Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrol w skrzyni MF 30xx

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrianufo

adrianufo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 16:56

Agrol w skrzyni MF 30xx Zakładam temat tylko i wyłącznie o agrolu u w skrzyniach MF seria 30xx. Jest kilka tematów ale rozległych. Skupmy się i rozwiejmy wątpliwości, czy naprawdę rozpuszcza on tarcze, czy to tylko wyobraźnia tych którzy tak naprawdę nie wiedza co to agrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrol w skrzyni MF 30xx Dzisiaj, 01:44
  •  

#2 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 16:58

Agrol w skrzyni MF 30xx Ja się nie wypowadam co robi agrol bo nie wiem ale mam pytanie dotyczace jego ile kosztuje litr tego oleju co?

#3 Share adrianufo

adrianufo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:18

Agrol w skrzyni MF 30xx 10 zl za litr

#4 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:25

Agrol w skrzyni MF 30xx To lepiej kupic BP i miec swiety spokój za 12-13zł/l i po co kombinowac czy dobry czy zły i ryzykowac co w tej skrzyni nie jest zbyt dobre bo naprawa kosztuje.

#5 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:38

Agrol w skrzyni MF 30xx

10 zl za litr

Coś mi się kojarzy, że Agrol nie kosztuje 10zł/l tylko mniej (przynajmniej "luzem" w hurtownii)
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:39

Agrol w skrzyni MF 30xx Znalazłem Bp terrac podaje linka jeszcze raz wychodzi po 11,78zł za litr.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#7 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 18:21

Agrol w skrzyni MF 30xx Na stronie Lotosu napisane jest że Agrol U nadaje się "do stosowania w układach przkładniowych, hydraulicznych, do smarowania układu napędowego, również z tzw. mokrymi hamulcmi oraz jako ciecz robocza w układzie hydraulicznym ciągników i maszyn rolniczych, w tym ciągników firmy Massey Ferguson i Perkins" tylko skoro jest taki świetny to dlaczego na rynku jest też Agrol UTTO (Universal Tractor Transmission Oil)? Nigdzie nie moge znaleźć pełnej chrakterystyki Agrol U :lol:

@mf6140
BP Terrac jest kilka rodzajów :P

#8 Share adrianufo

adrianufo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 19:09

Agrol w skrzyni MF 30xx jak Bp terrec to trzeba super universal 10w40 http://www.olejesamo...rsal 10w40.html

no wlasnie nigdzie nie ma o agrolu u zadnej charakterystyki wiadomo tylko ze GL4 ale jaka lepkosc jaka norma hydrauliczna. a wlalem do swojego ciagnika i nie wiem co teraz zrobic czy bedzie dobry boje sie o skrzynie. no i wlasnie producent podaje ze przeznaczony do hamulcy i sprzegiel w kapieli olejowej to dlaczego inne osoby mowia ze rozpuszcza tarcze nie rozumiem tego

#9 Share lukasz6140

lukasz6140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 20:54

Agrol w skrzyni MF 30xx u nas mozna kupic w opakowani 5l za 40-45zł zalezy od sklepu i tyle samo w hurtowni luzem. u mnie w mfie tez mam agrol byłem zmuszony do wymiany zaraz po kupnie ciagnika a wtedy jescze sie nie orjentowałem ze podobno go mechanicy od tych ciagników nie zalecaja. traktor pracuje z turem w lato gdzy sie go rozpali wszystko jest dobrze ale teraz w zime jest przy gesty :lol: . ale gdy sie juz troche rozgrzeje wszydtko jest ok :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share gasnica

gasnica

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 09:47

Agrol w skrzyni MF 30xx Ja do swojego MF3070 pracuje głownie z turem stosuje Agro Stou 10W40. Zima czy lato żadnych problemów nie mam;) cena 11zł za litr