Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

focus07    1

Mi jest bardzo cieżko sie przyzwyczaic , bo w poprzednim traktorku miałem odwrotnie, ruchem do tyłu chyba powinien sie podnosić , i to jest chyba prawidłowe , pewnie mi odwrotnie podłączyli , mozna łatwo gafe zrobićhuh.gif Czy ktoś wie , czy da sie w prosty sposób to zamienić gdy podłączenie jest pod magistrale olejową , a nie pod gniazda z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Jak dla mnie wygodniej jest podnosic do przodu bo wtedy pochylam sie do przodu i moge tez lepiej obserwowac ładowacz jak wysoko podnosze. A jesli chcesz przełozyc to nie ma tu żadnej filozofi. Wystrczy zaminic 2 przewody juz za rozdzielaczem ładowacza.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Dzieki za radesmile.gif masz racje przecież to prostesmile.gif ja mam dach wysokiej widoczności to nie trzeba sie wychylac , a i tak sie wychylam bo wczesniej nie miałem i sie przyzwyczaiłem he hetongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arowolt    0

Panowie mam ogromną prośbe możecie podać mi jaka bedzie aktualna cena brutto badz netto ładowacza Trac Lift 220 do zetora 8441i ospryt do niego lyzka krokodyl i chwytak y gry dziekuje

post-20595-126268641666_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Trac Lift 220 może być za duży do 8441, gdzieś tak pisali na forum.

Jego cena to 21 390 brutto czyli 17 532 i 79 groszy netto. Co ciekawe Trac Lift 260 w tej samej cenie.

Łyżki gładkie są w cenie od 2390 zł do 2890zł brutto, łyżki z zębami w cenie od 2750 do 4090 zł. Chwytak do bel 4650 zł, ale musisz dokupić do ładowacza trzecią sekcje co kosztuje 1310 zł, krokodyl 10850 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

cena 220 i 260 jest taka sama bo sa to praktycznie takie same ładowacze rózniace sie tylko szerokoscia. A co do tego czy bedzie dobry czuy nie to rózne sa opinie ja mam 200 przy 7341 i jest oki a to to samo. 100 czy 120 bedzie duzo krutszy a co za tym idize nizej podnosi i blizej ciagnika ma łyżke co by mi przeszkadzło np przy załadunku wysokich przyczep i zdejmowaniu bel z przyczep chwytakiem bo przy swoim to musze do samiurtkiej przyczepy podjechac zeby zdkjac 2 warstwe i w 2 rzedzie..

 

Co do osprzetu nie warto tyle płacic za zetorowski bo jest strasznie drogi lepiej kupic po0lski a firm jest do wyboru do kolory i za połowe tej kasy co zetor.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Sorki że nie dokładnie w temacie ale skoro o tym wspominacie, to już kilka razy znalazłem w postach że z chwytakiem niżej tur podnosi i że do chwytaka należało by się duży tur ząłożyć żeby wyżej podnosił, no to mam pytanko czy do ukłądania stert słomy lepiej sprawdzą się widły, tzn tak ze 4 poziomy ułożyć? Czy układać bele w stodole to wyżej podniosę widłami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

w sterte ukłądałem widłami specjalnymi do bel ( nasówki na ramke paleciaka) w stodole tez. 4 warstwy spokojnie daje rade 200 z 7341 pluste tego rozwiazania taki że brałęm po 2 belki i szybko szło. Ukłądam tez chwytakiem jak ustawiam belki na stojaco i kłade 5 bel do góry.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Nic lepszego nie trzeba jakby chciał go odczepic od ciagnika to długo nie mysl. Oczywiscie sprawdz luzy na sworzniach i wycieki z siłowników. To jest idelny tur do twojego ciagnika. jest podobny wielkoscia do TLK 200 czy 220. Jedyny ból to to mocowanie ze nie euro ale teraz kazdy sprzedajacy oprzyrzadownie dorabiaja mocowanie jakie sie chce.

 

te primy to to samo co ND5-032 tylko pod nazwa PRIMA tu masz w miare tani 95r

 

http://www.allegro.p..._7211_7341.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1387995


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

napisz jakie konkretnie modele ładowaczy cię interesują, bo pisanie że 110 km to zbyt ogólnie


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Witam!

 

Chciałem się poradzić jakiego tura do MF 3080 założyć. Bo przeglądam trochę, allegro ale nie wiem który będzie w ogóle pasować. Proszę o radę.

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

przy zakupie tura używanego aby obyło się bez problemów proponuje kupić tura z tego samego ciągnika i modelu hehehe (ciężka sprawa ale możliwa), od innych owszem będzie wszystko grało i pasowało ale trzeba będzie trochę pokombinować i poprzerabiać czasami (nie zawsze oczywiście)


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

do zepcia tylko TL 260 :blink: chyba ze cos zagranicznego ale po mojemu TL 260 jest do niego dobrze pasujacym łądowaczem.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabubiony    0

A jaka cena netto tego TL260 ?? myslałem o QUICKE 55 i czy znacie cene tego ładowacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Ile kosztuje osprzęt do ładowacza stoll ??

krokodyl, łyżka i chwytak do bel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androch1    0

koledzy a co powiecie na temat tura TRIMA 340 chcę go kupić do zetora 7341

czy orientujecie się o parametrach tego tura i jego jakości

proszę o wasze opinie o tej marce ładowacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androch1    0

http://www.allegro.pl/item906657217_ladowacz_tur_do_zetora_seria_41_zetor_proxima.html z tego co słyszałem warte uwagi, sami poszukujemy czegoś podobnego zdjętego z Classica.

 

http://www.agrofoto.pl/forum/user/10331-damian131091/ kumpel z AF chwali tego tura.

Witam kolego ,dziękuję Ci za odpowiedz .

Jak myślisz czy ten podany przez Ciebie ładowacz jest warty uwagi i czy cena jest odpowiednia do jakości tego ładowacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj