Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa

65 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 12:40

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Siema chodzi mi o miejsca miejscowości kontakty z komisami handlarzami gdzie mozna kupić obejrzeć Ciężkie zetory i ursusy serii 914 1014 1224 i ich odpowiedniki zetorowskie 8145 8245 10145 12145 10245.
W planach mam zakup coś z tych ciężkich ursusów albo zetorów zależy co sie trafi zakup będzie realizowany dopiero pod koniec roku albo poczatek kolejnego ale już teraz chce wiedzieć gdzie szukać, rozglądać się a nie w tedy kiedy juz bede chciał kupić w tedy chce tylko w siąść w samochód i wiedzieć gdzie jechać oglądać a nie tracić czas na szukanie miejsc

Edytowany przez krolikNH, 12 styczeń 2009 - 13:43.
Ortografia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Dzisiaj, 02:18
  •  

#2 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 12 styczeń 2009 - 13:44

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa A nie latwiej by bylo zeby wypisywac w tym temacie wszystkich handlarzy z tych wojewodztw??
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#3 Share Monteks

Monteks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 13:50

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Na moje oko Rafał o to mu właśnie chodzi hehe ;) ....widziałem jakiąś składnice ursusów i zetorów w piaskach od strony obwodnicy...tam mozna by bylo zajrzec...dość sporo tego stało...POZDRO

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 12 styczeń 2009 - 14:06

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Katalog firm z używanym sprzętem - byłby pomocny, a tutaj koledze chodzi o firmy mające w ofercie tylko ciągniki ze wskazaniem: ursus + zetor - ciężkie.
Z takim katalogiem, to może moderatorzy coś by zaproponowali. Tak jak w temacie to masz np.: "Zetory z Norwegii" - (w gazecie ogłoszeniowej są dane), firma pod Kielcami i inne. Oczywiście, każdy może polecić swoją "znajomą" firmę w której kupił i nie narzeka.
Te w Piaskach jakoś imponująco nie wyglądają, ale to tylko wrażenie z daleka.
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#5 Share Monteks

Monteks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 14:12

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Wiesz ja tam nie byłem, bo mnie ten sprzęt nie interesuje, poprostu wiele razy tamtedy przyjezdzalem i widzialem z szosy....wiec pomyslalem ze zaproponuje a stalo ich tam troche wiec mysle ze by na pewno cos wybral ;)

#6 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 12 styczeń 2009 - 14:26

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa @Monteks - to tak jak ja..., ale może akurat by coś wybrał, zwłaszcza że blisko...,
a ja ciągnik znalazłem, właśnie daleko...,
A co do tych z pod Kielc, to kupili ludzie w dobrym stanie, niewytłuczonego zetorka, tylko trochę był porośnięty ;) zielonym mchem norweskim, ale stan igła.
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#7 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 21:55

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa jeśli chodzi o ciągniki inny sprzęt rolniczy to z tego co się orientuje to na trasie Lublin Rzeszów znajdziesz kilka miejsc
np:Dariusz Majewski Modliborzyce http://www.maszynyro...e.neostrada.pl/
Sala Alina Modliborzyce, ul. Piłsudskiego 9, tel. 015 871 52 55
Surowski Marek Sprzedaż Maszyn Rolniczych Polichna Czwarta, ul. 45, tel. 0510256211
Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Skrok LTD Import Eksport Maszyn Rolniczych i Budowlanych Polichna Druga, ul. 88, tel. 0696094507
"Danmax" Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Bogdan Kurzyna Pułankowice, ul. 106, tel. 081 7236576
Jest jeszcze jest są jakies w Wysokiem i wielu innych miejscach ale musisz juz szukać, w tych co podałam to nie tylko ursus i zetor więc może coś znajdziesz
pozdrawiam :)

#8 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 22:03

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Ten gościu w Modliborzycach ma teraz traktory?
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#9 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 22:07

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa znaczy u Darka?? tak tam były znaczy na początku mniej mniej miał teraz już więcej ciągników i różne, czasem jest ich wiecęj jak nie pojedzie transport w zagranice,

#10 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 11:10

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa ja u takiego handlarza bym nic nie kupił tym bardziej ciągnika, jedziesz do rolnika i widzisz w na jakiej gospodarce robił, jak dbany, jakie maszyny towarzyszące, kupowanie u handlarza to kupowanie kota w worku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 13:08

