Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4653

Jakie są ceny nowych ładowaczy stoll do mf 3635 i mf 5425. Jak jest z montażem tura innego producenta do nowego ciagnika chodzi mi o gwarancje i o uchyty do montazu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

cen to ci nie powiem ale co do gwarancji to jest tylko i wyłacznie widzimisie delera :o Ale wiadomo deler chce wiecej zarobic i wciska ten na którym ma wiekszy zarobek. Bardzo czesto tez za dana marka ciagnika idzie konkretna firma produkujaca ładowacze bo obie te firmy maja umowe :o Wiec co powie w tej kwesti deler który sprawuje gwarancje jest swiete :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

zna ktoś ceny osprzętu orginalnego JD ( krokodyl, łyżka "multiłopata"? z quicke krokodyl kosztuje ok 13 tyś z vat a łyżka 3,8 tyś z vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27
Jakie są ceny nowych ładowaczy stoll do mf 3635 i mf 5425. Jak jest z montażem tura innego producenta do nowego ciagnika chodzi mi o gwarancje i o uchyty do montazu.

Pozdrawiam

dO MF5425 ładowacz stoll F15 HDPM kosztuje 6000 Euro netto innych Korbanek nie chce za bardzo zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

czy ma ktoś na forum ładowacz czołowy pirat z firmy UNIA FAMAROL jak one sie sprawują?????????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Posiadam aktualne ceny ładowaczy czołowych 3 firm.

I tak Stoll Robust HDPM 30 z szuflą 2,35m oraz z krokodylem 2 m kosztuje netto 31800 zł

Trac Lift 260 z chwytakiem szuflą i krokodylem kosztuje 25000 zł

JD 663 szufla 2,4m krokodyl 1,8 m kosztuje 10000 euro


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

taki to 10 kafli z groszami, a ja mam pytanko bo na allegro jest dużo zachodnich turów ściąganych z zetorów lub jakichś caseyów itp zachodnich maszynem, najczęściej ceny zaczynają się od 10-11 tyś i takie coś by mnie interesowało do r3 i mam pytanko jak to jest z tymi mocowaniami czy musiał bym kupować nowe czy te stare mocowania są jakieś uniwersalne, czy lepiej kupić nowe o ile dało bys iedokupić ile by to kosztowało i czy warto dorabiać stare moicowanie bo przez stare mocowanie nie chciał bym sobei nowego ciągnika rozłamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Jesli chcesz sie cieszyc turem to kupuj takiego który bedzie idealnie pasował do twojego modelu ( żadnych przeróbek ) HAndlarz ci powie a to "malutka" przeróbka ja nie uznaje takich kombinacji. JA niedawno kupowałem uzywany to cos o tym wiem. Jesli myslisz o dokupieniu mocowan to w gre wchodza ładowacze jedynie polskich producentów. Mocowania do zachodnuch ładowaczy np. trimy lub quicka - 4000E !!!!!!!!!!! ( sam nie dowierzłem jak mi powiedził dealer ;) )


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

oj to niedobrze bo r3 to nowy model i za h*ja nic nie dobiore żeby pasowało idealnie, a to że handlarzyny będą mydlić oczy to wiem doskonale dlatego właśnie Was pytam ;).

Co do polskich ładowaczy to dieler cos mi mówił że polskie ładowacze tez do sdf niebardzo pasują a tym bardziej do r3 i r2 i będą musieli coś wycinać coś tam nowe dziury wiercić czy coś takiego że to idelanie nie będzie, nei wiem czy to tak do końca prawda czy tylko naciągał na zachodni ładowacz ale bardzo odradzał polskie ładowacze że za ciężkie no i że niebardzo pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

według mnie to cie buja i to ostro. Znajac życie R3 jest odswieżobnym modelem i miał poprzedników i od nich mocowania beda pasowac. to samo sie tyczy zachodnich muszisz obczaic który poprzedni model miał taka sama konstrukcje. Głownie chodzi o przód i tylny most.a co do nowych polskich to bajki gada. Od tego jest producent żeby dostrczyc idelanie pasujace mocowania i jak wychodzi nowszy model ciagnika to sa od tego ludzie zeby je opracowali .


