Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

102 odpowiedzi na ten temat

#81 Share marekjsp

marekjsp

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 luty 2012 - 22:43

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) mtz i t 25 to prawie to samo u nas na wsi facet ma mtz i t 25 i mówi że to są takie same ciagniki tylko mtz silniejszy dba o nie i chodzą jak należy na żadnego nie narzeka pracują na około 40 hektarach i jest z nimi jeszcze mf 255 a na t 25 ma zamontowanego tura z hydrametu i ma około 8 tyś mtg :blink:

Edytowany przez milanreal1, 04 luty 2012 - 10:48.
cytowanie poprzedniego posta

KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Dzisiaj, 16:47
  •  

#82 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 27 marzec 2012 - 12:53

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Mi się podoba, że po dachu kabiny T-25 można chodzić bez strachu że coś się wygnie albo zawali. Nie znam chyba drugiej takiej kabiny po której można w ten sposób chodzić (po masce też). Dodam, że ważę 110 kg :).

#83 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 12:55

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) skrzynia biegów ( 2 wajchowa) wielki plus ( nie synchronizowana) ale biegi wchodzą bez żadnych zgrzytów od dołu do góry i na odwrót. jak na swoją moc i gabaryty ciągnik potrafi bardzo dużo i jest niezastapiony do lekkich prac.

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#84 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 27 marzec 2012 - 13:02

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

Mi się podoba, że po dachu kabiny T-25 można chodzić bez strachu że coś się wygnie albo zawali. Nie znam chyba drugiej takiej kabiny po której można w ten sposób chodzić (po masce też). Dodam, że ważę 110 kg :).

U mnie przy chodzeniu po masce, zaczęła pękać w paru miejscach i trzeba było pospawać migomatem,ale teraz można śmiało chodzić.

#85 Share argoz

argoz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 27 marzec 2012 - 17:20

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) @Geo masz rację z tą maską i kabiną, ile to razy mój rusek robił jako rusztowanie z własnym napędem silnikowym. :lol:

#86 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 27 marzec 2012 - 19:21

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Ruska stal,ja na maskę swojego spuściłem drzewo,zdolny jestem.Pół godziny młotkiem i wyprostowana

#87 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 27 marzec 2012 - 21:14

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Ja kiedyś wycinałem prostokąt z tej blachy w środku co na niej są zegary żeby bezpiecznika założyć w te miejsce to było ciężko uciąć niby nie gruba blacha a oprór stawiała straszny.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#88 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 28 marzec 2012 - 10:40

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Niby jumz też ruski ale na dachu nie da się stanąć bo blacha się wygina :).
Ja wycinałem prostokąt w podstawie zegarów żeby założyć przełączniki od poloneza zamiast tych oryginalnych od świateł to też trochę musiałem pilnikiem polatać, ale zanim pilnikiem to wywierciłem kilka otworów i jakoś poszło. Te dwa przełączniki od poloneza z całą obudową świetnie się do tego nadają.

#89 Share ari321

ari321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 15:59

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) MI się podobają biegi, spalanie, 2 wajchy zmiany biegów, ogólnie nie wymienił bym na c330

#90 Share ZjednoczoneGospodarstwa

ZjednoczoneGospodarstwa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 12:15

Powiem tyle Rusek jest to dobry ciągnik dla małych gospodarstw.

ZALETY Dodany obrazek

1.Pali Mało.
2.Jest mały.
3.Zwrotny.
4.Ma sprężarkę.
5.Duża frajda z jazdy.
6.Dobre rozwiązanie z dwoma dzwigniami zmiany biegu.

WADY Dodany obrazek

1.CZĘSTO SIĘ PSUJE
2.Słaba karoseria.
3.Uparty podnośnik.

Dodany obrazek Ale i tak jest za***isty. Dodany obrazek

Ok kiedy to władek często sie psuje?Mam z 79r i nie robiłem jeszce nic poważnego.Może teraz wymienię terczę sprzęgła, i to tyle.A na mojej gospodarsce łatqo nie ma więc nie wiem.Może to tylko mój taki niezniszczaly : P

Edytowany przez ZjednoczoneGospodarstwa, 25 sierpień 2012 - 12:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Dzisiaj, 16:47
  •  

#91 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 25 sierpień 2012 - 21:22

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Nie tylko Twój taki jest więcej bywa niezniszczalnych :D
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#92 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 06:51

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Władka mamy od 79 roku prostota w prostocie idziesz zapalasz jedziesz gasisz jutro idziesz i musi zapalić jak już go jakimś cudem zapowietrzysz pompujesz z minutę i odpalić musi ,jedyna wada w mym przypadku mam tura kiedyś siewnik z bronkami ,sadzarkę z burtami aby więcej załadować to rozdzielacz ale wmontowali od fadromki i podnosi bez gazowania a oleje lałem do hydrauliki jaki miałem pod ręką ,mam nowy ciągnik olej wiadomo taki jak w instrukcji ,raz silnik mi zgasł nie odpaliłem już, serwis po godzinie odpalił nikt nie wie czemu się zapowietrzył ,władek ma te 25 koników ale spokojnie starczą mu

#93 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 01 wrzesień 2012 - 09:21

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Witam mam Władka od 83roku i powiem tak- największą jego zaletą to chłodzenie, tam woda do oleju nie pójdzie i odwrotnie i mogą być upały i też problemu nie ma że się zagotuje, najbardziej podłe ma to że praktycznie brak zaczepów tak transportowych jak i polowy,polowy też jest nie ciekawy.Zaczepy i łańcuchy trzeba przerobić we własnym zakresie i na swój sposób,chociaż już teraz można kupić gotowce dorobione.Tak że jak każdy inny traktor, ma swoje dobre i złe strony :) Pozdrawiam.

