Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz na podnośnik

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 06 czerwiec 2009 - 19:23

Ładowacz na podnośnik Ja mam takie coś ale wymiarów na dziś nie znam. Mam kilka zdjęć tego w mojej galerii ale jak chcesz to mogę Ci wysłać jeszcze 2 dokładniejsze na pocztę.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz na podnośnik Dzisiaj, 06:00
  •  

#22 Share klo444

klo444

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 13:55

Ładowacz na podnośnik Jak myślicie jaka jest różnica między ładowaczem o prostej ramie a takim z zagiętym? Lżej i wyżej się podnosi .

#23 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 18:48

Ładowacz na podnośnik Jeśli masz na myśli linki @date to działają. Tu masz wprost do pliku.
http://srv75.odsiebi...=/Ladowacz1.jpg
http://srv74.odsiebi...6/Ladowacz2.jpg

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#24 Share piotrek232

piotrek232

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 22:23

Ładowacz na podnośnik Witam prosiłbym o konkretne wymiary, zamierzam zrobić taki wynalazek myślałem na prostej tregrze 10.
Najbardziej zależy mi na wzorze tej zapadki. proszę o naprawienie linków i jakieś konkretne odpowiedzi ludzi którzy posiadają taki sprzęt!!!!

#25 Share sdamigo6

sdamigo6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 22:01

Ładowacz na podnośnik Zajrzyj do galerii właśnie udało mi się wstawić zdjęcie mojego sprzęta A jeśli chodzi o zapadkę to po prostu ściągnij z Tura . Możesz sobie odpuścić regulację wysokości zapadki na łyżce bo pochylenie wideł załatwisz podnośnikiem .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share piotrek232

piotrek232

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 20:12

Ładowacz na podnośnik

Jak myślicie jaka jest różnica między ładowaczem o prostej ramie a takim z zagiętym? Lżej i wyżej się podnosi .

Podnosi się lekko tylko trochę niżej, zrobiłem taki ładowacz długości 2m + 50 cm widły i jest trochę za krótki na rozrzutnik da radę załadować ale na wysoką przyczepę to już nie za bardzo. Jeżeli zamierzasz coś takiego zrobić to najlepiej 2,5m do mocowania wideł a podpórka w odległości 80cm od miejsca montażu w ciągniku wtedy będzie git. Ja swojego spróbuję jeszcze zapiać na górny zaczep transportowy mam obracany nowego typu w c330m który jest niżej i dalej niż zaczep do cięgla przesunę do przodu trochę podpórkę i myślę że podniesie na 2,5m albo i wyżej, bo na razie podnosi na jakieś 1,90m. A swoją droga to bardzo dobre urządzenie nawet bez żadnego siłownika c330 radzi wyrwać z pryzmy, tylko z ładowaniem to trochę schodzi bo na ful rozrzutnik to trzeba jakieś 15 wideł

#27 Share gawron

gawron

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 12:37

Ładowacz na podnośnik Kiedyś miałem taki orginalny fabryczny ładowacz zaczepiałem go do c 360 nie powiem jak nie było cyklopa to śie ładowało ale pompa dostawała w dupe non stop maszety do wymiany a na końcu pokrywa pękła aż wyleciałem z siedzeniem z ciągnika. Później przerobiłem na siłownik i nie było żeby czegoś nie podniusł ale cały sie połamał gnuj ze stodoły wyrywałem i szło ale cały czas przodek w powietrzu hehe mamy 40 krów i kiedyś wszystki gnuj tym na rozrzutnik ładowałem i robota szła lepiej mi sie tym ładowało jak turem.

#28 Share mateuszm

mateuszm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 17:59

Ładowacz na podnośnik też mam taki i w tym roku przerabiam podnoszenie na siłownik bo szkoda pompy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share fiszkal

fiszkal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 listopad 2010 - 19:13