Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki McCormick

72 odpowiedzi na ten temat

#41 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 05 luty 2009 - 23:02

Ciągniki McCormick Witam kolegów!
Bardzo dobry pomysł co do powstania na forum głównego tematu w ciągnikach McCormick tak jak mają inni. Landini też osobny by się przydał. Niech założy go użytkownik. Słusznie któryś z kolegów zauważył że marka robi się coraz bardziej popularna więc do dzieła. Czekam z niecierpliwością.
Pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki McCormick Dzisiaj, 09:22
  •  

#42 Share miodu1616

miodu1616

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 22:04

Ciągniki McCormick witam plamuję kupno mccornika cx105 lub mc105 czy moglibyście coś o nich napisać czym oni się różnią czy się psuyją jeśli tak to jak często i co się psuje najczęściej i czy wogule mi się opłaca bo planoję kupno używanego do pięciu lat z góry dzięki za odpowiedzi

#43 Share AdamD86

AdamD86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 13:38

Ciągniki McCormick Posiadam C-Max 105 jak do tura wysstarczy polecam z rpsem oszczedny niezawodzi z rozruchem moj 1500mtg bez tura w 1.5roku.teraz kupujemy xtx 145.marka sprawdzona .cx 105 lepiej wyposazony połbiegi i podnosnik rewers elektrohydrauliczny w standardzie mokre sprzegło tez plus.czasem tez moze zawiesc koszty naprawy sa duze .a cena zwykłej tarczy kompletu ok 2tys zł.

#44 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 15:11

Ciągniki McCormick To znaczy że już ci się zepsuł że znasz cenę części?

#45 Share AdamD86

AdamD86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 19:32

Ciągniki McCormick Niezepsuł sie poprostu mam znajomego ktory zajmował sie sprzedaza mc cormick i z tego wiem .a jesli siadzie mokre sprtzegło naprawa cos ok 12tys zł.

#46 Share pegu

pegu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 07:38

Ciągniki McCormick ja planuje kupić mcCormick MC90 z turem z 2002 r czy to dobry wybór :) ??????

#47 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 12 lipiec 2010 - 12:59

Ciągniki McCormick Tak nie posiadam mccormicka ale dużo o nim czytałem i słyszałem i ta marka jest coraz lepsza.

#48 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 15 grudzień 2010 - 20:06

Ciągniki McCormick Miał ktoś może stycznośc z serią CL i może powiedziec o niej kilka słów?
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#49 Share gucci123

gucci123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 grudzień 2010 - 13:59

Ciągniki McCormick Czesc....mam do zaoferowania Ciągnik McCormick F95XL rok 2005 ,przebieg 2000 Mtg w super stanie . Ciągnik do sprowadzenia z Irlandi Cena 14000 euro

#50 Share tadzik22

tadzik22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:hodowla,genetyka,kino

Napisany 21 grudzień 2010 - 21:45

Ciągniki McCormick mam c-max 105 ,zakupiony 2007 ,jesienią minęło mu 2000 motogodzin. miał kilka problemów ale większości z naszej winy(nidopatrzenie)ogólnie mocny chwat,tylko jest za lekki przodem,te 300 pare kila to zamało,w lekkich pracach pali skromnie,aż miło ale orka w 4 uni w ciężkim terenie to już inna bajka.idealny do tura,ja mam na innym ale może i na nim założymy.ogólnie polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share pitru

pitru

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Mechanika Komputery

Napisany 23 grudzień 2010 - 16:56

Ciągniki McCormick witam wszystkich forumowiczów
Odświeżę temat.....
Ponieważ nie został stworzony na forum dział z usługami piszę tutaj. Proszę, o nie usuwanie tego postu, a ewentualne przeniesienie do właściwego działu.

Z McComickiem mam do czynienia już od wielu lat, może nie pod kątem użytkowania, ale bardziej od strony technicznej z racji mojej pracy. Muszę przyznać, że w międzyczasie rozwiązano wiele problemów, z którymi borykały się pierwsze egzemplarze nie dając za dobrej opinii o marce. Pękające podstawy sprężarek, niskiej jakości czujniki i sworznie sensorowe hitha, przecierające się kable instalacji el. itd.
Ogólnie proponuję kierować się zasadą, żeby nie kupować premierowych modeli. Warto odczekać chwilę aż producent skoryguje ewentualne usterki.Ogólnie, uważam je za warte swojej ceny.

