Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki McCormick

72 odpowiedzi na ten temat

#61 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 11:31

Ciągniki McCormick Z tego co się orientuje to w MTXie 120 o mocy 117KM. Szukasz takiego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki McCormick Dzisiaj, 07:32
  •  

#62 Share agric_Ola

agric_Ola

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 23:07

Ciągniki McCormick

Witam. Proponuję założenie nowego działu poświęconego ciągnikom firmy McCormick. Ich popularność stale wzrasta.Co wy o tym sądzicie? Pozdrawiam.

Ja sama osobiście posiadam w swoim gospodarstwie 5 sztuk McCormicków: 150, 2 x 135, 115, 105. Mój ojciec jest bardzo wierny tej marce, za jej niezawodność i stosunkowo niskie zużycie paliwa. W mojej rodzinie kilku moich wujków uległo modzie na te oto traktory, np. w tym roku moja rodzina wzbogaciła się o dwa :)

#63 Share balantines

balantines

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 17:46

Ciągniki McCormick

Ja sama osobiście posiadam w swoim gospodarstwie 5 sztuk McCormicków: 150, 2 x 135, 115, 105. Mój ojciec jest bardzo wierny tej marce, za jej niezawodność i stosunkowo niskie zużycie paliwa. W mojej rodzinie kilku moich wujków uległo modzie na te oto traktory, np. w tym roku moja rodzina wzbogaciła się o dwa :)

Gratulacje ! :)
Dużymi krokami nadchodzi odświeżenie wszystkich modeli w McCormick'u :)
Mam nadzieję, że będą jeszcze bardziej cieszyły oko :) i dalej tak samo niezawodne jak i oszczędne :)

#64 Share lucek13354

lucek13354

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 10:39

Ciągniki McCormick Witam od paru dnijestem posiadaczem Mccormicka MTX 175 z 2002 roku i poszukuję do niego instrukcji oraz mam pare pytan
Posiadm skrzynię pawer schiwt to naczy na guziki wszystko pod obciązeniem i niewiem za bardzo co to jest ten trzeci zielony guzik na joistiku proszę o odpowiedz

Witam od paru dnijestem posiadaczem Mccormicka MTX 175 z 2002 roku i poszukuję do niego instrukcji oraz mam pare pytan
Posiadm skrzynię pawer schiwt to naczy na guziki wszystko pod obciązeniem i niewiem za bardzo co to jest ten trzeci zielony guzik na joistiku proszę o odpowiedz

#65 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 10 luty 2014 - 18:26

Ciągniki McCormick Wstaw zdjęcie do galerii to ktoś Ci pomoże.
@agric_Ola Teoria teorią a zdjęć jako potwierdzenia nie ma. :)

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2014 - 10:53

Ciągniki McCormick co sądzicie o McCormick mc 115, jaka cena i jak z awaryjnością

#67 Share lukilukas

lukilukas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 21:58

Ciągniki McCormick witam kolegów. Własnie sie zarejestrowałem na forum. Mam taki zgryz, otóż mam do kupienia mtx 135, niesprawny. Niesprawnosc ta polega na tym ze traktor ładnie odpala, ale po sekundzie lub dwóch sam gasnie, jakgdyby gasił go kluczykiem. koles dzwonił po magikach i stwierzili ze to wina rozrusznika albo alternatora, ale wymiana nie pomogła. Teraz stoi u jakiegos mechanika juz długo- ponoc wina lezy w skrzyni biegów. Czy to mozliwe i czy to droga zabawa takie cos zrobic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#68 Share andy26

andy26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 wrzesień 2014 - 08:37

Ciągniki McCormick

Witam. Mam pytanie odnośnie MC GMAX. Z powodu braku instrukcji obsługi nie wiem gdzie włącza się amortyzację tylnego tuz-a. Wersja typowo mechaniczna. Pomoże ktoś?

#69 Share Domelek12

Domelek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 20:59

Ciągniki McCormick

Witam,

Interesuje się ciągnikiem McCormick GM 55, chciałbym o nim coś usłyszeć. Czy daje on sobie jakoś radę w pługach i małym agregacie,czy bardziej pasuje do ślęzy i kosiarki? Ile taki GM 55 pali? Warto się nim interesować?

Z góry dziękuję za odp.

#70 Share srodecky

srodecky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 październik 2016 - 15:26

Ciągniki McCormick Ja polecam, przekonał mnie jeden ze spotów mccormicka na targach Agro, ale jeszzce problemów nie miałem z nim
Dodam, że model 175 2012 rok

#71 Share reno9034

reno9034

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 18:11

Ciągniki McCormick

mam do kupienia maccrmica mtx 125 z 2004 roku jak one sie sprawuja i jakie podobienstwa maja z case ktora to seria

dzieki za odpowiedz

#72 Share Yreneusz

Yreneusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 09:11

Ciągniki McCormick

reno9034 ta seria jest chyba odpowiednikiem Case Mx120 na silniku Cummins'a. Ogółem mocne ciągniki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#73 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 07 grudzień 2016 - 00:08

Ciągniki McCormick

Panowie jak sprawują się najmocniejsze z MTXów ? Skrzynia ta sama co w MX170 czy coś zmienione ? Bo słyszałem że w Case'ach 170 skrzynie tak długo nie wytrzymują jak w 135 czy 150 więc strach pomyśleć że taka sama mogła by być w MC 200 konnym...