Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

102 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Wladus25

Wladus25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 18:10

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) T25 jest to maszyna nie do zajechania ;
- silnik twardy nie łatwo go zdusic
- skrzynia ( podoba mi sie to wajchowanie z 5 na 6
-podnosnik na malych obrotach wszystko podniesie
- łącznik ponieważ mam siłownik nie musze kręcić
-wiele zeczy zostało juz wymienionych

-i ten nie zastąpiony wygar B) (dzwięk)
-więcej podniesie od c330. c330 latwo udusic , brakuje biegu pomiędfzy 4 a 5 podskakuje przud np. z kosiarką

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Dzisiaj, 07:05
  •  

#62 Share PaWeL1995

PaWeL1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 18:54

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Osobiście nie posiadam władka ale podoba mi się min.  szczelna kabina , jego zwrotność , nawiewy w kabinie ,biegi wsteczne ( to że można się szybko poruszać do tyłu)  ;) No i oczywiście skrzynia biegów  B) ;)

#63 Share bertold13

bertold13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Zainteresowania:Maszyny PRL-u pracujace kiedys w pgr-ach i nie tylko:)

Napisany 23 grudzień 2010 - 15:01

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) zrywny traktorek:D no i malo pali:d mialem t25 ale niedawno sprzedalismy:D szkoda troche..:/
:)

#64 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 16:26

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

Mi się te ciągniki podobają bo mają sporo bajerów i chętnie bym c330 zamienił na niego ale ten wygląd i to sprzęgło .... :D

Nie wiem co mu do wyglądu brakuje http://www.agrofoto....adimirec-t-25a/
:D a psrzęgło zależy co chcesz robić. Do prasy odpada rotacyjna to trzeba kosiarke rozbujać, wtedy bieg, ruła, ciągaj pług ;) :)
Mój Wladimirec podbija świat

#65 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 30 grudzień 2010 - 16:13

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) -Rewers
-szybkość działania podnośnika
-zrywność
-spalanie

#66 Share kuba1221

kuba1221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:Elektronika,

Napisany 30 grudzień 2010 - 22:27

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Mnie się wszystko podoba

Oczywiście rewers i rewers z reduktorem w starszym władku, spalanie, to, że wszędzie w jedzie bo wąski jest, kolor no i można by tak długo wymieniać.

Edytowany przez kuba1221, 30 grudzień 2010 - 22:35.

#67 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 31 grudzień 2010 - 10:17

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Spalanie,dobra skrzynia biegów + rewers,podnosnik szybko podnosi i duze ciezary,kabina jak sa wszystkie szyby itp jest full wypas,no wgole cięzko go zdusić z obrotow,i ze mozan go podnosic obnizac poszerzac ipt wogole ciagnik i ci ludzie co go stworzyli dostaja o de mnie 5- bo ma ten ciagnik jakies wady ;)

#68 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 20:29

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) a nikt nie napisał o niezawodnym bezobsługowym wygodnym skutecznym chłodzeniu silnika

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#69 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 20:44

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Mam władka 32 rok twarda maszyna spalanie minimalne ja jeszcze nic nie robiłem w silniku poza pierscieniami i inny rozdzielacz,nie mamy chłodzenia płynem nie ma problemu z cieknącą chłodnicą, pompą i wężami ,wady to rozrusznik słaby raczej trzeba wymienić na inny ,no i kierowca w tym lekkim skaczącym z tym siedzeniem ciągnikiem ma kiepsko ale do wielu prac w gospodarstwie się przydaje i wole nim jechać niż 60 siątką albo farmtraciem

#70 Share Denison

Denison

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roslinna , mechanizacja rolnictwa maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej , hodowla koni.

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:36

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Osobiscie nie posiadam T25 ale podoba mi sie w nim rewers , spalanie , no i rozwiazanie dotyczace podnosnika.
" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Dzisiaj, 07:05
  •  

#71 Share Stasxmajster

Stasxmajster

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 23:26

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Jestem posiadaczem takiego ciągniczka i nie narzekam odpukać żeby służył i nie zamieniłbym go na c330 bo we Władku mam fajną szczelną kabine cichutko podnosnik dyga szybko na wolnych obrotach moze co bym dołożył to chętnie obciążniki na tył :D A jeśli chodzi o dźwięk to super ;)))