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Osobiście widziałem jak byłem u jednego handlarza robili jd połowa spalona przyjechałem po dwóch tygodniach a jego właśnie pakują na lawetę jak nówka dziękuje za takiego przecież ta blacha po pożarze to już dużo słabsza jest inne różne podzespoły.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#12 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:26

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa W mojej okolicy jest kilka komisów z maszynami rolniczymi:
Bychawa: (Stacja diagnostyczna, CPN): http://www.allegro.p...php?uid=6212314
Wysokie: na trasie Lublin-Bilgoraj http://www.rol-trans.pl i tu na allegro: http://www.allegro.p...hp?uid=11888504
Turobin: tu jest 2 komisy. http://www.falux.lublin.pl i http://www.bima.pl
Wierzchowina niedaleko Turobina: http://www.darpol.delfnet.com
Żabno pomiędzy Turobinem a Żółkiewką: jest sporo maszyn
Żółkiewka: http://www.allegro.p...php?uid=3963727
Rożki koło Żółkiewki: tam też jest parę maszyn
Krzczonów widziałem tam kilka przyczep, agregatów i Zetory jakieś
Znam jeszcze komis zza Zamościa dokładnie chyba w Kalinowicach: http://www.allegro.p...php?uid=5825724
Gutanów, mają fajne maszynki ale nie tanie: http://www.allegro.p...php?uid=4137085
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#13 Share pawlikk18

pawlikk18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 12:08

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa a co Wy na to żeby stworzyć mapę komisów z całej polski??

jakiś kontur polski i województw i byłoby ładnie, przejrzyście.

Bydło Mięsne

#14 Share michal26

michal26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 13:16

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Bardzo dobry pomysł.

#15 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 15:43

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Pomysł dobry, tylko gorzej z wykonaniem :)
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#16 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:30

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Jak dla mnie to tez dobry pomysł z tą mapą. A tak do tematu to koło Chełma są goście co sprowadzają ursusy i zetory ze Słowacji i Węgier też mają dobry sprzęt a są to miejscowości Kol. Plisków a druga miejscowość ale to nie jestem pewien czy napewno dobrze pamiętam to Sielec. Koło Zamościa miejscowość Kalinowice Jatutów przy trasie Zamośc-Tomaszów Lubelski, trasa Zamość-Krasnystaw miejscowość Podkrasne. Do Pliskowa to mam numer tel. także jesli chcesz to pisz :)

#17 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 26 styczeń 2009 - 00:32

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa No dzieki chłopaki o kilku komisach z tymi maszynami wiedziałem ale o wielu nie miałem pojęcia jak możecie to dodawajcie dalej.
@jerzy tylko jak objadę wszystkie ogłoszenia rolników w moim województwie i pobliskich a mam taki zamiar bo wiadomo jak to od rolnika (chociaż znam takich co wydaje sie ze niby chłop a kiedy nie zajadę do niego ma inny ciagnik i cały czas 4 maszyny na stanie i jak chcesz kupić to zawsze wszystkie do sprzedania) i nie znajdę nic to jak już gdzieś będę to mogę po drodze zajechać do takiego komisu i obczaić czy warto wracać albo od razu w ciągnik i do domu hehe. Bać sie o te ciagniki nie boję bo wychowałem sie na ciężkim ursusie i robiłem w nim juz wszystko co się dało i znam go niemal na pamięć więc wiem na co zwracać uwagę. A zachodniej używki kupić nie kupię z powodu dostępu i cen części jeśli zachodnia maszyna to tylko nowa a na taką mnie narazie nie stać.

#18 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 16:35

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Nie daleko mnie jest, nie jest to typowo ze tylko Zetor ale Zetory przeważają, aktualnie na stanie 8245, 2x10245, 3x12245, 2x16245
Mój Wladimirec podbija świat

#19 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 14:20

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa W Gutanowie, Puławach sprowadzając raczej na zamówienie zatory i ursusy. Bo tak to maja zachodnie.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 03 luty 2009 - 12:07

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa Rol-Trans Wysokie tam mają ciągniki Ursus i Zetor ale w nie najlepszym stanie i w wysokiej cenie ;/
D-358 DT-239 DT-436 IH