Zainteresowanych forumowiczów, którzy mają problem z McCormickiem lub Casem itp. informuję iż stworzyłem atrakcyjną alternatywę dla autoryzowanego serwisu McCormicka i Case. Tańsze części oryginalne i zamienniki, usługi serwisowe łącznie z diagnostyką komputerową(licencjonowane programy diagnostyczne) bieżące naprawy,remonty główne silników i skrzyń biegów.
Zainteresowanych, po więcej informacji zapraszam na pw
Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

#52 Share kazikrol

kazikrol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo,

Napisany 02 lipiec 2011 - 22:20

Ciągniki McCormick Mam od ponad roku McCormicka MTX 135 i też jestem zadowolony z ciągnika ma 1000mtg i idzie jak trzeba pracuje przy kosiarkach czołowej i bocznej , Przyczepie samozbierającej, wóz paszowy, pług unia 5, prasa
, i wiele innych prac ciągniczki ogólnie polecam

#53 Share mr_roobinson

mr_roobinson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 19:31

Ciągniki McCormick witam!
Mam mccormicka XTX 145 ma ponad 2000 mtg i do tego czasu chodził dobrze, lecz od pewnego czasu, gdy zapale ciągnik i zapalę światła drogowe to rzażą mi się wszystkie kontrolki na panelu. Co to może być? proszę o pomoc
pozdrawiam
mr_roobinson

#54 Share Artur_MASZROL

Artur_MASZROL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 październik 2012 - 12:46

Ciągniki McCormick Dodany obrazek

#55 Share nokes

nokes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 październik 2012 - 18:27

Ciągniki McCormick Witam.Jestem użytkownikiem marki JD od niecałych 20 lat. W swojej flocie posiadam JD 7810, 6930, 7930, 6420 i 6820 niektóre premium niektóre SE. Jeżeli mam sie wypowiadac co do awaryjnosci to za dowód ich niezawodności niech świadczy fakt ze 7810 przez 12 lat orał sam 400 hektarów 5 skibowym obracanym pługiem. Bez zadnych spóznienj, wszystko na czas. ma grubo ponad 8 tys motogodzin. Jak do dzisiaj wymienione zostały tylko oleje filtry i łożysku na wentylatorze chłodnicy. z żadnym z nich nie miałem problemów. Serwis super na telefon jesli chodzi o błedy które wyskakiwały w komputerze co jest norma w kazdym nowym. Ale nie było takie sytuacji ze którys stałchociazby raz i to w sezonie. A teraz co do McCormicka który moim zdaniem jest szmelcem. I wiem co mówie. Mniejsze modele moze i owszem sa w miare ale tylko dlatego ze przewaznie pracuja w lzejszych warunkach a i tak zawsze cos padnie. Przykładem jest sasiad który kupił MC o mocy 200 nie znam serii ale chyba MTX czy jak tam to jest w MC i 3 razy mu skrzynie wymieniali. W końcu jak 3 raz wstawili to za duzo oleju do skrzyni nalali i nowa skrzynie rozwaliło co jest wogóle jakims zartem. Sasiad przyjechał do nas po JD, dzisiaj nie poasiada juz MC tylko wymienił wszystkie na JD i zadowolony tez reki nie przykąłda do nich oprócz olejów i filtrów. Do dzisiaj dziekuje ze go namówilismy. Nastepnemu sasiadowi ukrecił sie wał korbowy w silniku Perkinsa nie wiem ile mocy, nie che kłamac chyba 170. Takze to nie jestr sprzet do pracy w polu ogólnie, tylko zabawka na której niektórzy ludzie zarabiaja pieniadze oferujac w małej kasie niby dobry sprzet co jest jak wiadomo nie mozliwe. U nas kazdy powazny posrzedawał te ciagniki. Chociaz znam kilku któzy pomimu ciagłych awarii trzymaja ten badziew bo jednak znajomosci swoje robia i nie chca wymierzac policzka dla Romanowskich. Ogólnie jesli ma pracowac na mniejszym areale to pochodzi pare lat, ale jesli ma to byc maszyna na dłuzej i do naprawde ciezkiej roboty to tylko Fendt i JD ewentualnie Class. Takie jest moje zdanie poparte wieloletnia praktyką, testami ciagników. a argumenty ze JD duzo pali a MC nie to wogóle nie licza się w tym temacie. JD spali troche wiecej ale swoje zrobi szybciej i bezproblemowo. Zawsze wiesz ze wsiadziesz i zrobisz co amsz zrobic a w MC to wiesz tylko ze za 2 tygodnie Ci skrzynia pójdzie albo silnik co jest najważniejszym elemnetem w ciagniku. Cena jest wyższa ale rekompensuje to póxniejsza bezproblemowa eksplatacja.Dla mnie rzecz jasna. Zero McCromicka dla powaznych gospodarzy którzy nie oszczedzaja na takiej inwestycji i rozwoju swojego gospodarstwa. A u państwa R może chodza te McCromicki ale nie zapominajmy ze oni maja je prawie za darmo, czesci to samo, a ze skrzynia zmieniana 10 razy to Ci nikt nie powie. Dzieki tej sieci która stworzyli wymienili sobie poporstu sprzet na nowy niekoniecznie dobbry ale lepszy niz te zetory i ursusiaki z PGR, a wszystko kosztem ludzi którzy kupuja od nich te badziewie naiwnie wierzac ze bedzie to chodzic. Poprostu jesli ktos powaznie mysli o zakupie na lata to niech wybierze albo JD Fendta albo Classa w wiekszej gotówce albo w mniejszej Deutza ale nie MC bo z tego co wiem ram pchaja najgorsze podzespoły. I dziwia mnie takie zdanie jak ktos mówi ze JD tez padaja tak ale JD trudno naprawde trudno znalezc co sie nagminnie psuje, a MC trudno znaleźć ale co chodzi bezproblemowo w polu. Najpierw sie zaczynaja problemy z e;lektryka, pózniej rozruch, skrzynia szarpie i tak ciagle cos i cos i po ciagniku i po robocie. Ale kazdy ma swoje zdanie i wie co kupic