#72 Share karol2611

karol2611

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 05 maj 2011 - 16:45

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) również posiadam władka i ususa 4514... muszę przyznać ze konstrukcyjnie dla mnie wladek jest lepiej zrobiony... ma świetny podnośnik którym można docisnąć pług w orce.. ogolnie lepiej w nim steruje się podnośnikiem niż w ursusie bo w nim jak za wysoko podnieść to łomocze w środku a pożniej jak sie dobrze olej rozgrzeje to nawet jak do połowy podnieść to łomocze... rusek ma rewers co bardzo sobie cenie a w ursusie niema... silnik ma nie do zdarcia i o tym już się przekonałem ale dużo by pisać.. ma o niebo lepszą kabinę niż w ursusie (agro bis) bo te starsze ursusy kabine tez miały w miarę cichą... no nie powiem ze lepiej sie robi w polu ruskiem bo wiadomo ursus ma napęd wiekszą moc i jest ogolnie cięższy... tak na marginesie ma przepracowane około 10000 tys motogodzin i chodzi jak zegarek

#73 Share Paspartou

Paspartou

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 28 wrzesień 2011 - 13:51

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Długo by wymawiać ale napisze kilka;
-spalanie
-zwrotny
-łatwy do prowadzenia (nie licząc kierownicy bez wspomagania)
-jak się coś zepsuje to można samemu naprawić

#74 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 02 październik 2011 - 19:04

Z tego co wiem od taty i dziadka to od nowości tak miał ten luz na kierownicy, lub to co poowoduje że ciężko go utrzymać prosto na asfalcie przy szybszej jeździe. Ten typ chyba juz tak ma.

Ten typ tak nie ma. Jeśli od nowości tak było, to albo była źle ustawiona zbieżność kół, albo miał luzy na przekładni od nowego. Nowym władkiem kieruje się lekko i nie rzuca nim na boki. Dopiero jak się wyrobią wszystkie przeguby, oś na której zamocowana jest przednia oś, łożyska i tuleje zwrotnic albo przekładnia kierownicza to tak jak w każdym traktorze nie będzie się kierowało dobrze.
Jeśli to wina źle ustawionej zbieżności to przednie opony powinny się dużo szybciej zużyć. Jeśli opony są ok to szukaj jak wyżej ;).

#75 Share celmer5

celmer5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie Gospodarką

Napisany 06 styczeń 2012 - 20:46

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) kolego kacsio jak ma wspomaganie to jest zwrotny hehe :D
1-Mało pali
2-można jechać biegem 6 do pszodu i do tyłu np pszyczepe z nawozamy pszyczepiamy do przodu a lej do tyłu i 6 pszez wieś hehe B)

#76 Share ursus3603pmega

ursus3603pmega

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 25 styczeń 2012 - 16:23

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) mi się wiele rzeczy podoba
-spalanie
-mocny jest
-mały i zwrotny
-cena
-komfort jazdy

#77 Share argoz

argoz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 20:07

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) To mi też się wiele rzeczy podoba:
-mocny silnik
-skrzynia z rewersem
-szczelna kabina z nawiewami(cicha)
-"zatrzaskowa" hydraulika, dodatkowo szybka i mocna pompa
-bak z przodu ciągnika (można dociążyc przód lejąc do pełna)
-świeca żarowa w standardzie
-chłodzenie silnika (nie trzeba pamiętac ozlaniu wody)
-wskaźnik ciśnienia oleju
-pompa hydrauliczna podłączona "bezpośrednio" do silnika(na wciśniętym sprzęgle działa)
-alternator z regulacją
-lekko wciskane sprzęgło
-siłownik z dociążaniem
-dobra widocznośc
-oddzielny zbiornik hydrauliczny
-wskażnik paliwa
-tanie części
i jeszcze kilka innych rzeczy :rolleyes:

#78 Share damianursus1222

damianursus1222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, Historia, Football, skoki narciarskie, mechanika

Napisany 30 styczeń 2012 - 16:54

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) chłodzenie powietrzem nie trzeba się martwić o rozwalenie bloku czy chłodnicy w zimie :) szczelna kabina odprężnik w środku bak paliwa z przodu i miarka paliwa

#79 Share marekjsp

marekjsp

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 luty 2012 - 19:02

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) w moim władziu podoba mi się docisk podnośnika który bardzo się przydaje dobrze zapala w mrozy biegi ma dopasowane dobrze szczelna kabina jak na tamte lata to był luksus no i możliwość zmiany prześwitu z wad to ma tylko jedną mianowicie jednostopniowe sprzęgło..:( ale i tak lubie tym ciągnikiem pracowac :D
KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 03 luty 2012 - 19:29

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Tak czytając te opinie w tym temacie i chcąc porównać do podobnego tematu w kategorii mtz wychodzi na to, że władek ma lepsze opinie. Jednak nie jest chyba tak, że jak władek dobry to i mtz no ale wiedzą dobrze Ci co mają obydwa ciągniki.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D