Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

102 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tommot003

tommot003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Mororyzacja, rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:23

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) mi akurat sie podoba spalanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Dzisiaj, 22:04
  •  

#2 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 06 styczeń 2009 - 20:45

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) nie mam osobiście T25 ale podoba mi się w nim skrzynia biegów - układ biegów jest po prostu unikatowy :P
all rights reserved

#3 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 07 styczeń 2009 - 17:57

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) skrzynia biegów i wajchy od hydrauliki po w 330 trzeba trzymać wajche zamin maszyna sie podniesie a tu tylko wajcha cyk do góry i sie podnosi bez trzymania wajchy.

#4 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 18:01

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) rewers to wygoda i piękna sprawa

#5 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 18:12

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Mi też podoba sie to, że jest rewers (sam go sobie zakładałem), dość wygodna kabina z nawiewami i mocny podnośnik.

#6 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 18:25

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) A mi kierownica taka długa i szczególnie szybka jazda t25 w kabinie puszka

#7 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 07 styczeń 2009 - 20:16

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) No i zapomniałem o rewersie i ekonomiczny silnik.

#8 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 12 styczeń 2009 - 22:09

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Ach jaki ten rewers jest przez was ubustwiany tylko po co on do 6 biegowej skrzyni?? 30-stka też ma wsteczny naprzeciw 4 i jest git :)

Nie cytujemy poprzednich postów-mod

#9 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 22:48

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Co prawda nie posiadam Władimirca ale sporo miałem okazji pojeździć podobała mi się w miarę szczelna kabina ale ten rewers to zawsze coś co czyni go bardziej sprytniejszym można jechać szybko do tyłu a C330 to jest nie możliwe.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#10 Share kamil555

kamil555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 16:39

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Mi ten ciągnik podoba się za:
1 spalanie
2 mocny podnośnik
3 twardy silnik
4 wygoda podczas jazdy
5 skrzynia biegów (biegi są dobrze dopasowane)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Dzisiaj, 22:04
  •  

#11 Share czesio200

czesio200

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:kobiety, rolnictwo, maszyny, motoryzacja

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:18

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) mi we władku to tylko kabina sie podobała a reszta do bani
podnośnik słaby stale sie urywały laszki
silnik mało pali ale np 3p pali tyle samo jak ma lekko a robota nie porównywalna ale w t25 plusem jest niska cena i chyba tylko to
czesio200

#12 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:26

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Rewers jest potrzebny nawet w 6 biegowej skrzyni i się przydaje bardzo.
Podnosnik ma mocny.
Silnik tez ciezko zdusic.
Szczelna kabina
Dobrze zestopniowane biegi nic nie brakuje tak jak np w Ciapku miedzy 4 a 5.
No i ta super widocznosc w porówaniu z Ciapkiem to jest miodzio(widocznosc).

#13 Share Grego525

Grego525

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:32

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Ma przepiękny dźwięk.. :)
...............................................

#14 Share kacsio

kacsio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 19:55

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Powiem tyle Rusek jest to dobry ciągnik dla małych gospodarstw.

ZALETY :)

1.Pali Mało.
2.Jest mały.
3.Zwrotny.
4.Ma sprężarkę.
5.Duża frajda z jazdy.
6.Dobre rozwiązanie z dwoma dzwigniami zmiany biegu.

WADY :)

1.Często się psuje.
2.Słaba karoseria.
3.Uparty podnośnik.

:) Ale i tak jest za***isty. :)

#15 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 22:40

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Jak komus niedomaga podnosnik lub inna cześć to niech nie pisze że to jest wada ciagnika.
Bo po prostu u niego nie działa, bo to normalne że cos może sie popsuc lub zurzyć.
Wada to jak coś od nowosci źle badz niewygodnie, niewłasciwie działa. A nie po latach jak się zurzyło, bo to normalne w każdym sprzecie.

#16 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 15 styczeń 2009 - 08:47

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Pablo mówisz że ciężko zdusić? Ja jak jeździłem u sasiada jego ruskiem ze słomą i naładowali pół przyczepy(przyczepa 3 tonowa) to w rusku gaz w podłodze i bieg nie pamiętam ale chyba ten taki pośrodku szosowy jak w 5 i rusek ledwo ciągnął(ciągnik po remoncie cały silnik).A jak mi załadowali całą przyczepę do 30 to 800 rpm i 4 i nawet z obrotów nie spadał pod takie małe góreczki.Nie musisz mi wierzyć bo i tak pewnie nie uwierzysz :) ale ja wiem swoje.