#94 Share celmer5

celmer5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie Gospodarką

Napisany 07 listopad 2012 - 15:04

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Ja posiadam władka z turem i powiem o nim tak że jego zalety to:
-Mocny podnosnik
-szczelna kabina
-ta oryginalna kabina jak dla 1 osoby jest bardzo dobra jeśli mamy ze sobą pasażera to ciasno jest :/
-skrzynia z reduktorkem :)
-małe spalanie :D
-dość skrętny

A te wady to bym powiedział
-Ostatnio często mi się zaczął psuć :(
-Kabina słaby komfort :/

#95 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 15:47

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) A na ile osób - miejsc siedzących masz go zarejestrowanego?
Jedną czy dwie?
Wiec się nie dziw, że jest ciasno we dwie. :D

#96 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 16:24

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) A jak to jest teraz na ile macie osób rejestrowanego władka albo inne traktory jak macie ,nasz władek z 79 roku mimo że tylko z daszkiem ale na błotniku jakieś siedzonko było ojciec zarejestrowany miał na 2 osoby potem 60 tka mimo że fabryka nie zamontowała siedziska też 2 osoby coś tam dorobili potem sami ,teraz farmtrac ma niby z boku plastykowe siodełko od biedy da się posiedzieć a w dowodzie teraz dopiero przeczytałem że na 1 osobę

#97 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 11:10

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Widzę, że co do zarejestrowania ciągnika z większa ilością miejsc siedzących wszystko zależy od interpretacji organu rejestrującego, no może i stacji diagnostycznej.
Niektórzy maja problem z zarejestrowaniem na dwie osoby nowego ciągnika z fabrycznym bocznym siedzeniem "instruktora", bo w świadomości urzędnika nic się od lat nie zmieniło i zawsze ciągniki miały jeden fotel i tego nikt mu nie wytłumaczy.
A tu koledze lata temu zarejestrowano na 2 osoby niefabryczny fotel na błotniku bez kabiny. A pasy bezpieczeństwa chociaż były? :)
Ciekawe jak policjant interpretuje taki dowód.

#98 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 13:41

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Witam- też mam na dwie osoby zarejestrowanego- kupiłem nowego w 83 r.i na przeglądzie w POM-ach chciałem, aby na dwie osoby było zrobione, i nie było żadnych problemów, wzięli traktor na warsztat , zamontowali mi z boku, co prawda skromne siedzenie i osłony z płaskownika na szyby, przed wypadnięciem pasażera na zewnątrz, w razie stłuczenia szyby, i to wszystko, i policja w trakcie kontroli nic do tego nigdy nie miała ,albowiem w dowodzie jest pieczątka diagnosty i wpis z POM-u że pojazd jest przystosowany do przewozu dodatkowo jednej osoby.Dodatkowy koszt tego przedsięwzięcia był niewielki, bo oficjalnie to finansowo faktura w granicach tyle, ile kosztował flakon dobrej gorzałki ,no i mechanikowi za dobrze zrobioną robotę też na flakon ale to już w nagrodę od siebie,nie wiem jak to dziś wygląda, gdyby chciał zrobić na dwie osoby taki przegląd :rolleyes: Pozdrawiam

#99 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 14:23

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) W dowodzie może być wbite, że pojazd ma przegląd, a policjant ma wątpliwości zabiera dowód i kieruje na powtórne badanie techniczne. :P
Może to że "siedzenie" zostało zamontowane w POM-ie z odpowiednia adnotacją zmienia wszystko.
Ale własny montaż siedzenia może spowodować niezadowolenie diagnosty, zwłaszcza że zajrzy on do fabrycznych danych pojazdu w grubej książce i okaże się że został wyprodukowany z jednym miejscem siedzącym. I może nie chcieć ryzykować pracy dla takiej zmiany.
Jakiś czas temu ganiali busy w przewozach osób, że samochody były przerobione z blaszaków na autobusy, z 3 miejscowego na 19. Ktoś po takiej przeróbce jechał na przegląd do zmiany w dowodzie i mu podbijali. Ale to było do czasu bo później samochody miały przejść dokładne badanie techniczne i okazywało się że miały zakaz przewożenia osób na tylnych siedzeniach z powodu nie fabrycznego montażu siedzeń i osłabienia konstrukcji pojazdu. A przecież ktoś kiedyś podbił taki samochód na przeglądzie.

Kiedyś diagnosta na pierwszym przeglądzie rejestracyjnym samochodu z zagranicy chciał wbić 6 miejsc gdzie samochód miał 7.
Nawet w gazecie z ogłoszeniami pokazałem mu że takie samochody maja 7 miejsc.
Dopiero jak policzyłem mu pasy bezpieczeństwa i zagłówki doszło do niego.

Ale się zagoniłem i odbiegłem trochę od tematu :ph34r:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share kuki1997t25

kuki1997t25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Władimirec t25a

Napisany 13 luty 2013 - 16:00

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Skrzynia 2 wajchowa