Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie?

27 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 10 styczeń 2009 - 21:41

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Ja np. ostatnio oglądałem 6341 miał chyba 4 lata lało się strasznie, podnośnik puszczał błotników brak :angry: co to wogóle jest ?
Ja już chyba niewierze że można kupić ciągnik używany w bardzo dobrym stanie.... Piszcie o waszych przeżyciach z kupnem ciągnika używanego może wam się poszczęściło... ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Dzisiaj, 21:54
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 22:27

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? idzie kupić kolego tylko trzeba poszukać ja parę kupiłem i się dobrze sprawuja, albo znajomemu powiedzieć to sprowadzi
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 22:52

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Ja kupilem w bardzo dobrym stanie. Chociaz wiadomo ciagnik 16 letni to juz nie mlokos. To jakis przewodzik wymienic to kabelek podlutowac.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#4 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 11 styczeń 2009 - 02:54

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Dla chcącego nic trudnego ;), ale trzeba uzbroić się w cierpliwość i trochę poszukać. Jednak trzeba uważać, bo można trafić na ładny ciągnik, który jest tylko odpicowany na sprzedaż- wygląda ładnie na zewnątrz, a w środku może być już totalny złom.

#5 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 07:37

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Przy zakupie używanego ciągnika czy innej maszyny potrzebna jest cierpliwość żeby kupić coś co nas zadowoli niekiedy trzeba dużo pojeździć i poszukać po czym wrócić do domu i się zdecydować ja miałem już takie dwa dylematy raz przy zakupie kombajnu i ciągnika ale wydaje mi się że wybór dobry odnosząc się do pytanie moim zdaniem można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#6 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 18:07

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? w totolotka tez mozna wygrac szostke.tylko trzeba miec szczescie.rozne szprzety kupowalem ale tylko jeden to byl w idealnym stanie.kupilem od razu bez targowania.facet likwidowal gospodarke,

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#7 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 18:20

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? jak ktoś dba o sprzęt to nie ważne czy ma rok czy 20 lat dobry ciągnik lub jakąś maszynę najlepiej kupić od kogoś który sam nią pracował od nowości zawsze był tylko jeden kierowca

#8 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 styczeń 2009 - 19:41

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? dobry ciągnik możesz kupić od znajomegowiesz jak się z nim obchodził albo od jakiegoś dziadka

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2009 - 19:52

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Jeśli chce się zakupić dobry ciągnik, to najlepiej szukać go w gospodarstwie gdzie on był od nowości, a gospodarz likwiduje wszystko. Właśnie podczas takiego kupowania jesteś pewien, że nie kupujesz kota w worku. Kolejnym wariantem to sprowadzenie na zamówienie traktora z zza granicy, ale przy tym trzeba uważać, bo z wieloma spotkałem się przypadkami gdzie rolnicy zakupili używki na zamówienie. Na zdjęciach były wypicowane, a w środku totalny szajs. Sąsiednia spółdzielnia
produkcyjna zakupiła używkę Massey Ferguson 8160. Po roku użytkowania ciągnik w mrozy nie chciał odpalać. Okazało się, że trzeba wymienić tłoki, tuleje, pierścienie, sworznie i korbowody. Tuleje tak były wytarte, że tłoki z przerwami były. Naprawili go sami, ale za koszty musieli aż 20 tys. zabulić ;) .

#10 Share szczygel18

szczygel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim wieś a zwłaszcza aspekty ekonomiczne, prognozowe itp

Napisany 11 styczeń 2009 - 20:23

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? 3 lata temu kupiliśmy zetora 6748 ciągnik jest codziennie używany pracuje przy oborze ma ładowacz i przez te trzy lata nic nie robiliśmy przy tym ciągniku a jest to 1981 rocznik. Teraz będzie miał wymieniane sprzęgło pompę oraz zlikwidowanie luzów na przodzie
Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 21:22

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Przy zakupie ciągnika tak jak i samochodu nie trzeba się śpieszyć.