#17 Share bili

bili

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 12:12

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) he he ja jeżdzę troche nietypowym władymirkim posiada pare fajnych rzeczy np:
-przedni napęd tylko szkoda że na stałe bez możliwości wyłanczania
-wspomaganie na orbitrol dzięki czemu mam kierownice od malucha i kręci się leciutko
-dwa pedały sprzęgła (wyglądają jak hamulce tylko że z lewej strony są) jedno do wałka i żółwia(obsługuje tylko dwa biegi) a drugie do pozostałych biegów
-troche mocniejszy silnik bo ma 34 konie
-świece żarowe (jeszcze nie było takiego mrozu żeby je urzyc) przy -19 odpala bez nich
A pozatym to jak w każdym władku mam pare fotek dla zainteresowanych tylko nie moge ich jakos do galerii wrzucić jedną udało mi sie zamieścić a pozostałe sie chyba moderatorowi nie podobają

#18 Share JOzEk9

JOzEk9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 11:21

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) to może wyślij mi je na email jozek9991@gmail.com

#19 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 14:38

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

Pablo mówisz że ciężko zdusić? Ja jak jeździłem u sasiada jego ruskiem ze słomą i naładowali pół przyczepy(przyczepa 3 tonowa) to w rusku gaz w podłodze i bieg nie pamiętam ale chyba ten taki pośrodku szosowy jak w 5 i rusek ledwo ciągnął(ciągnik po remoncie cały silnik).A jak mi załadowali całą przyczepę do 30 to 800 rpm i 4 i nawet z obrotów nie spadał pod takie małe góreczki.Nie musisz mi wierzyć bo i tak pewnie nie uwierzysz :lol: ale ja wiem swoje.

Zalezy jaki bieg właczyłes bo jak 4-ke to ona jest duzo duzo szybsza niż w C-330 4-ka jakies 11km/h do 6-7km/h. Więc róznica duża no i Władkiem trzeba umiec jezdzic bo jak pojechałem pierwszy raz w pole to mówiłem ze już do niego nie wsiade.
Mam i Ciapka i Władka i T-25 dużo cięzej zdusic w pługu niż Ciapka wiem co mówię.
Tylko charakterystyka silnika jest troche inna i może Ciapek na małych obrotach ciagnie lepiej niz Władek ale tak od 1500obr/min to juz T-25 wygrywa.
Przeciez T-25 osiaga 30km przy 1800obr/min a Ciapek przy 2200obr/min no to chyba normalne ze Władek jest mocniejszy w normalenej pracy i ma chyba tez większy moment obrotowy.
Jak nie miałem Władka to też myslałem ze C-330 jest dużo lepszy i mocniejszy ale jednak się grubo pomyliłem i jesli nie masz tych 2 ciagników to nie porówuj.

A i róznica w masie między C-330 a T-25 to 100kg ale trzeba liczyc ze we Władku ta masa bez obciazników z tyłu a w Ciapku z obciąznikami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tommot003

tommot003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Mororyzacja, rolnictwo

Napisany 16 styczeń 2009 - 15:10

he he ja jeżdzę troche nietypowym władymirkim posiada pare fajnych rzeczy np:
-przedni napęd tylko szkoda że na stałe bez możliwości wyłanczania
-wspomaganie na orbitrol dzięki czemu mam kierownice od malucha i kręci się leciutko
-dwa pedały sprzęgła (wyglądają jak hamulce tylko że z lewej strony są) jedno do wałka i żółwia(obsługuje tylko dwa biegi) a drugie do pozostałych biegów
-troche mocniejszy silnik bo ma 34 konie
-świece żarowe (jeszcze nie było takiego mrozu żeby je urzyc) przy -19 odpala bez nich
A pozatym to jak w każdym władku mam pare fotek dla zainteresowanych tylko nie moge ich jakos do galerii wrzucić jedną udało mi sie zamieścić a pozostałe sie chyba moderatorowi nie podobają

wyślij im na e-mail tommot003@onet.eu