arassso

Komisy handlarze - woj. lubelskie i sąsiadujące województwa

Polecane posty

Farmerka12    0

Witam. :)

Czy orientuje się ktoś gdzie w woj. pomorskim są jakiejś komisy z używanymi ciągnikami rolniczymi?

Z góry dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

Tak sobie czytam ten temat i widze ze nie wymieniliscie moich "ulubionych" handlarzy z lubelskiego (okolice Zamościa) czyli:

-S. Nieśpiala z Józefowa

-J. Chomy z Kosobud

Także pozwoliłem sobie odwieżyc ten temat i ich dopisac moze sie komus przyda;)

Edytowano przez mlody89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

a co Wy na to żeby stworzyć mapę komisów z całej polski??

 

jakiś kontur polski i województw i byłoby ładnie, przejrzyście.

 

 

Witam. :)

Czy orientuje się ktoś gdzie w woj. pomorskim są jakiejś komisy z używanymi ciągnikami rolniczymi?

Z góry dzięki za pomoc. :)

 

Byłaby to bardzo pomocna praktycznie opcja na AF. Może takie cuś sklei nam admin?

 

Na "południu" są jeszcze handlarze w Romanówce k.Krynic, Majdanie Górnyn k. Tomaszowa, Łaszczowie, Wożuczynie - cukrowni, Tuczapach k. Tyszowiec, a także w Tuligłowach k. Krasnegostawu i pewnie jeszcze inni.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz7206    1
Napisano (edytowany)

Może komuś się przyda ;)

 

MAZOWIECKIE

 

Zbuczyn

Łęcznowola

Chromna

Nasiłów

Dziewule

Modrzew

Pióry Wielkie,

Tchórzew-Plewki

Gręzów

Wólka konopna

Izdebki Wąsy

Przasnysz------------------

Klewki

Bartołdy

Cyk

Muszyniec

Żdżarów niedaleko Sochaczewa

 

PODLASKIE

 

ŁOMŻĄ---------------------------

Budy Czarnockie

Rogienice Wielkie

Wyjazd z Piątnicy na Białystok- dwa komisy

Nowogród

Podgórze

Rbiszewo

Tafiły

Kupiski

Myszyniec

Stawiski

BIAŁYSTOK----------------------

jezewo stare

kucharówka

Walinno

STYPUŁKI ŚWIĘCHY

DWORAKI STASKI

Dobrzyniewo Duże

 

ŁÓDZKIE--------------------

Radomsko

Jamno

Łowicz

Jasienin

Domaniewice

Wola Przedmiejska k. Uniejowa

Małków Mały k. Warty

Zelów

Załusin

Biała koło Zgierza

 

Lubelskie:--------------------

Ryżki

Turobin

Przytoczno

Stoczek Kocki

Gutanów

Polichna

Modliborzyce

Żółkiewka

Dragany

Modliborzyce

Kosobudy

Potok Wielki

Władysławin

Karczmiska

 

 

 

MAŁOPOLSKIE------------------

Łapczyca kolo Bochni- nowe i uzywane

Posadza kolo krakowa- nowe i uzywane

opatkowice kolo krakowa - nowe i uzywane

Wiśniowa kolo myslenic - uzywane zachodnie

Gdów kolo krakowa- uzywane zachodnie

Brzezna kolo nowego sacza uzywane i troche nowych

Librantowa- kolo nowego sacza- uzywane ciagniki

Jordanow kolo myslenic- duzo uzywanego sprzetu

Bolechowice kolo krakowa- uzywane sprzety

 

OPLSKIE

-Głogówek

-Biała

-Prudnik

-Mochów

-Strzelce opolskie

-Zwiastowice

Edytowano przez Deutz7206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioootrek    0

znacie może kogoś w LUBELSKIM kto sprowadz utrzymane massey ferguson seri30xx wmiare tanio i szybko lub inne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Potrzebuje namiarów na handlarzy z dużą ilością pras rolujących w województwie lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim, małopolskim, konkretnie interesuje mnie Claas Variant 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Hej, czy ktoś wie, czy jeszcze istnieje komis(?) w Lipie gm. Zaklików. Mam nadzieję że nie pomyliłem miejscowości:) Gość, taki gruby, chyba do każdego na ty mówił, miał ze 4 lata temu trochę mtz, jumz i innych marek


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakos2803    3

Witam jestem w trakcie kupna ciagnika moc 90-100km.Ogladałem juz 4 zetory 9540-10540 lez nie były w jakims zadowalajacym stanie.Wpadł mi w oko john deere 6300.Nizej link . I tu moje pytanie moze ktos zna tego handlarza lub słyszał jakies opinie na jego temat.

http://otomoto.pl/john-deere-6300-powerquad-nie-6400-6200-massey-fendt-deutz-new-A293211.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Ja z Łęcznowoli kupiłem kombajn z 11 lat temu i do dziś bezproblemowo śmiga. Ale nie pamiętam jak on się nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Dworaki-Staśki (podlaskie) byliśmy poważnie zainteresowani kupnem zetora z tego komisu.. pierwszego dnia chłopaki ładnie nam odpalili obejrzeliśmy wstępnie na szybko niby jest wszystko ok.. wracamy za kilka dni ze znajomym mechanikiem dokładnie obejrzeć sprzęt, a tu chyba główny właściciel był i z tekstem" jak go kupicie to go wam odpalę, albo dajcie zaliczkę... wszystko w nim jest sprawne mowie wam.." żebym miał do niego z 300km to chyba bym rozszarpał go tam... tego komisu znajomy nie polecam.. od h*ja nie będę nic kupował...

 

Może @Yacenty albo któryś z moderatorów zrobiłby kategorie i po dzielił na województwa komisy i składnicę? bo ile można robić kilometry na darmo, tak byli byśmy na bieżąco ..

w końcu tu maja być porady i opinie tak Jacku?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Było sporo o tym handlarzu , zobacz inne jego ogłoszenia . Odnawia pięknie , a mechanicznie jak popadniesz . Chcesz kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Taki mam plan bo na nowego c380 narazie nie ścieknie bo asf do powiatu zawitał i nie wiadomo co ze świńmi będzie. A tak to bym 3512 dał w rozliczeniu resztę doplacił. A gnać 160km to też nie bardzo jak tam pod lakierem nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na 500+ się załapałeś , świnie drogie , w święta nie robisz i nie stać Cię na nowego ? Weź pożyczkę (tylko pamiętaj żeby w polskim banku) i wal po nówkę , zresztą na pewno mają jakieś fabryczne pożyczki . Pamiętaj że w ten sposób wesprzesz naszą gospodarkę , a nie jakiegoś lokalnego handlarza . B) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

wszystko mądrze walisz, tylko jak nie będzie komu kupić świń to i kredytu nie będzie czym spłacić. A tak te parę tysi na dokładkę to na jagodach zarobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj