez krokodyla ani rusz, a na allegro pełno jest używanych turów do c 385 już od 5 tyś zł dlaczego nie chcesz tura?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 13 styczeń 2009 - 09:44

ładowacz na głeboką ściółkie Popieram tur z krokodylem
tym to się zamęczysz

#11 Share SZYMON178

SZYMON178

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 11:52

ładowacz na głeboką ściółkie Moim zdanie to się nie nada do wybierania z obory bo to sie słabo zagłębia w obornik miałem kiedyś taki tylko jeszcze orginalnej produkcji ja na twoim miejscu to założyłbym sobie tura na tego U912 tura napewno jeszcze do czegoś wykoszystasz A przy pracy takim ładowaczem to kark napewno nie raz cie rozboli od odwracania się do tyłu :) :) :)
Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

#12 Share rafcio

rafcio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 16:18

ładowacz na głeboką ściółkie mam coś takiego podobne leży pod płotem całe połamane do Du...to jest kup se tura a to nanic sie nie nadaje jak bedziesz hcial durzo wżiośc to niema szas podńięś i sie połamie:wacko:

#13 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:23

ładowacz na głeboką ściółkie 500kg to chyba tylko na raz bo później by było trzeba spawac to wszystko(jesli by było co:) ):) Najlepsze rozwiazanie tur:) nawet nówkę się dostanie za niewielkie pieniądze a zawsze duzo mniej meczanri przy tym. Pozdrawiam
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#14 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:27

ładowacz na głeboką ściółkie Jaka cena taka jakosc.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#15 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:48

ładowacz na głeboką ściółkie jak nie masz co robić z kasą to ją wywal na złom precierz te profile nędznie pospawane zaraz się rozlecą a szerokość wideł mniejsza jak od Tura 2 nie warto i jeszcze jedno precyzyjnie cofać kręgosłup skrencony noga na szprzęgle powodzenia

#16 Share wasyl75

wasyl75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:46

ładowacz na głeboką ściółkie Pożyczyłem cos takiego,i do ciapka założyłem,i sprawa wygląda ta;kumpel ma na siłownik albo bez,bez siłownika nic nie ruszysz,z siłownikiem tak,podnosiłem bele słomy i bylo okej,do obornika-jak włozylem w pryzme to łańcuchy od ramion pękły i z podnoszenie cieżko,w c-360 jako tako,tylko szyja boli od obracania sie dotyłu.Jak dla mnie to nie ta cena ,kupiłem tura za 2500 w ostatnim czasie i radze tura .

#17 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 19 styczeń 2009 - 23:19

ładowacz na głeboką ściółkie na mnie to wrażenia nie robi i wątpię żeby się to sprawdziło pomyśl już lepiej nad jakimś turem nowym czy używanym :)
:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share wasyl75

wasyl75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów