Skocz do zawartości

Zdjęcie

świece żarowe w renault

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemek7652

przemek7652

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:03

świece żarowe w renault witam mam RENAULT CERES 95X z silnikiem john deere . nie dzialaja mi w nim swiece zarowe . doszedlem do tego ze kabel od swiec odlaczony byl od akumulatora ( zaizolowany leżał przy akumulatorze ) po podlaczeniu i tak nie dzialaja . prąd z akumulatora idzie na przekaznik i na tym koniec . Z przekaznika wychodza 4 kable: 2 grube ( wejscie z akumulatora i wyjscie na swiece zarowa ) 2 cienkie zielony i czarny ( nie wiem do czego one slużą) Czy ktos z was moglby mi napisac od czego sa te dwa cienkie kabelki i co moze byc przyczyna nie zalanczania sie swiec ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
świece żarowe w renault Dzisiaj, 21:24
  •  

#2 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:05

świece żarowe w renault a po złaczeniu razem tych dwóch cieńkich coś się dzieje????

#3 Share przemek7652

przemek7652

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:09

świece żarowe w renault nowlasnie probowalem balem sie ze przez przypadek zepsuje przekaznik . dlatego pytam od czego te kabelki sa .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:48

świece żarowe w renault Na 99 % te kabelki są do zasilania elektromagnesu który zewrze styki do dwóch tych grubych kabli. Tzn. jest to + i - . Najlepiej było by sprawdzić czy na którymś jest + podczas gdy kluczyk jest w pozycji grzania świec. Sprawdź czy jeden z tych cienkich kabli nie idzie gdzieś na masę?

#5 Share przemek7652

przemek7652

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:55

świece żarowe w renault wlasnie tak pomyslalem ze ten cienki czarny kabelek moze isc na mase . jutro sprawdze czy w tym drugim jest prad podczas wlaczonego zaplonu . podejrzewam ze albo przekaznik jest zepsuty albo w stacyjce cos nie laczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share przemek7652

przemek7652

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 18:08

świece żarowe w renault miales racje wlasnie tak to dziala . juz wiem o co chodzi . wszystko jest dobrze wlasnie sprawdzalem , jutro tylko poskrecam wszystko tak jak powinno byc