#56 Share lukasznewholland

lukasznewholland

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 październik 2012 - 20:18

Ciągniki McCormick lukasz 27 planuje kupic mc cormicka mtx 185 z 2006 roku do tej pory miałem case magnum 220km i nh 8770 190km jezeli móg bys to podeslij mi nr tel miał by do ćiebie kilka pytam pozdrawiam łukasz 609768967

#57 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 15 październik 2012 - 14:44

Ciągniki McCormick @nokes
Ciekawe rzeczy piszesz. Mało wiarygodne, ale niech Ci będzie. Takiej ściemy dawno nie czytałem :) Pozdrawiam

#58 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 15 październik 2012 - 16:37

Ciągniki McCormick Kony MC to ZŁOMY. i chodzi mi o te ponad 200 km Tragedia. Jak nie wierzysz mogę ci podać nr telefonu do znajomych gdzie są dwa. Jeden 200km i drugi 240. Mają ponad 600 ha i musieli wynająć ciągniki w tamtym roku bo nie było czym robić. Tylko na lawete i do serwisu. Po przyjeździe drugiego zabierali, i tak ładnych parę razy w roku. Tego 200 km to zjeżdżał z lawety dwa kółka koło spółdzielni i z powrotem na serwis. I tak z 4 razy. W tamtym roku stał na serwisie z 3 miesiące.
Tylko czekają aż kredyt spłacą i do żyda. od razu.
Kupili je bo dobre ceny mieli.
W tamtym roku kupili Case i teraz NH.

#59 Share Sikor

Sikor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze serwis i naprawa

Napisany 21 kwiecień 2013 - 21:11

Ciągniki McCormick Naprawiam McCormicki niezawodne ciągniki i polecam wszystkim małe jaki duże małe na perkinsie mało spalają paliwa niema oszczędniejszego silnika no i duze beta power

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 00:47

Ciągniki McCormick Panowie w jakich najmniejszych McCormicku występuje amortyzacja kabiny lub osi?