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

po mojemy hydramet i polmot to podobna jakosc. Moim zdaniem szukaj jakiegos polskiego ładowacza z ciagników typu zetor 77xx, seri super 734x itd oraz z ursusów 4514, 5314 i dokup mocowanie


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

już od dawna przeglądam oferty na allegro i niestety nic cikawego polskiego nie ma bo jeśli jest taki ładowacz np. pol mot 4 lub jakiś chydramet to cena jest najwyżej 20% niższa od fabrycznej więc używany polski to chyba odpada.

pomysł mam taki ze jak ma być tanio, a miał byc ładowacz 2 sekcyjny na mf 255 ale dać za łądowacz na stary ciągnik 7,5 tyś to za te pieniądze byłby z giżycka tur 14 na 2 sekcje za jakieś 10-12 tys a można pomyślec o poziomowaniu i innych bajerach.

a tak wogóle to czy do lekkiego ciągnika warto zakładać jakiś duży tur o mocnym udzwigu, co na tym zyskam, bo niekturzy do r3 polecają tura 6 z polmotu lub 16 z gizycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ile wązy r3 to podstawa ??? uzywany tur w normalnym dos przyzwoitym stanie to 12-13tys trzeba dac doliczyc mocwoania 2tys i osprzet to wychodzi sumka ;) wiem po sobie dałem 12tys za tura + osprzet chwytak i szufla 4,5tys.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

daj se spokój po pierwsze za 12tys masz goły tur bez poziomowania i w dodatku to mocowanie narzedzi to porazka !!!!!!!! Jak kupowac to cos konkretnego z mocowaniem EURO. i udzwig 850kg to może miec problemy z ciezsza kiszonka jak założysz chwytak koło 200kg

 

a co do tura z 3512 to sie narazie zastanawiam ;) w żniwa sie przydawał bo słome szybciej zwiezlismy. zobacze jak bedzie w zimie boe zetora ciezej odpalic na dużych mrozach a 3512 dostaje samostarta i zapali zawsze :o A kukurydze woże codziennie


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

chyba dam sobie spokój, bo jak coś kupić to żeby to było konkret a nie kupić i zaraz żałowac ;).

 

ps. ma ktoś ten tur fabryczny do farmtracka, bo taki własnie z polskich dieler proponował mi do r3 cena niższa od pol mot 4 poziomowanie fajne mocowanie że nie ogranicza skrętu kół i zakładanie tura łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22
oj to niedobrze bo r3 to nowy model i za h*ja nic nie dobiore żeby pasowało idealnie, a to że handlarzyny będą mydlić oczy to wiem doskonale dlatego właśnie Was pytam :P.

Co do polskich ładowaczy to dieler cos mi mówił że polskie ładowacze tez do sdf niebardzo pasują a tym bardziej do r3 i r2 i będą musieli coś wycinać coś tam nowe dziury wiercić czy coś takiego że to idelanie nie będzie, nei wiem czy to tak do końca prawda czy tylko naciągał na zachodni ładowacz ale bardzo odradzał polskie ładowacze że za ciężkie no i że niebardzo pasują

ale ten diler lecial w kulki z toba do R3 polskie tury pasuja i nic nie trzeba przerabiac co on za głupoty gadal chyba chcial ci wcisnac jakis zagraniczny tur. a co do tura polskiego to pasuja normalnie tylko przychodzi dodatkowe ramie pod skrzinie czy silnik i wszystko pasuje idealnie zadnego wiercenia i przerabiania wiem co mowie!!!


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ameryki nie odkryłes :P Juz dawno pisałem ze cały problem lezy tylko w wyprodukowaniu mocowan jak to Ty nazywasz ramienia :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

nie mowie ze odkrylem ameryke tylko wyrazilem swoja opinie :P


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj