Skocz do zawartości

Zdjęcie

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514??

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 21:37

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? mam prośbę może koledzy mogli by pomóc gdzie w Polsce , najlepiej by było w cześci wschodniej można nabyć Fortschritt 514 najlepiej zeby to był perkins ale ostatecznie moze być IFA, stan oczywiście idealny;) cena no tak ok 55tys ze lekką modyfikacja. będę wdzięczna za jakieś namiary:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? Dzisiaj, 21:59
  •  

#2 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 07 styczeń 2009 - 10:09

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? http://www.allegro.p..._e_514_mdw.html
http://www.otomoto.p...=show&id=B87638
http://www.allegro.p...4_1992_rok.html
ten ostatni ma już nowszą kabinę jeżeli planujesz kupić kombajn to nie patrz na odległość lepiej nieraz jechać na drugi koniec Polski aby znaleźć coś ciekawego,nie wiem jak Tobie się te podobają ale myślę że coś byś już wybrał,ja swojego prowadziłem 160 km a było a ludzie prowadzą po kilkaset kilometrów
Ten ostatni ma klimę chyba na dachu!!!

#3 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 11:07

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? dzięki za linki ale jeśli już to bym wybrała :P szukam czegoś co max do 1600MTG, klima była by wskazana aczkolwiek nie koniecznie, fakt czasem piszą ze jest klima a im chodzi po prostu o nawiew, masz słuszność ze jak cos fajnego to warto jechać w drugi koniec polski ale najpierw muszę coś znaleźć po co warto by było jechać. jak byś coś jeszcze znalazł była bym wdzięczna :D pozdrawiam

#4 Share ojanusz

ojanusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 12:02

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514??

http://www.allegro.p..._e_514_mdw.html
http://www.otomoto.p...=show&id=B87638
http://www.allegro.p...4_1992_rok.html
ten ostatni ma już nowszą kabinę jeżeli planujesz kupić kombajn to nie patrz na odległość lepiej nieraz jechać na drugi koniec Polski aby znaleźć coś ciekawego,nie wiem jak Tobie się te podobają ale myślę że coś byś już wybrał,ja swojego prowadziłem 160 km a było a ludzie prowadzą po kilkaset kilometrów
Ten ostatni ma klimę chyba na dachu!!!

Ten z otomoto na moje oko to jest przemalowany i odmłodzony ,bo po szczegółach jakę widać na zdjęciach to jest max 88rok.

#5 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 13:10

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? no i tak to z tymi kombajnami jest niby się patrzy na foto no fajny będzie przyjeżdża się na miejsce a tu stoi coś co nazywaja kombajnem. eh ale ja znajdę tego jednego Forszaja:)

#6 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 18:37

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? W lubuskim, wielkopolskim, dolnośląskim tego troche jest wiec moze podzwon troche i ktoregos dnia sie tam wybierz? Nie ma zadnej gazety z ogloszeniami w twoim regionie ?

KS Falubaz

#7 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 19:35

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? przyznam ze jedyna gazeta chyba sa Anonse ale tam mały wybór forszaji, wogóle zauważyłam ze w moim regionie jest bardzo mało forszaji na skąłdach z maszynami rolniczymi, jest ich w okolicy kilkanaście ale nigdzie nie ma forszaji, no fakt w tych województwach co wymieniłeś duzo ogłoszeń forszaji nawet większość. ale to najpierw musze wyszukać jakoś namiarów zeby ich pomęczyć :P jak byście mieli namiar na jakąś solidną firmę to poproszę może tam coś jest. :D

#8 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 09:25

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? http://www.allegro.p...dw_idealny.html jak by coś jeszcze utargować to może wart uwagi klimy chyba nie ma ale jeśli przebieg oryginalny to super no i nie pobdzierany

#9 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 22:07

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? no znalazł się Forszaj ;) jak wszystko będzie dobrze to będzie ten http://www.allegro.p...dw_idealny.html

#10 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 09:50

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? Czyli ten który ja podałem. Życzę udanych zakupów. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 13:29

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? no ba trzeba polegać na opiniach i poradach kolegów z AF ;) ;)

#12 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 19:13

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? Gratuluje trafnego wyboru!!!!Jeśli ma on faktycznie 900Mth to będzie śmigał jak nówka ;)

#13 Share zbychu37

zbychu37

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 19:25

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? Po wygladzie świdra i rozgarniaczy łanu (zdarta farba) podejrzewam że on ma wiecej niż 900 mtg. Ale to tylko moje podejrzenia ;)

#14 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 19:35

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? 900mtg smiech na sali ;) przez tyle lat co on ma a ma napewno sporo to jak bys im co niedziela do kosciola jezdzil to wiecej bys mtg nabił przez jego zywot ;) 900mtg to nie realne

#15 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 20:28

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? Dlaczego nie realne a może jego właściciel nie robił na usługach tylko objechał swoje 40 ha i do garażu

#16 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 21:52

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? wszystko się okaże, a nawet jeśli ma więcej mtg to nic się nie dzieje miejmy nadzieje tylko ze ten ktoś o niego dbał

#17 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 21:52

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? Zgadzam sie z Wami panowie ,troche za bardzo wytarty ten ślimak jak na 900mth.Może gość zapomiał napisać jedynki z przodu? ;)

#18 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 22:50

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? no koledzy jeszcze chwile posłucham a zwątpię że był to dobry pomysł z tym kombajnem ;)

#19 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 10:19

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? Jedz go obejzyj i wtedy sie przekonasz czy wart jest tych 60 tys bo wg mnie nie jest wart. Wg mnie moze miec tylko 900 mtg a tego tylko po wygladzie slimaka nie mozna okreslić.Wcale on nie jest taki wytarty jak niektorzy pisza bo tylko na srodku nie ma farby na całej powierzchni. najlepiej jak pojedziesz go obejzec ale nie samemu, tylko wez ze soba jakiegos porzadnego mechanika. Zajrzyj np. do podajnikow. Jesli sa w nich dziury to na pewno nie ma 900 mth. Slimak w zbiorniku jesli bedzie cienki i ostry jak zyletka.Lozyska wytrzasaczy powinny byc jeszcze oryginalne, slimaki pod sitami zobacz w jakim sa stanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 14:11

gdzie mozna kupić Fortschritt MDW 514?? oczywiście że sama nie pojadę:) jedzie mechanik, który kombajnem kilkanaście lat jeździ więc się zna ;)