Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem

40 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateo43

mateo43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 16:37

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Będzie pracować na 18 ha

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Dzisiaj, 06:35
  •  

#2 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 16:39

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Trochę poszukać nie zaszkodzi . Zaraz ci ten temat zamkną ale ja ci napisze ze ursus będzie lepszy. A na prośbę moda dodam że z tego względu iż jest tańszy części są tańsze. Wiem że ten model jest mało awaryjny

#3 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 16:51

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Popraw temat, z jakimi maszynami ma chodzić (NH też ma być z turem?) i jakieś bliższe info bo zaraz ostrzeżenie dostaniesz.

@Mesershmit -to że Ty napisałeś że Ursus bedzie lepszy to nic nie wnosi do tematu i jak nie poprawisz to też ostrzeżenie dostaniesz!!

Używaj dużych liter i pisz jakoś normalnie, a nie zamkno

#4 Share mateo43

mateo43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 17:31

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem A ostrzeżenie to za co???
NH też będzie z turem pracować będzie z prasą belująco Metal-fach pług obrotowy 3 skibowy z KUHN AGREGAT 2,5m

#5 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 17:38

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Jam ma byc z turem to tylko NH bo ma rewers a to do tura jest niezbedne w dzisiejszych czasach.

#6 Share FARMER190

FARMER190

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 17:59

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Ja proponuje NH ja mam też NH tylko że TD95D też z turem i dobrze się nim pracuje
New Holland TM 190
New Holland T6050
New Holland TD95D + ładowacz czołowy
Zetor Forterra 12441 + ładowacz czołowy

#7 Share heldas

heldas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 18:04

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem ja tez wybralbym nh wydaje mi sie ze jest mniej zawodny i bardziej wytrzymaly

#8 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 18:12

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem a nikt tutaj nie wspomniał że nh td to już bardzo stary model i nie dorównuje ursusowi, samo to że ma zwolnice zamiast mechanizmu planetranego dyskwalifikuje, 2ga sprawa silnik perkinsa z ursusa bije na głowę iveco z nh, kabina w ursusie też jest fajniejsza i to że nie ma szybkiej skrzyni ursus też nie jest wadą bo niby nh ma? chyba tylko na papierze bo V max 33km/ha to nie jest skrzynia 40km/ha :) można jeszcze się czepić jakości wykonania którą ursus nie grzeszył,ale czy nh jest na dobrym poziomie wykonany- niewydaje mi się a więc wybieram to co polskie bo wole żeby mi ciagnik polak składał w polskim zakładzie niż jakiś turek nawet nie wiadomo gdzie w 3cim świecie :)

#9 Share mateo43

mateo43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 18:23

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Ale NH jest zwrotniejszy w turze i mniej spali niż ursus tak mi się wydaje

#10 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 18:39

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem @kuki19 szczerze cie popieram. Ludzie myślą że te nh to cudo a ursus to złom a tak naprawdę to ursus od tego modelu dużo nie odstaje a śmie dodać , że jest wytrzymalszy od tej zabaweczki na zwolnicach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 18:40

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem

a nikt tutaj nie wspomniał że nh td to już bardzo stary model i nie dorównuje ursusowi, samo to że ma zwolnice zamiast mechanizmu planetranego dyskwalifikuje, 2ga sprawa silnik perkinsa z ursusa bije na głowę iveco z nh, kabina w ursusie też jest fajniejsza i to że nie ma szybkiej skrzyni ursus też nie jest wadą bo niby nh ma? chyba tylko na papierze bo V max 33km/ha to nie jest skrzynia 40km/ha :) można jeszcze się czepić jakości wykonania którą ursus nie grzeszył,ale czy nh jest na dobrym poziomie wykonany- niewydaje mi się a więc wybieram to co polskie bo wole żeby mi ciagnik polak składał w polskim zakładzie niż jakiś turek nawet nie wiadomo gdzie w 3cim świecie :)

