Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ładowaczy czołowych!!

435 odpowiedzi na ten temat

#81 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 10 październik 2008 - 20:15

Ceny ładowaczy czołowych!! czy ma ktoś na forum ładowacz czołowy pirat z firmy UNIA FAMAROL jak one sie sprawują?????????
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ładowaczy czołowych!! Dzisiaj, 19:21
  •  

#82 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 11 październik 2008 - 08:07

Ceny ładowaczy czołowych!! Posiadam aktualne ceny ładowaczy czołowych 3 firm.
I tak Stoll Robust HDPM 30 z szuflą 2,35m oraz z krokodylem 2 m kosztuje netto 31800 zł
Trac Lift 260 z chwytakiem szuflą i krokodylem kosztuje 25000 zł
JD 663 szufla 2,4m krokodyl 1,8 m kosztuje 10000 euro
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#83 Share kevin25

kevin25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Pojazdów Modelowanie Przestrzenne i Powierzchniowe,

Napisany 16 październik 2008 - 16:50

Ceny ładowaczy czołowych!! http://www.wrzuta.pl...EyT/453861928_3 ile może kosztowac taki ładowacz
JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 październik 2008 - 18:51

Ceny ładowaczy czołowych!! taki to 10 kafli z groszami, a ja mam pytanko bo na allegro jest dużo zachodnich turów ściąganych z zetorów lub jakichś caseyów itp zachodnich maszynem, najczęściej ceny zaczynają się od 10-11 tyś i takie coś by mnie interesowało do r3 i mam pytanko jak to jest z tymi mocowaniami czy musiał bym kupować nowe czy te stare mocowania są jakieś uniwersalne, czy lepiej kupić nowe o ile dało bys iedokupić ile by to kosztowało i czy warto dorabiać stare moicowanie bo przez stare mocowanie nie chciał bym sobei nowego ciągnika rozłamać ;)

#85 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 16 październik 2008 - 19:25

Ceny ładowaczy czołowych!! Jesli chcesz sie cieszyc turem to kupuj takiego który bedzie idealnie pasował do twojego modelu ( żadnych przeróbek ) HAndlarz ci powie a to "malutka" przeróbka ja nie uznaje takich kombinacji. JA niedawno kupowałem uzywany to cos o tym wiem. Jesli myslisz o dokupieniu mocowan to w gre wchodza ładowacze jedynie polskich producentów. Mocowania do zachodnuch ładowaczy np. trimy lub quicka - 4000E !!!!!!!!!!! ( sam nie dowierzłem jak mi powiedził dealer ;) )

#86 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 październik 2008 - 19:30

Ceny ładowaczy czołowych!! oj to niedobrze bo r3 to nowy model i za h*ja nic nie dobiore żeby pasowało idealnie, a to że handlarzyny będą mydlić oczy to wiem doskonale dlatego właśnie Was pytam ;).
Co do polskich ładowaczy to dieler cos mi mówił że polskie ładowacze tez do sdf niebardzo pasują a tym bardziej do r3 i r2 i będą musieli coś wycinać coś tam nowe dziury wiercić czy coś takiego że to idelanie nie będzie, nei wiem czy to tak do końca prawda czy tylko naciągał na zachodni ładowacz ale bardzo odradzał polskie ładowacze że za ciężkie no i że niebardzo pasują

#87 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 16 październik 2008 - 19:42

Ceny ładowaczy czołowych!! według mnie to cie buja i to ostro. Znajac życie R3 jest odswieżobnym modelem i miał poprzedników i od nich mocowania beda pasowac. to samo sie tyczy zachodnich muszisz obczaic który poprzedni model miał taka sama konstrukcje. Głownie chodzi o przód i tylny most.a co do nowych polskich to bajki gada. Od tego jest producent żeby dostrczyc idelanie pasujace mocowania i jak wychodzi nowszy model ciagnika to sa od tego ludzie zeby je opracowali .

#88 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 październik 2008 - 19:55

Ceny ładowaczy czołowych!! może i tak niewiem, ale juz np. tur 4 z pol motu będzie niewiele tańszy od stolla, ale to i tak wydatek grubo ponad 20 tyś
a ja szukam coś taniego

http://www.roltech.e...=...2&grupa=013

co myślicie o tych turach z giżycka?