Wiadomo idealnego może i ciężko ale zawsze będzie trzeba coś zrobić, wszystko jest uwarunkowane od ceny. My kupiliśmy kilka lat temu jako drugi ciągnik MTZ 82 z szkoły rolniczej zewnętrznie to była tragedia (wiadomo każdy wsiadał i do przodu) ale cena była rozsądna. Ciągnik po wymyciu i przeglądzie uzupełnienie braków TUZ i wymianie ogumienia ciągnik pracuje idealnie w siewniku, siewce, opryskiwaczu.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#12 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 11 styczeń 2009 - 21:30

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Oczywiscie ze można kupić dobry używany ciągnik ;) trzeba tylko cierpliwie szukać i napewno cos sie znajdzie ;) Jednak to tylko maszyna i nawet dobry może sie akurat po kupnie zepsuć ;) Wiem to po sobie ;) i zakupem c360 ;)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#13 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 12 styczeń 2009 - 14:27

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? trzeba szukac i troche zwiedzic świata my szukajac mtz zrobiliśmy 2000 km az wreszcie kuplismy

#14 Share aaaaaaaa

aaaaaaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 październik 2013 - 13:17

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? a co o tym sądzicie???

http://iam-agricultu...9e43.html?id=25

#15 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 01 październik 2013 - 19:04

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Gdyby nie było żadnego haczyka to te maszyny juz dawno stały by w Polsce , chyba ze transport to majątek :)

#16 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 01 październik 2013 - 19:22

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? To chyba wygląda na to, że to maszyny do licytacji.
2m

#17 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6301 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 02 październik 2013 - 08:30

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie?

trzeba szukac i troche zwiedzic świata my szukajac mtz zrobiliśmy 2000 km az wreszcie kuplismy

ja szukając kombajnu zrobiłem chyba z 700km, teraz kolejny wyjazd w granicach 1000km i potem jak dostanę wolne to kolejne 700km.
Jak tato szukał ciągnika to obejrzeli chyba z 10-15 sztuk i sporo zjeździli ze znajomym mechanikiem i niestety sporo to złomy.
Oglądając teraz kombajny pooglądałem też zetorki podobnego typu co mam ja. W niektórych nr ramy był przebijany więc trzeba mieć sporo szczęścia aby coś kupić sprawnego i jeszcze bez wad prawnych.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#18 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 03 październik 2013 - 06:45

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Zapomnij o kupne ciągnika w dealnym stanie. Ja obejrzałem ze 30 szt w ubiegłym roku - same problemy. Nawet nie szykowałem się na kupno idealnego ciągnika, ale niektóre to chyba tylko w cenie złomu można by kupić, a ceny takie, że hoho. Dobre cągniki są niestety w cenie (nikt dobrego za grosze nie odda), popatrz na rzykład na ceny Ursusa 4512/4514 - 40-50 tysięcy na dzień dobry. Jeśli cena jest poniżej średniej z ogłoszeń, to w ciągniku na 100% jest coś do roboty. Najtaniej chyba wychodzi robota silnika, bo w niektórych remont skrzyni przewyższa koszt zakupu.
Ja kupiłem ciągnik w sumie "do remontu" i okazało się, że do roboty jest silnik, właśnie kończe go składać. Reszta w tym sezonie zdała egzamin. Tak że życzę powodzena.
Ciągniki z likwidowanych gospodarstw na pniu wykupuj handlarze i picują. Potem cena x2 lub x3. Ciężko coś znaleźć. Oni maja swoją sieć informatorów, czas i transport. Zanim się dojedze, to juz sprzętu nie ma. Dodatkowo u nas jeszcze nie ma tej kultury, co na zachodzie. Tam dzwonisz, mówisz, że chciałbyś obejrzeć maszynę np. jutro i gość jej nikomu nie sprzeda, dopóki TY jej nie obejrzysz.

#19 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2729 postów

Napisany 03 październik 2013 - 07:03

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? Można kupić ciągnik w super stenie, jedziesz do Niemiec do jakiegoś dealera np fendta , tam często stoją zostawione w rozliczeniu ciągniki. Ciągniki są naprawdę ogarnięte, ważnyTUV ( to nie Polski przegląd za flaszkę ), są po pełnym serwisie - ja tak kupiłem swojego masseya, zrobiłem już ponad 1200mth praktycznie bezawaryjnie mimo że ma już 33lata. Tyle że dałem za niego 8000 euro więc sporo jak na takiego staruszka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 03 październik 2013 - 20:30

Czy można kupić używany ciągnik w bardzo dobrym stanie? No właśnie, jak chce się kupić coś fajnego to i trza dobrze zapłacić.
Ja też 3 lata temu szukałem i mogłem kupić z 10 tyś taniej lub więcej, ale kupiłem droższy i do tej pory tylko rączkę z biegów zmieniłem.A zrobiłem z 900 godzin.

Dodaj odpowiedź