Ja bym się tak nie zapedzał bo mówienie ze Nh to stary model w porówaniu z Ursusem to jest troszeczkę przesadzone.
Nh ma lepsza skrzynie i w opcji ma 40km/h a Ursus tego nie daje nawet w opcji tak jak i rewersu. Ciągnik do tura bez rewersu to głupota szczególnie nowy najlepszy byłby elektrochydrauliczny ale Nh w tym modelu go nie ma a Ursus w żadnym...
Silnik Iveco a Perkins też można dyskutowac ale oba niezłe i oszczedne dosc.
A niestety Ursus to nie jest całkowicie Polski ciągnik bo chyba wszystkie odlewy pochodza z Brazylii bo w Polsce odlewnie zniszczyli. Podejscie w kupnie ciągnika ze ten to Polski a tamten zagraniczny w moich czasach troche nietrafione bo jednak liczy się maszyna a nie kraj pochodzenia.

#12 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 19:47

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem tak szczerze nie kupił żadnego z nich bo oferują naprawde niewele więcej niż 4514 czy 7245 poza tymi kilkoma km więcej, ale bardzo jestem ciekaw tego ursusa, bo już ma jakąś lepszą przednią oś i nowoczesnego perkinsa, ja nie uważam żeby te skrzynei i odlewy z brazylii byłu gorsze od tych krajowych, a podejrzewam że wiele części jak kosze satelit i inne elementy będą pasowały z 5314 lub pochodnych, nie podobają mi się te szklane dzwi na całości, ale już jak pisałem z tych 2jgo wybrał bym ursusa, ale do tura to tak naprawde ten jd 5620 lub agrofarm niewiele drożej wyjdzie a ciągniki ciekawsze szczególnie do tura
ps. jaki wogóle ma to być tur, bo to też raczej ważna sprawa!!

#13 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 20:04

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem A moze cos innego. Ile mozesz przeznaczyc na zakup ciągnika?
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#14 Share mateo43

mateo43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 20:05

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Raczej tur ma być z metal-fach Sokółka albo biedaszki

#15 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 20:17

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Tura to bym ci polecił Hydrametu. Mam przy Mtz-cie kilka ładnych lat, naprawde juz duuuuuzo przezucił i nic nie ruszane.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#16 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 20:25

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem http://www.allegro.p...ter_gratis.html dlaczego akurat tylko nh i ursus, jest dużo innych ciągników, ja polecał bym coś z sdf lub jd a może kubota?> coś zachodniego w rozsądnej cenie bo ceny niestety podskoczyły przez kurs euro, a może zetor?
no i zastanów się nad tym ładowaczem jeszcze raz czy może mniejszy zwrotniejszy ciągnik a ładowacz zachodni żeby nie przeciżąć przedniej osi?

#17 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 20:38

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem a ja bym troszeczke poczekał na zetora proxime power 80 z elektro-hydraulicznym rewersem i napewno nie będzie kosztowała tyle co zachodniaki :)

#18 Share mateo43

mateo43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 16:29

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem Z zetorów to nic przecież są to dziady oczywiście jest to moja opinia z zachodnich to nic nie mam do nich przekonania

#19 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 16:33

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem http://www.agrofoto....mage105971.html mały zwinny pszczedny wymarzony sprzęt na 18 ha szybka skrzynia zwrotność i bardzo niskie spalanie ja proponuje coś takiego zrobisz jak zechcesz jak chccesz ciągnik o gracji stodoły to bierz ursusa czy nh z polskim turem i top się na łąkach, z tego ciągnika z tym turem napewno zaodowolony będziesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 16:34

Co kupić NH TD 80 D czy Usus 6024 z turem To co tylko Ursus? :)
Jesli masz takie podejscie do ciagników to powodzenia napewno coś dobrego kupisz. :) :)
Jesli tak sie wypowiadasz to raczej niewiele wiesz o ciagnikach...

Dodaj odpowiedź