#89 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 16 październik 2008 - 20:17

Ceny ładowaczy czołowych!! po mojemy hydramet i polmot to podobna jakosc. Moim zdaniem szukaj jakiegos polskiego ładowacza z ciagników typu zetor 77xx, seri super 734x itd oraz z ursusów 4514, 5314 i dokup mocowanie

#90 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 październik 2008 - 20:26

Ceny ładowaczy czołowych!! już od dawna przeglądam oferty na allegro i niestety nic cikawego polskiego nie ma bo jeśli jest taki ładowacz np. pol mot 4 lub jakiś chydramet to cena jest najwyżej 20% niższa od fabrycznej więc używany polski to chyba odpada.
pomysł mam taki ze jak ma być tanio, a miał byc ładowacz 2 sekcyjny na mf 255 ale dać za łądowacz na stary ciągnik 7,5 tyś to za te pieniądze byłby z giżycka tur 14 na 2 sekcje za jakieś 10-12 tys a można pomyślec o poziomowaniu i innych bajerach.
a tak wogóle to czy do lekkiego ciągnika warto zakładać jakiś duży tur o mocnym udzwigu, co na tym zyskam, bo niekturzy do r3 polecają tura 6 z polmotu lub 16 z gizycka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 16 październik 2008 - 20:50

Ceny ładowaczy czołowych!! ile wązy r3 to podstawa ??? uzywany tur w normalnym dos przyzwoitym stanie to 12-13tys trzeba dac doliczyc mocwoania 2tys i osprzet to wychodzi sumka ;) wiem po sobie dałem 12tys za tura + osprzet chwytak i szufla 4,5tys.

#92 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 październik 2008 - 21:24

Ceny ładowaczy czołowych!! waży 3,5t goły, a zastanawiam się nad nowym turem 14 z giżycka i jakoś przeboleć ten brak prostowodów http://www.allegro.p...r_hydramet.html bo cena jest atrakcyjna

ps. Biały2005 tura z 3512 nie sprzedajesz?

#93 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 17 październik 2008 - 10:01

Ceny ładowaczy czołowych!! daj se spokój po pierwsze za 12tys masz goły tur bez poziomowania i w dodatku to mocowanie narzedzi to porazka !!!!!!!! Jak kupowac to cos konkretnego z mocowaniem EURO. i udzwig 850kg to może miec problemy z ciezsza kiszonka jak założysz chwytak koło 200kg

a co do tura z 3512 to sie narazie zastanawiam ;) w żniwa sie przydawał bo słome szybciej zwiezlismy. zobacze jak bedzie w zimie boe zetora ciezej odpalic na dużych mrozach a 3512 dostaje samostarta i zapali zawsze :o A kukurydze woże codziennie

#94 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 październik 2008 - 17:28

Ceny ładowaczy czołowych!! chyba dam sobie spokój, bo jak coś kupić to żeby to było konkret a nie kupić i zaraz żałowac ;).

ps. ma ktoś ten tur fabryczny do farmtracka, bo taki własnie z polskich dieler proponował mi do r3 cena niższa od pol mot 4 poziomowanie fajne mocowanie że nie ogranicza skrętu kół i zakładanie tura łatwe

#95 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2641 postów

Napisany 17 październik 2008 - 18:53

Ceny ładowaczy czołowych!! Czyli firma agromasz ? http://www.agromasz.com.pl/ robią te ładowacze z 800/1000m od farmtrakow.

#96 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 październik 2008 - 21:08

Ceny ładowaczy czołowych!! dokładnie, no ale joy, 3 sekcje, antywstrząs krokodyl łyżka i też wyszło chyba 24 tyś

#97 Share ursus5714agromasz

ursus5714agromasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 18:37

Ceny ładowaczy czołowych!! ile kosztuje cały tur 12 z osprzetem???

#98 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 07 styczeń 2009 - 20:46

Ceny ładowaczy czołowych!!

oj to niedobrze bo r3 to nowy model i za h*ja nic nie dobiore żeby pasowało idealnie, a to że handlarzyny będą mydlić oczy to wiem doskonale dlatego właśnie Was pytam :P.
Co do polskich ładowaczy to dieler cos mi mówił że polskie ładowacze tez do sdf niebardzo pasują a tym bardziej do r3 i r2 i będą musieli coś wycinać coś tam nowe dziury wiercić czy coś takiego że to idelanie nie będzie, nei wiem czy to tak do końca prawda czy tylko naciągał na zachodni ładowacz ale bardzo odradzał polskie ładowacze że za ciężkie no i że niebardzo pasują

ale ten diler lecial w kulki z toba do R3 polskie tury pasuja i nic nie trzeba przerabiac co on za głupoty gadal chyba chcial ci wcisnac jakis zagraniczny tur. a co do tura polskiego to pasuja normalnie tylko przychodzi dodatkowe ramie pod skrzinie czy silnik i wszystko pasuje idealnie zadnego wiercenia i przerabiania wiem co mowie!!!
ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

#99 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:12

Ceny ładowaczy czołowych!! ameryki nie odkryłes :P Juz dawno pisałem ze cały problem lezy tylko w wyprodukowaniu mocowan jak to Ty nazywasz ramienia :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 07 styczeń 2009 - 23:05

Ceny ładowaczy czołowych!! nie mowie ze odkrylem ameryke tylko wyrazilem swoja opinie :P
ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Dodaj odpowiedź