Zaloguj się, aby obserwować  
mlody9

Jaki Ciagik na 7h

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinPykuS    68
No albo coś o podobnej mocy ale nowy ;)

 

Nie rozumiem jak się mu to opłaca (chodzi mi o tą cenę jaką przeznacza)... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Nie rozumiem jak się mu to opłaca (chodzi mi o tą cenę jaką przeznacza)... ;):D

Nie wiem ale jak to co on pisze jest prawdą to może i się opłaca nowy ciągnik...


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Na ten areał to polecam traktorek coś koło 50-60km najlepiej lambo lob same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

ja tesz za lampo jestem ;] tak okolo 80 km a ciagnik na 7 ha jest potrzebny taki poniewarz gonia terminy sam wiem posobie mam 20 ha i 2 tyg to 4512 niegasnie ;/ bo to pod buraki to pod cebule to pod buraczki to ziemnikai wczesne i caly czas jest cos do roboty ;/ ale fakt faktem po tych 2 tyg stoi :rolleyes: ale c 360 bym nie dal rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
ja tesz za lampo jestem ;] tak okolo 80 km a ciagnik na 7 ha jest potrzebny taki poniewarz gonia terminy sam wiem posobie mam 20 ha i 2 tyg to 4512 niegasnie ;/ bo to pod buraki to pod cebule to pod buraczki to ziemnikai wczesne i caly czas jest cos do roboty ;/ ale fakt faktem po tych 2 tyg stoi :rolleyes: ale c 360 bym nie dal rady ;/

 

Ale ty masz 3 razy więcej pola od niego... :( :(

 

Fajnym ciągnikiem na ten areał byłby Same Roller 70w (lub ten mniejszy)... :rolleyes: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym ci polecił nowego zetora np. Proxima 7441 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Ja bym ci polecił nowego zetora np. Proxima 7441 :rolleyes:

 

Też dobry ciągnik, w dodatku tańszy od Same Rollera 70w... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Nie no jak już za takie pieniądze i coś około 60 km to bym polecał ciągniki lepszych marek...np: SameDFGroup, JD, NH, Fendt...

Ostatnio jak dostałem płytkę świąteczną od Korbanka (wy też pewnie dostaliście) to jest tam w reklamówce taki mały, sprytny Fendziorek :rolleyes: O czymś takim pomyśl :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Może fend 312 buł opisywany ostatnio w dodatku do top agrar.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ludzie co wy piszecie ciagnik 100 km na 7 ha :rolleyes: od samego czytania chce mi sie smiac nie musze filmu ogladac !

toć spokojnie wystarczy 70 km albo ursus 914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

mi tez sie wydaje ze 100 km to o wiele za duzo ja mam 33 ha i mam c 385 i c360 i niemają co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

A ja bym Ci proponował coś takiego :rolleyes:

http://www.fendt.com/index.php?id=aa7de7f8...352525e&l=2

Na te Twoje 7 ha to w zupełności wystarczy, no i zawsze nowy :rolleyes: A wiadomo warzywa są bardzo pracochłonnym zajęciem więc wygoda gra tu duuużą rolę !


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Valtre A75 lub A95 ewentualnie N91 lub N101

ale na 7ha to taki duży ciągnik jest zbędny osobiście bym kupił najwyżej jakiegoś Zetrka z przednim napędem o niewielkiej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

No tak swoją drogą to Korbanek sie pokazał......... :rolleyes: A co do tematu to bierz Lambo, Proxima jest nie zła, ale Lambo na warzywka będzie lepszy, zwrotny, mało pali, dobry do transportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Hehe ciekawe jaki nakład tych płytek był :rolleyes:

 

---A co do ciągnika to myślę że bagatelka 60 km wystarczy :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
U nas we wsi jest 6 lampo wszystkie pracują w warzywach i owocach.

...i co w związku z powyższym ?


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj